Pažintinės ir poilsinės kelionės

keliautojų patarimai ir įžvalgos

Mobiliojo ryšio paslaugos Lietuvoje nėra brangios. Klientas savo nuožiūra gali pasirinkti, kokio telekomunikacijų operatoriaus paslaugomis naudotis. Jų yra ne vienas ir tikrai ne du, todėl konkurencija atveria optimalius pokalbių tarifus visoje šalyje. O kaip yra  kitose valstybėse? Ar skambučiai užsienyje gali padėti sutaupyti?

pigūs skambučiai užsienyjeTaupymo klausimas ypač aktualus keliaujančių žmonių tarpe. Ne vienas tikriausiai žino, jog pokalbių kainos užsienyje yra žymiai didesnės. Jei išvykstama retai ir trumpam laikui, tai nesukelia nepatogumų. Tokiu atveju tiesiog ribojame bendravimo įpročius ir stengiamės neišlaidauti nuolatiniais skambučiais. O ką daryti aktyviai keliaujantiems asmenims? Kaip jiems taupyti?

Roamingas – tai mobiliojo ryšio paslaugos užsienyje, kurios dažnai keliaujantiems žmonėms sumažins pokalbių išlaidas iki minimumo. Tai nėra naujiena, jos paklausa intensyviai pradėjo augti jau prieš porą metų. Dėka galimybės lengvai kirsti kitų šalių sienas, išaugo poreikis sumažinti kainas kitų valstybių teritorijose. Galbūt dažnai apie tai ir nesusimąstome, tačiau keliauti tenka dažnai, o apie tokias palankias sąlygas nepagalvojame. Įvairios verslo kelionės, darbo reikalai bei pramoginės išvykos mažina poreikį bendrauti su artimaisiais ir kitais asmenimis. Tačiau nuo to mes niekur nepabėgsime. Nuolat keliaujant, išvengti pokalbių tiesiog negalime, reikia ieškoti palankaus sprendimo, kuris padės sumažinti tarptautinius tarifus, o mums – sutaupyti.

Ryšio paslaugos užsienyje veikia gana nesudėtingu principu. Tam yra sukurta speciali SIM kortelė, kuri įdėta į GSM mobilųjį telefoną, įjungia taupymo funkciją ir pradeda reguliuoti išeinančių skambučių tarifą, o daugelio krypčių įeinantys skambučiai tampa nemokami. Taip pokalbiai užsienyje tampa daug pigesni ir lengviau naudojami. Nebereikia mokėti milžiniškų sąskaitų už kelis skambučius. Specialios SIM kortelės pagalba galima nemažai sutaupyti ir pagerinti bendravimą, nesvarbu kaip toli jūs bebūtumėte. Tačiau tai dar ne viskas.

SIM kortelė pasižymi ne tik pigiais pokalbiais. Pigūs skambučiai užsienyje – tik vienas privalumas. SIM kortelė veikia daugiau nei 150 šalių, ją paprasta naudoti ir galima sutaupyti net iki 90% išlaidų. Pigūs sms bei GPRS paslauga suteikia tik dar daugiau privalumų. Taigi, galima drąsiai teikti, jog ši paslauga yra geriausia išeitis keliaujantiems asmenims.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *