Pažintinės ir poilsinės kelionės

keliautojų patarimai ir įžvalgos

vasariškos rankinėsVienas iš svarbiausių pirkinių vasaros garderobui – vasariškos rankinės. Tai aksesuaras, kuris visuomet su mumis ir yra labai svarbus. Tačiau keičiantis metų laikams, turi keistis ir rankinės bei jų tendencijos. Šiemet mados namai ir stiliaus specialistai pataria nebijoti eksperimentų ir rinktis net tokias rankines, apie kurias ankščiau nebuvote pagalvoję. Štai populiariausios šios vasaros rankinių tendencijos.

Delninukai, delninukai, delninukai

Šią vasarą mados viršūnėje bus delninukai. Jie niekur nesitraukia iš mados namų žvilgsnio. Tad šiemet gatvėse, o ir parduotuvių virtinose bus galima išvysti pačių įvairiausių delninukų. Ir visai mažulyčių, visiškai pateisinančių savo pavadinimą, ir kiek didesnių, patogiai laikomų už rankenėlės per riešą, ir su ilga juostele, kurią patogu persimesti per petį. Visa tai – delninukai, kurie šiemet tiks prie beveik bet kokio apsirengimo.

Močiučių spintų mados

Šiemet iš močiutės spintos galite traukti visas jos kažkada nešiotas rankines ir derinti prie savo apsirengimo. Šiemet bus ypač populiarios kiek senovinės vasariškos rankinės, kurios tarsi atkeliavusios iš tarpukario laikų. Tai reiškia, jog šiemet keliaudamos į susitikimą ar oficialią vakarienę galite drąsiai rinktis kampuotą, lagamino formos rankinę su masyviais užsegimais ar plačia rankena ir neliksite nepastebėta. Vyraus žalios, mėlynos, rudos spalvos, šiek tiek primenančios senuosius laikus. Tai reiškia, jog šiemet vėl mada apsuko dar vieną ratą.

Viena rankena – ir gana

Šiemet taip pat stiliaus pažiba bus galima pavadinti moteris, kurios nevengs vasariškos rankinės su viena petneša, šiek tiek primenančios paplūdimio krepšį. Ovalių formų rankinukai su vidutinio ilgio viena rankena šiemet bus ypač populiarios. Jas bus galima įvairiai derinti prie vakarinių drabužių, keliaujant į pasilinksminimus.

Sportas lieka madoje

Beje, 2016-ųjų vasarai populiarumą vis dar žadame ir sportinio stiliaus vasariškoms rankinėms. Tos, kurios mėgsta laisvesnį apsirengimo stilių ar sportuodamos mėgsta nešiotis rankinę, gera žinia. Šiemet sportinio stiliaus rankinukai bus madoje ir netgi rankinių gamintojai savo kolekcijose jiems skyrė neįprastai daug vietos. Čia rasime ir sportinius delninukus, ir kiek didesnes kvadratines sportines rankines ir net šiek tiek sportinio tipo krepšius primenančias rankines su viena plačia rankena. Paskubėkite išsirinkti sau tinkamiausią. Pasitikime vasarą jau dabar!

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *