Pažintinės ir poilsinės kelionės

keliautojų patarimai ir įžvalgos

Healthy superfood concept with vegetables, fruit, herbs, spice and nuts. Food very high in antioxidants, anthocyanins, omega 3, minerals and vitamins.

Besidomintiems maistu, kulinarinėmis naujovėmis, bus įdomu, kad 2020 metų lapkričio 3-5 dienomis vyks didžiulė, tarptautinė, profesionali maisto ir gėrimų paroda Dubajuje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE). Apsilankius šioje maisto fiestoje, jus pasitiks trys tarptautinės parodos vienoje vietoje ir tuo pačiu metu. Taigi, vyksta:

1. „The Spaciality Food Festival“. Šis festivalis pritraukia 1200 tarptautinių maisto pramonės prekės ženklų. Kiekvienas iš jų naudoja išskirtinius ingredientus, tobulinant maistą metų metus, todėl parodoje pristato išskirtinio skonio ir kokybės maistą.

Sektoriuose pristatomas aukštos kokybės, gurmaniškas maistas, rankų darbu užauginti aukščiausios kokybės ingredientai. Pristatomi pasaulinių kavos ir arbatos rūšių asortimentai bei ingredientai. Taip pat bus galima rasti sveiko ir ekologiško maisto bei naujausias tendencijas šioje srityje.

2. „Yummex Middle East“. Ši paroda organizuojama nuo 2007 metų, joje dalyvauja apie 231 atstovų iš 38 šalių. Tai tarptautinė saldumynų, konditerijos, užkandžių, ledų pramonės paroda. Jos metu taip pat pristatomos įvairios technologinės naujovės ir įranga maisto gamyboje, pakuotės.

Pagrindiniai sektoriai parodoje – tai kakavos, šokolado, arbatos, alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų sektoriai. Taip pat konditerijos, sausainių, saldainių, ledų, užkandžių, vaisių ir daržovių, jūros produktų skyriai.

3. „Gulf Host“ parodoje siekiama suburti geriausius vidurinių Rytų virėjus, restoranų ir viešbučių atstovus bei maisto tiekėjus. Į renginį stengiamasi pritraukti tarptautinius prekybininkus, didmenininkus, importuotojus ir kitus specialistus užmegzti ryšį su nišinio maisto tiekėjais.

Ši paroda pritraukia apie 137 dalyvius, daugiau nei 15 000 lankytojų iš 57 pasaulio šalių.

Tarptautinės parodos su įmone „Autarė“ – paprasta ir patogu

Tikimasi, kad visos šios tarptautinės parodos Dubajuje pritrauks net 25 milijonus lankytojų iš 192 pasaulio šalių. Kasmet rengiamose parodose 70 % lankytojų būna užsieniečiai ir tik 30 % atvyksta iš JAE.

Norintys apsilankyti aukščiausio lygio maisto fiestoje Dubajuje ir parsivežti naujų idėjų savo restorano, viešbučio virtuvei ar konditerijos kepyklėlei galite kreiptis į UAB „Autarė“. Tai įmonė, kuri jau daugiau kaip 25 metus  profesionaliai organizuoja lankymąsi ir dalyvavimą tarptautinėse parodose.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *