Pažintinės ir poilsinės kelionės

keliautojų patarimai ir įžvalgos

lėktuvų bilietai ryanairKuomet pajaučiame artėjančias atostogas, pradedame planuoti keliones ar išvykas į artimus miestus, o geriau į kitas šalis. Tuomet dairomės po kelių agentūrų siūlomus kelionių paketus, renkamės kurią šalį norime aplankyti per ateinančias atostogas, slapčia svajojame apie egzotines šalis. Taip pat domimės ir skrydžių bendrovių siūlomomis kainomis bei stebime kur pigiausiai galima nukeliauti. Tačiau norime jums pateikti naudingus patarimus, kaip, ką daryti norint nusipirkti lėktuvų bilietus, kokios yra vienos ar kitos avaiakompanijos taisyklės, bagažas, oro uostai bei akcijos. Norime, kad kelionės ar lėktuvų bilietai ryanair, wizzair, airbaltic užsakymai būtų vieni juokai.

Pirmiausia išsirinkite skrydžių bendrovę, kurios paslaugomis labiausiai pasitikite arba kuri pagal kainą jums atrodo patraukliausia. Lėktuvų bilietai ryanair ar wizzair yra pigesni, tačiau retai šios skrydžių bendrovės skraidina į atostogų kraštus. Tačiau su jų bilietais galima kartu nuskristi su persėdimais ir į kelionės tikslą. Bet norime perspėti, kad kitos skrydžių bendrovės pasirūpina jūsų bagažu ir jį perkelia į kitą skrydį, o ryanair bendrovė to nedaro, todėl savo lagaminais reikia pasirūpinti patiems ir vėl juos priregistruoti skrydžiui. Taip pat pigius bilietus galite rasti ir iš užsakomųjų skrydžių, kuriuose net bagažas yra įskaičiuotas į kainą, tačiau tokių bilietų dažnai nepasitaiko, o jei jie ir iškrenta pasiūlyme, tuomet jų vos keli, tad nereikia laukti, o iškart čiupti.

Pasirinkite optimaliausią kelionės maršrutą. Jeigu keliaujate iš Vilniaus į Tenerifę, tuomet tikriausiai tiesioginio skrydžio negausite, o jei pavyks rasti pasiūlymą, tai veikiausiai jis bus išties brangus. Todėl geriau rinktis kartais skrydį su persėdimais, nors jis atrodo gali ir varginti, laukimas ir t. t. tačiau neretai persėdimas trunka vos kelias valandas, o jeigu ir ilgiau yra galimybė pasivaikščioti po kitą miestą. Taip pat skrydžiai su persėdimais gali būti net pigesni, todėl pasirinkite optimaliausią ir protingiausią variantą skrendant į kelionę.

Lėktuvų bilietai ryanair, wizzair, airbaltic ar kitų aviakompanijų yra užsakomi internetu, tačiau jeigu nežinote, kaip užsisakyti skrydį ar bijote, jog tai padarysite blogai, tuomet kreipkitės į internetiniame puslapyje nurodytą kontaktinį asmenį ar nuvažiuokite tiesiogiai į kokią kelionių agentūrą. Tačiau dažniausiai niekam nekyla problemų perkant aviabilietus juos įsigyti internetu.

 

 

 

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *