Pažintinės ir poilsinės kelionės

keliautojų patarimai ir įžvalgos

Išrinkti tinkamą dovaną žmogui gali būti tikrai sudėtinga, ypatingai tuomet, kai dar neilgai jį pažįstame arba atrodo, jog šis jau viską turi. Neretai su tokia problema susiduria ir vyrai, kurie ką tik pradėjo susitikinėti su patinkančia moterimi ir nori ją nustebinti, tačiau neįsivaizduoja, kas šiai galėtų patikti ir labai bijo suklysti. Tad, kaip išrinkti gerą dovaną merginai ir su kokiomis staigmenomis beveik niekada nesuklysite?

Puiki dovana pirmiausiai yra tokia, kurią žmogus išties mėgtų. Vadinasi, turite išsiaiškinti, kas patinka Jūsų merginai. Tai nėra taip sunku, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio – juk šiais laikais socialiniuose tinkluose galima rasti didžiąją dalį informacijos apie kiekvieną žmogų, tad tereikės panagrinėti nuotraukas ar kuo mergina dalinasi ir greitai perprasite, kas jai patiktų. Galbūt ši nuolat kelia gautų gėlių nuotraukas? O gal rodo, kaip geria kavą ir skaito knygą? Vien iš tokių smulkmenų jau galite suprasti, kokia dovana turėtų patikti Jūsų merginai. Visgi, jeigu niekaip nepavyksta išsiaiškinti ar sugalvoti, ką ši galėtų mėgti, tuomet galite rinktis klasikinius dovanų variantus – gėlių puokštę, saldainių dėžutę ar butelį vyno, taip pat žavų papuošalą, kvepalus, o galbūt padovanoti patinkančiai merginai kokią nors pramogą, pavyzdžiui, bilietus į kino teatrą, koncertą ar vandens parką, taip pat dovanų kuponą į mėgstamą restoraną. Pasistenkite, jog dovana atrodytų išvaizdžiai ir mielai, tačiau bet kokiu atveju, Jūsų pastangas įvertins tikrai kiekviena moteris.

Taigi, prieš rinkdami gerą dovaną merginai, nepamirškite apgalvoti tai, ką ši galėtų mėgti. Išnagrinėkite socialinius tinklus, pabandykite prisiminti judviejų pokalbius ir raskite už ko „užsikabinti“ tam, jog žinotumėte, ką patinkanti mergina norėtų gauti dovanų. Jeigu nė neįsivaizduojate ir nesugebate nieko prisiminti, tuomet rinkitės klasikinius variantus, pavyzdžiui, gėlių puokštę, šokoladą, vyno butelį, bilietus į koncertą, kino teatrą ar dovanų kuponą į mėgstamą restoraną. Svarbiausia, nepamirškite, jog kiekviena mergina įvertins Jūsų pastangas, todėl nusiraminkite ir nepermąstykite – jeigu dar daug ko apie ją nežinote, ši tikrai supras ir bus atlaidi.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *