Pažintinės ir poilsinės kelionės

keliautojų patarimai ir įžvalgos

pramogos

Artėjant vasarai norisi pasiplanuoti atostogas, susigalvoti ką veikti, kad būtų spėjama padaryti viską, apie ką buvo galvota visą šaltąjį sezoną. Vieni dažnai vasarai numato keliones į užsienį, kuriose ne tik pasidžiaugia vandens pramogomis, susipažįsta su kitomis kultūromis, tačiau ir pasimėgauja saule, atsiriboja nuo rutinos ir pakeičia aplinką. Nors užsienis tikrai labai puikus sprendimas norint praleisti savo atostogas, kartais ne visada yra galimybių paskirti tiek dienų kelionei ir norisi laiką leisti savo gimtojoje šalyje. Žinoma, Lietuvoje galima rasti labai daug gražių vietų pobūviui prie vandens, o ir pramogų galima susiorganizuoti labai daug. Tokia veikla kaip pasivažinėjimas dviračiais, pasivaikščiojimai greičiausiai savaime suprantami, tačiau reikėtų vasaros metu nepamiršti vandens pramogų, todėl per atostogas nudžiuginti jus gali ir pasiplaukiojimai baidarėmis, kateriai, valtys ir net ekstremalios pramogos su reaktyvine vandens skraidykle.

Būnant Lietuvoje vienas iš geriausių dalykų kaip galima pasidžiaugti vasara yra stovyklavimas. Tą padaryti galima daugelyje vietų, dažniausiai žmonės renkasi ežerus, upes. Surasti gražią vietą gali pasirodyti sunku, tačiau pasistengus tikrai pavyks. Palapinių pasistatymas tikrai sukelia daug malonumo, o kelios dienos malonioje gamtoje prie laužo, turint galimybę pasiplaukioti tikrai neprailgs ir paliks daug neišdildomų prisiminimų. Nenorintys nakvoti palapinėse, visuomet gali išsinuomoti specialius namelius prie ežero, kuriuose kai kuriems yra kur kas patogiau. Dažniausiai tokiose vietose galimi kateriai, baidarės ir kitos pramogos, kurios galėtu sudominti mėgstančius vandenį.

Žinoma, prie vandens apsimoka vežtis ir savo turimas priemones pasiplaukioti vandenyje. Vieni turi valtis, vandens dviračius, kitiems ne problema yra kateriai bei vandens motociklai. Stovyklaujant verta susivežti viską, ko gali prireikti geresniam laisvalaikiui. Valtis dažnai pasiimti rekomenduojama ir žvejams, kurie tikrai nepraleis galimybės pasidžiaugti keliais laimikiais poilsiaujant prie vandens. Didelį valčių pasirinkimą galite rasti: https://www.garantboats.eu/.

Jei visgi tokios ilgos kelionės prie ežero ne jums ir norite rasti tiesiog smagios veiklos savaitgaliams, tuomet pats laikas pasidairyti po Lietuvos nacionalinius parkus. Kiekviename miestelyje ar rajone galima rasti įdomių vietų, o paskutiniuoju metu daugelį traukia atsirandančios apžvalgos aikštelės bei bokštai.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *