Pažintinės ir poilsinės kelionės

keliautojų patarimai ir įžvalgos

apatinis trikotažas

Tikriausiai, ne taip jau retai mes išvažiuojame kur nors į pažintinę ar poilsinę kelionę. Nesvarbu ar ji trunka 1-3 dienas ar ilgiau, tačiau jei planuojame daug vaikščioti ir judėti, visada pasirūpiname savo avalyne ir kitais aprangos elementais, jog mūsų kelionė ar atostogos būtų komfortiškos ir malonios. Tačiau ar kada susimastėte, jog jūsų dėvimas apatinis trikotažas, taip pat turi didelę reikšmę savijautai ir komfortui. Skaitydami šį straipsnį, sužinosite patarimus, kokį apatinį trikotažą rinktis kelionių ir atostogų metu.

Jei, jau pradėjote krautis lagaminus, neužmirškite, kad ne tik viršutiniai drabužiai ir avalynė, bet ir apatinis trikotažas yra tokios pat svarbos atostogaujant, bei keliaujant. Dažna klaida, jog žmonės pamiršta arba visai nepagalvoja, kad pritrynus kirkšnis ar intymias zonas, kelionės arba atostogos gali greitai užsibaigti. Blogesniu atveju, tai gali privesti iki įvairių ligų, kurias reikės gydyti ir ilgai prižiūrėti.

Todėl, patarimas numeris vienas, venkite aptempto apatinio trikotažo. Aptemptos kelnaites ar liemenėlės, gali nutrinti ir nuspausti įvairias vieteles. Po nutrynimo galite nebenorėti, vaikščioti ar net išvis judėti. Todėl, atidžiai atsirinkite savo dydį, kad jaustumėtes komfortiškai.

Venkite sintetinių apatinių. Tai yra dažnai pasitaikanti, bendra tiek vyrų, tiek moterų problema. Žmonės, taupo pinigus ir nusiperka sintetinius, prastos kokybės apatinius. Sintetiniai apatiniai dažniausiai yra prastai ventiliuojami, todėl yra lengva greitai suprakaituoti ir sušusti. Venkite tokio apatinio trikotažo, nebent perkate brangesnius ir gerai žinomus apatinio trikotažo gamintojus.

Nepamirškite įsidėti maudymosi kostiumėlių – maudymukų, bei maudymosi glaudžių. Neretai, žmonės pamiršta pasirūpinti šiltų atostogų metu paplūdimio apranga ir bando apsieiti be jos. Maudydamiesi ar degindamiesi su drėgnomis ar tam nepritaikytomis kelnaitėmis, galite prisidaryti rūpesčių. Oda ilgiau pabuvusi drėgnoje terpėje gali alergizuoti ir sukelti nemalonius pojūčius. Be to, juk visi norime atrodyti gražiai, bei laikytis tam tikro etiketo taisyklių.

Įsiminkite, jog svarbiausia yra pasirūpinti tinkamo dydžio apatiniu trikotažu, kelnaitėmis ir liemenėlėmis. Įsigykite tik iš natūralių ir kokybiškų medžiagų pasiūtus apatinius, bei atostogaujant prie vandens turėkite paplūdimio apranga. Be viso šito atsargai, galite įsidėti vaikiškos pudros, kuri labai gelbėja, nutrynimo atvejais.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *