Pažintinės ir poilsinės kelionės

keliautojų patarimai ir įžvalgos

Air Hotel viešbutis KarmėlavojeViešbutis – vienas iš geros kelionės komponentų. Atrodytų, juk ne pamiegoti į svečią šalį vykstama, tačiau užkietėję keliautojai gali paliudyti, jog vieta, kur apsistojama, yra iš tiesų svarbi. Pateiksime keletą patarimų, padėsiančių išsirinkti tinkamiausią variantą. Spontaniškumas yra gerai, tačiau išankstinis planavimas suteikia didesnę garantiją, jog, atvykę į viešbutį, nepatirsite nusivylimo.

Kokiu tikslu ketinate apsistoti viešbutyje?

Nuspręskite, ar jums reikalingas viešbutis, įvertintas įspūdingu skaičiumi žvaigždučių, siūlantis platų asortimentą pramogų, ar tiesiog ieškote vietos, kurioje galėtumėte patogiai išsimiegoti ir pavalgyti. Neseniai duris atvėtę Air Hotel viešbutis Karmėlavoje būtent ir yorientuotas į minėtą poreikį turinčių klientų aptarnavimą: rezervuoji vietą, praleidi laiką laukdamas skrydžio, persėdimo ar pailsi po varginančios kelionės ir, pasidžiaugęs aptarnavimu, toliau tęsi savo kelionę. Tokio pobūdžio nakvynė Karmėlavoje populiari ne tik tarp oro uosto klientų, bet ir darbuotojų.

Kokią sumą galite skirti nakvynei viešbutyje ir ką tikitės už tai gauti?

Jei kelionės biudžetas ribotas (taip, deja, būna dažnai), nustatykite konkrečias „lubas“, kurių, ieškant nakvynės varianto, negalėsite peržengti. Tiesa, nežiūrėkite vien į „pliką“ kainą – išanalizuokite, kas į šią įeina. Neretai viliojanti kaina iš tiesų slepia tik lovą, o apie maistą, televizorių, kondicionierių bei kitus patogumus gali tik pasvajoti.

Ar svarbu, kur įsikūręs viešbutis?

Air Hotel viešbutis Karmėlavoje įsikūręs Kauno oro uosto teritorijoje. Jei viešbutis jums reikalingas tik trumpalaikei nakvynei, tai – puikus variantas. Nereikės sukti galvos, kaip pasiekti oro uostą ir nepražiopsoti lėktuvo: pakilimo takas – čia pat. Aišku, jei pageidaujate ištaigingesnio poilsio, rinkitės viešbučius, įsikūrusios arčiau centro ar, priešingai, gamtos apsuptyje, toliau nuo miesto šurmulio. Tokiu atveju nakvynė Karmėlavoje nebūtų pats geriausias pasirinkimas.

Kas svarbu keliaujant su vaikais?

Mažieji šeimos nariai jokiu būdų neturėtų tapti kliūtimi kelionėms, tačiau į pastarųjų poreikius, renkantis viešbutį, atsižvelgti būtina. Kai kurių viešbučių veikla orientuota į konkrečią klientų grupę (linksmybes mėgstantį jaunimą, ramybės ieškančius vyresnio amžiaus žmonės ir panašiai), tad svarbu įsitikinti, ar jūsų mažyliai čia bus tinkamai sutikti. Vaikams skirtos pramogos, teritorijos saugumas, tinkamas maistas, patogi nakvynė – tik dalis kriterijų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį.

 

 

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *