Pažintinės ir poilsinės kelionės

keliautojų patarimai ir įžvalgos

italijaArgi yra tokių žmonių, kurie nemėgsta atostogų? Kuriems nepatinka pailsėti nuo darbo ir rutinos. Turbūt daugelis mėgsta atsipalaiduoti, vieniems tobulos atostogos yra gamtoje prie ežero palapinėje, kitiems prie Baltijos jūros, žingsniuojant Palangos Basanavičiaus gatve. Tretiems įdomu iškelti kojas kiek toliau ir pamatyti, kaip gyvena kitos tautos. Būtent šiai žmonių grupei yra aktualūs įvairūs pigūs skrydžiai į Italiją ar kitas šalis. Manote, kad pigūs skrydžiai yra pavojingi ir nepatikimi? Tai jau seniai paneigtos legendos. Didžiulis keliautojų srautas leidžia avia linijoms pasiūlyti Jums patrauklias ir geras kainas. Nežinote, kur rasti priimtinas kainas kelionei? Jums tereikia nueiti į vieną iš bilietų rezervavimo svetainių, pvz. Kelioniupanorama.lt ir pasirinkti savo norimą maršrutą. Jūs nustebsite, kad lėktuvų bilietai į abi puses savaitgaliui į Romą iš Vilniaus su Ryanair oro linijomis Jums tekainuos vos 400 – 500 Lt.

Yra dar viena vieta, kur siūlomi itin pigūs skrydžiai kelionėms. Tai masinio apsipirkimo svetainės. Jose siūloma pigiau beveik viskas, o tai reiškia iš skrydžiai į užsienį. Tačiau perkant keliones šiuo būdu, reikia išsiaiškinti visas pasiūlymo sąlygas. Dažnai pasitaiko, kad į oficialią kainą nėra įtraukta daug mokesčių arba kelionei jau yra parinktos datos, kurios dažniausiai daug kam netinka.

Jei nusprendėte keliauti į Italiją, net ir trumpos kelionės metu privalote aplankyti žymiausias ir labiausiai lankytojų mėgstamas Italijos vietas.

Besidomintys istorija ir architektūra pirmiausia norės aplankyti žymiąją Švento Kryžiaus bažnyčią. Tai įspūdingas architektūros statinys, stulbinantis savo didybe ir grožiu. Būtent šioje vietoje yra palaidoti garsiausi Italijos žmonės: Dantė, Mikelandželas, Makjavelis, Galilėjus.

Po Švento Kryžiaus bažnyčios dažniausiai turistų lankoma Duomo katedra. Ji laikoma viena gražiausių katedrų pasaulyje. Ji garsėja savo vadinamuoju rožes langu, kuris yra vienas pirmųjų šalyje sukurtų vitražų. Romantinio ir gotikinio stiliaus katedra buvo statoma XII – XII amžiuje. Ji užburia savo akcentais, tokiais kaip įvairios freskos, vitražai, grindų mozaikos ir kitos architektūros detalės.

Vienas iš gražiausių Venecijos tiltų ir labai mėgstama turistų vieta – Atodūsių tiltas. Jis pastatytas dar XVI a. iš balto kalkakmenio. Tai įspūdingas uždaras tiltas su langais. Tilto pavadinimas kilo iš istorinio fakto, jog jis jungia du kalėjimus ir tardymo zonas. Legenda pasakoja, jog nuteistieji prieš įkalinimą per šį tiltą pamatydavo Veneciją paskutinį kartą ir atsidusdavo, supratę, kokio grožio jie netenka.

koliziejus

Koliziejus yra didžiausias Romoje esantis amfiteatras. Šiame akropolyje net 500 metų vyko gladiatorių kautynės. Tai įspūdingo dydžio pastatas su įspūdinga istorija, garsus visame pasaulyje.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *