Pažintinės ir poilsinės kelionės

keliautojų patarimai ir įžvalgos

vežame į DanijąKeleivius vežame į Daniją jau nemažai metų, tad per visą šį savo darbo laiką esame įgiję daug patirties. Iš tiesų jau turime nemažai nuolatinių klientų, kurie noriai naudojasi mūsų paslaugomis, nes mes užtikriname, kad kelionė bus patogi ir be jokių nesklandumų. Keleiviai dažnai turi kelis pagrindinius klausimus, į kuriuos mes visada galime maloniai atsakyti. Prieš keliaujant mikroautobusiuku į tolimą kelionę, reiktų žinoti kelis pagrindinius dalykus.

Kaina

Kodėl verta keliauti į Danija mikroautobusiuku? Nes šios kelionės kaina labai patraukti. Šis keliavimo būdas Jums kainuos gerokai mažiau nei lėktuvo bilietas ar kelionė keltu. Nepamirškite, kad vietas galite užsisakyti vos prieš kelias dienas. Kaina nuo to nesikeičia. Skirtingai nei perkant lėktuvo bilietą likus kelioms dienoms iki skrydžio. Tuomet jis Jums kainuos nemažą sumą pinigų. Būtent kaina yra priežastis, dėl kurios keleiviai dažniausiai renkasi mūsų paslaugas.

Patogus atvykimas

Kodėl verta rinktis mūsų siūlomas paslaugas? Nes mes žmones vežame į Daniją iki jiems reikiamos vietos. Tai reiškia, kad Jums nereikia jaudintis, kaip grįžti nuo oro uosto, važiuoti viešuoju ar tarpmiestiniu transportu. Mes Jus atvešime iki tikslios Jūsų pageidaujamos vietos.

Draudimas

Jei manote, kad keliavimas mikroautobusu yra pavojingas pasirinkimas, nesijaudinkite. Dirbame legaliai ir mums rūpi mūsų keleiviai  Visada garantuojame saugią kelionę. Kad tai būtų tiesa, visi keleiviai privalo turėti gyvybės draudimą. Tai padeda geriau jaustis kelionėje, draudimas yra tiesiog būtinas keliaujant į svečią šalį, jei norite išvengti neplanuotų nemalonumų.

Siuntų gabenimas

Mes ne tik vežame į Daniją keleivius, bet taip pat galime pristatyti ir siuntinius. Norite išsiųsti savo draugams ar artimiesiems lauktuvių? Mes jas pristatysime į Jūsų pasirinktą vietą Danijoje. O gal norite nustebinti giminaičius, likusius gimtojoje tėvynėje? Siuntinius taip pat vežame ir iš Danijos į Lietuvą. Tai labai patogus ir patikimas būdas, nes galite siųsti tikrai didelius siuntinius, o adresatą jie pasieks jau po paros laiko. Tai pats greičiausias ir patogiausias būdas perduoti siuntinį iš užsienio.

Visų kelionių metu mes naudojame naujausius mikroautobusiukus, kurie yra ypač patogūs. Mūsų įmonei rūpi mūsų klientai, tad vežame juos tik su kokybišku transportu, kur įrengtos patogios modernios sėdynės, oro kondicionierius. Taip pat kelionėje yra keli sustojimai, kad keleiviai turėtų laiko šiek tiek pailsėti.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *