Pažintinės ir poilsinės kelionės

keliautojų patarimai ir įžvalgos

pigūs skrydžiai į DubajųNorite aplankyti visų taip giriamus Jungtinių Arabų Emyratus? Labiausiai domina pigūs skrydžiai į Dubajų? Ko gero kiekvienas kelionių organizatorius ras Jums ką pasiūlyti. Nuo prabangiausių viešbučių iki ekonomiškų kambarių pasiūla šiame ypač turtingame mieste yra labai didelė. Daugelis Dubajų sieja su prabanga, neva šis miestas skirtas tik turtingiausiems, tačiau realybė yra kitokia. Šis JAE miestas skirtas visiems – net ir vidurinės klasės šeimoms. Didžiuliais naftos ištekliais galintis pasigirti miestas su lyg kiekviena diena gali pateikti po naują staigmeną. Čia pritaikomos naujausios technologijos ne tik versle, bet ir buityje ar socialiniame gyvenime.

Dubajus yra laikomas ypač turtingu ir sparčiausiai į priekį judančiu miestu pasaulyje. Tai, ką išbandyti vengia kai kurios pažengusios šalys, šis miestas be abejonių pritaiko praktikoje. To pavyzdys – jau po kelerių metų policijos pareigūnai Dubajaus gatvėse patruliuos su skraidančiais motociklais! Visa tai yra tik menka dalis to, ką siūlo šis išskirtinis miestas! Pigūs skrydžiai į Dubajų iš Lietuvos vykdomi tiesiogiai t.y. iš Vilniaus oro uosto galite į šį miestą nuskristi be persėdimų. Lygiai taip pat grįšite atgal.

Kelionę į Dubajų galima planuoti keliais būdais. Jeigu viską darysite savarankiškai, tuomet viskas kiek užtruks. Jums patiems reikės užsakyti viešbučių numerius. Taipogi reikės patiems pasirūpinti bagažo gabenimu iš oro uosto, o ką jau kalbėti apie transporto užsakymą atvykimui iš oro uosto ir važiavimo į viešbutį. Visai kas kita būtų rinktis kelionių organizatorių paslaugas.

Kelionių organizatoriai šiuo metu pateikia netgi specialius pasiūlymus artėjančioms šventėms. Galite užsisakyti atostogas šiame prabanga tviskančiame mieste už gana mažą kainą! Į tai įskaičiuojama praktiškai viskas. Aišku, labiausiai keliautojams patariama atkreipti dėmesį draudimą – neretai tuo pasirūpinti tenka patiems. Poilsio kainos priklauso nuo kelių faktorių.

Kadangi pigūs skrydžiai į Dubajų siūlomi be papildomų paslaugų, Jums tektų mokėti ganėtinai mažą kainą. Tačiau jeigu kalba eina apie atostogų užsakymą iš kelionių organizatorių, tuomet viskas kainuos brangiau. Kaina priklauso nuo viešbučio, maitinimo tipo, skrydžio klasės ir svarbiausia – atostogų trukmės. Kuo ji bus ilgesnė, tuo brangiau kainuos poilsis.

Galvojantiems apie trumpą poilsį Dubajuje šventiniu laikotarpiu, patartina paskubėti planuojant viską, nes jau dabar daugelis viešbučių ir bilietų yra rezervuojami iš anksto.

 

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *