Pažintinės ir poilsinės kelionės

keliautojų patarimai ir įžvalgos

nuoma auto 

Gyvenimas didmiesčiuose neįsivaizduojamas be automobilio. Vilniuje ir Kaune yra aktyvus transporto eismas bei pakankamai nemaži atstumai tarp vienų ir kitų didmiesčio vietų, tad transporto priemonė čia yra kone būtinybė. Automobiliu greičiau, patogiau ir komfortiškiau pasiekiame bet kurį miesto tašką. Ką daryti, jei gyvenate didmiestyje ir neturite galimybės vairuoti nuosavo automobilio? Atsakymas paprastas – rezervuokite patikusį automobilį ir naudokitės juo pagal savo poreikį! Aptarkime, kuo dar naudinga automobilių nuoma Vilniuje ar Kaune.

  • Jokios automobilio priežiūros

Savaime suprantama, kad kiekvienas automobilio savininkas prižiūri ir rūpinasi savo transporto priemone. Tepalų keitimas, priežiūra nuo korozijos, ratų, valytuvų priežiūra ir daugybė kitų darbų yra privalomi, norint turėti tvarkingą automobilį. O ką jau bekalbėti apie rūpesčius, kurie užklumpa ruošiant automobilį privalomai techninei apžiūrai. Visos šios atsakomybės išvengia vartotojai, kurie neturi nuosavo automobilio, o renkasi automobilio nuomos paslaugas esant poreikiui.

  • Jokių rūpesčių dėl automobilio laikymo

Ne paslaptis, kad didmiesčiuose yra daugiau ar mažiau problematiškas automobilio laikymo klausimas. Viešosios automobilių stovėjimo aikštelės dažnai būna sausakimšos, o garažo nuoma taip pat ne visuomet priimtina. Esant reikalui išsinuomavus automobilį jo laikymu reikės rūpintis tik tol, kol važinėsite, o ne pastoviai, net tuomet kai automobilis nenaudojamas.

  • Ekonomiška

Nuosavo automobilio išlaikymo išlaidas sudaro ne tik remontui ir priežiūrai skiriami pinigai, bet ir privalomasis draudimas ir kiti mokesčiai. Nuomojantis automobilį tuo pasirūpina automobilių nuomos įmonė. Taip jūs sutaupote ne tik laiko, bet ir pinigų.

  • Automobilis pagal situaciją

Su tuo pačiu nuosavu automobiliu tenka važiuoti visur – į darbą, šventę ar sodybą. O juk daug patogiau, kai automobilį galima pasirinkti pagal individualų poreikį. Važiuojant į šventę galite išsinuomoti prabangią transporto priemonę, o tolimoms kelionėms su šeima pasinaudoti talpiu visureigiu.

 

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *