Pažintinės ir poilsinės kelionės

keliautojų patarimai ir įžvalgos

vedybų fotografavimasVestuvių fotografavimą, kaip savo pagrindinį pajamų šaltinį, šiomis dienomis renkasi vis daugiau žmonių, kadangi šis darbas išsiskiria išties dideliu pelningumu. Vis dėlto, kiekvienoje valstybėje jis skiriasi – vienose vedybų fotografavimas galbūt ir yra labai pelningas, tačiau kitose tai tėra eilines pajamas garantuojantis darbas. Šiandien apžvelgsime tas valstybes, kuriose vestuvių fotografams vertėtų lankytis dažniausiai, kadangi jose šių paslaugų įkainiai – didžiausi visame pasaulyje.

Australija

Australija yra valstybė, kuri išsiskiria ypač gera ekonomine padėtimi, kas atsiliepia tiek dideliuose australų atlyginimuose, tiek ir išties aukštose įvairių paslaugų kainose. Taip, galbūt to, jog algos šioje valstybėje yra išties labai didelės, vietiniai žmonės ir nejaučia savo pajamų dydžio, kadangi dideles pajamas greitai pasiglemžia didelės įvairių paslaugų ir prekių kainos. Vis dėlto, jei kalbėsime apie žmones, kurie į šią valstybę / žemyną atvyksta uždarbiauti iš kitų pasaulio valstybių, jiems Australija yra tarsi aukso kasykla. Taip, norint teikti profesionalias vestuvių fotografavimo paslaugas šioje valstybėje, tenka susidurti su keblumais. Į Australiją kaip turistas gali vykti kiekvienas, tačiau jei kalbėsime apie norą dirbti, įstatymai kelionę į Australiją su tokiu tikslu kiek apsunkina. Vis dėlto, nėra nieko neįmanomo – įdėjus pakankamai pastangų, uždarbiauti Australijoje yra tikrai įmanoma, ką ir patariame.

Jungtinės Amerikos Valstijos

Jungtinėse Amerikos Valstijose vedybų fotografų įkainiai yra kiek mažesni nei jau minėtoje Australijoje, tačiau žvelgiant į bendrą pasaulinę vestuvių fotografavimo rinką, šių paslaugų kainos šioje valstybėje yra vienos iš didžiausių ne tik Šiaurės Amerikos žemyne, tačiau ir visame pasaulyje. Taip, tenka konstatuoti, jog norint iš vestuvių fotografavimo uždirbti maksimaliai daug, teks įdėti nemažai pastangų, kadangi šių paslaugų rinkos stabilumas šalyje nėra tolygus – nedidelėse vietovėse fotografų paslaugų įkainių vidurkis yra išties mažas, kai tuo tarpu didžiausiuose įkainiai yra ypač dideli, tačiau kelią pradeda stoti milžiniška konkurencija tarp profesionalių vestuvių fotografų tokiuose miestuose. Būtent dėl to, į Jungtines Amerikos Valstijos uždarbiauti kaip fotografas važiuokite tik tada, kai būsite tikras, jog jūsų teikiamų paslaugų kokybė yra ypač aukšta – tik tokiu būdu vedybų fotografavimas leis jums garantuoti sau maksimaliai dideles pajamas bei nuolatinę paklausą.

Didžioji Britanija

Didžioji Britanija yra ganėtinai prašmatni valstybė, ką konstatuoti leidžia tiek pakankamai nebloga valstybėje vyraujanti ekonominė situacija, tiek ir atitinkamas daugumos britų mentalitetas. Būtent dėl to, Didžiojoje Britanijoje žmonės ne tik ypač vertina bei gerbia profesionalius vedybų fotografus, bet ir turi galimybių jų teikiamoms paslaugoms skirti išties dideles lėšas. Taip, jei kalbėsime apie mažesnius Didžiosios Britanijos miestelius, juose situacija nėra tokia gera – vestuvių fotografavimas yra įkainotas pakankamai nedidelėmis sumomis, o kokybės standartai dėl to nekrenta, kas neleis maksimaliai išnaudoti visų šio darbo perspektyvų. Vis dėlto, sukombinavus laiką bei pastangas, galite „prasimušti“ tarp paklausių didžiųjų Didžiosios Britanijos miestų, kaip Londono, Glazgo ar Liverpulio, fotografų, o tai gali jums garantuoti ne tik nuolatinę paklausą, tačiau ir išties dideles pajamas. Ir kas gi sakė, jog į Didžiąją Britaniją verta vykti tik siekiant dirbti „juodus“ darbus? Vestuvių fotografams yra sudarytos daug daug geresnės sąlygos.

 

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *