Pažintinės ir poilsinės kelionės

keliautojų patarimai ir įžvalgos

Pigūs skrydžiai į ParyžiųNorėtumėte aplankyti populiariausius Europos miestus – Paryžių, Romą bei Londoną? Nežinote kiek kainuos skrydžiai ir visos kitos su kelionėmis susijusios paslaugos? Pigūs skrydžiai į Paryžių bei kitus populiariausius Europos miestus dabar randami praktiškai visuose kelionių tinklapiuose bei kelionių organizatorių interneto svetainėse! Už simbolinę kainą galite pasiekti beveik visus turistų pamėgtus Europos miestus! Žinoma, norintiems skristi kuo pigiau, teks skirti nemažai laiko bilietų paieškai, o tiksliau kalbant – jų gaudymui internete. Supraskite, didžioji dalis lietuvių renkasi ekonominės klasės skrydžius už kuo mažesnę kainą. Tad, Jūs nebūsite vieninteliai besidomintys tokiais skrydžiais.

Kalbant apie Paryžių bei kitus minėtus miestus, verta akcentuoti, kad tai yra populiariausi turistų lankomi taškai. Kalba eina ne vien apie lietuvius – į šiuos miestus plūsta keliautojai iš viso pasaulio. Jeigu manote, kad bet kuriuo paros metu bus lengva rasti laisvą kambarį viešbutyje, vadinasi labai klystate. Keliaujantiems į populiariausius Europos miestus patariama iš anksto rezervuoti kambarius, o kai jau bus tinkamas laikas – liks tik susirasti pigiausius skrydžių bilietus. Juos siūloma įsigyti paskutinę minutę – tuomet jie yra patys pigiausi.

Kas liečia keliavimą po populiariausius Europos miestus, ne ką mažiau svarbi yra Roma. Tai istorinis miestas, su žymiausiu istoriniu palikimu. Į šį Italijos miestą nuskristi galite irgi už gana mažą sumą. Aišku, viskas priklausys nuo to, kokiu būdu perkate skrydžių bilietus. Lėktuvo bilietai į Romą gali būti perkami tiesiogiai iš skrydžių bendrovių. Tačiau planuojantiems atostogas, reikėtų pasidomėti ir kelionių organizatorių pasiūlymais. Tai ypač liečia tuos keliautojus, kurie neturi laiko planavimui, ir kurie nėra suvaržyti atostogų biudžeto. Kelionių organizatoriai gali pasiūlyti atostogų programą, į kurią bus įtraukti skrydžiai, bagažo gabenimo paslaugos, maitinimas bei nakvynė. Jums liktų tik pasirinkti lankytinus objektus ir tiek.

Londonas yra vienas populiariausių lietuvių emigrantų taškų. Tad, jeigu ketinate apsilankyti ir šiame mieste, tuomet žinokite – pigiausius bilietus pagauti bus dar sunkiau. Skrydžiai į Londoną iš Lietuvos vyksta kone kasdien, tad norint išskristi konkrečiu laiku, ko gero teks daugiau pavargti gaudant bilietus.

Skrydžiai į populiariausius Europos miestus šiuo metu yra ganėtinai pigūs, tačiau ne visuomet juos užsakyti bus paprasta.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *