Pažintinės ir poilsinės kelionės

keliautojų patarimai ir įžvalgos

Šiomis dienomis, kai tiek visame pasaulyje, tiek mūsų šalyje siaučia pandemija,  keliones po įvairias pasaulio šalis tenka atidėti ateičiai. Tačiau keliauti juk vis tiek norisi. Tad artėjant šiltajam metų sezonui puiki proga patyrinėti ir susiplanuoti įdomias veiklas. Jeigu esate mažai keliavę po Lietuvą, pirmiausia, be abejonės, vertėtų pradėti nuo ekskursijos Vilniuje. Individuali ekskursija jums suteiks progą pasirinkti tokį maršrutą ir lankytinas vietas, kurios yra įdomios būtent jums.

Tiems, kurie šalies sostinę pažįsta tik iš pasakojimų, derėtų pirmiausia susipažinti su jos širdimi – Vilniaus senamiesčiu. Apie dvi valandas trunkanti kelionė nuo Aušros vartų link Valdovų rūmų su gido pagalba leis apžvelgti svarbiausius miesto raidos etapus ir aptarti šiuolaikines sostinės gyvenimo realijas. Individualios ekskursijos privalumas tas, jog kelionės trukmę galima nustatyti pagal jūsų konkrečius poreikius ir norą pažinti vieną ar kitą sostinės vietą.

Ką dar jums gali pasiūlyti individualios ekskursijos Vilniuje? Išties įdomias ir vertas aplankyti vietas Vilniuje galima vardinti iki begalybės. Jeigu pageidaujate kelionės konkrečiai jums įdomia tematika,  savo darbą išmanantys gidai gali pasiūlyti:

  • Jaunųjų tyrinėtojų edukacinė ekskursija Bernardinų sode. Ši ekskursija puikiai tiks šeimoms su vaikais ar mokinių klasėms, ieškančioms įdomių edukacinių išvykų. Taip pat, tai gali tapti išties originaliu būdu atšvęsti mažųjų gimtadienį gryname ore.
  • Vilniaus miesto gynybinė siena ir vartai. Šios ekskursijos metu eisite gynybinės sienos perimetru. Pakeliui su gido pasakojimo pagalba lavinsite pastabumą ieškodami buvusios gynybinės sienos fragmentų.
  • Ekskursijos vaikams ir jaunimui. Jų metu jaunieji ekskursantai sužinos kaip prie šalies kūrimo prisidėjo Mindaugas, Gediminas, Basanavičius ir mūsų šalies prezidentai. Ekskursijos metu lavinama jaunųjų Lietuvos piliečių vaizduotė ir daug diskutuojama apie praeities ir šiandienos profesijas.
  • Tiems, kurie nori išbandyti ką nors naują, gidai pasiūlys ekskursiją riedant riedžiais. Jeigu nuogąstaujate, jog tam reikia kažkokių didelių įgūdžių, skubame nuraminti, jog išmokti riedėti riedžiu prireikia vos kelių minučių. Tačiau nepakartojamus įspūdžius galime užtikrintai garantuoti.
  • Įspūdinga kelionė Tiškevičių keliais. Aplankysite Trakų Vokės dvaro sodybą, Lentvario dvarą ir parką, Užutrakio dvarą ir parką.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *