Pažintinės ir poilsinės kelionės

keliautojų patarimai ir įžvalgos

keltų bilietaiKeliaudami į netolimą užsienį dažnai žinome, kad labai patogus kelionės būdas – skristi lėktuvu Tačiau dažnai keliaujant ir norint išbandyti naujas keliavimo formas, pravartu pasinaudoti kelto paslaugomis. Keltų bilietai yra gerokai pigesnis, be to tai šiuolaikiškas ir itin smagus keliavimo būdas, mat kelte Jūsų taip pat laukia pramogos, atrakcijos ir žaidimai. Dažnai žmonės nė nežino, kur galima nukeliauti keltu iš Lietuvos keltų terminalo.

  • Kiekvieną dieną keltas iš Klaipėdos plukdina keleivius į Vokietijos miestą – Kylį. Tai šiuolaikinė Vokietijos prekybos sostinė, tačiau kartu tai ir labai gražus miestas, kuriame tikrai yra ką pamatyti. Norintys pasisemti šiek tiek žinių apie Vokietijos istoriją, gali apsilankyti Kylio universitete. Jeigu kelionės metu geras oras – nepamirškite Botanikos sodo, kuris nustebins savo įvairiapusiškumu ir spalvomis. O ieškantiems kultūros tradicijų ir išraiškos laukia graži puokštė įvairiausių teatrų. Dienos kelionę į Kylį būtinai turi papuošti pasivaikščiojimas Holsten gatve, kuri yra pati ilgiausia Vokietijoje prekybos gatvė. Taip pat nepamirškite aplankyti Šv. Nikalojaus bažnyčia, kuri čia iškilo dar XIII amžiuje.
  • Švedija. Retai kam žinomas Švedijos miestas Karslshamnas yra dar viena stotelė, kurią galima pasiekti iš Klaipėdos keltų terminalo. Čia nuvykti galima kiekvieną dieną, o keltų bilietai tikrai patrauklesnėmis kainomis nei skrydžiai į Švediją iš oro uosto. Puiki žinia, kad keliaudami keltu galite keliauti vienai dienai ar kelioms, o grįžti visada bus kaip, mat keltas plaukia į šį miestą kiekvieną dieną. Tai ne labai senas miestas, Švedijoje susikūręs jau XVII amžiuje. Dažniausiai į šį miestą lietuviai važiuoja aplankyti renginių. Čia garsūs muzikos festivaliai, kur keliauja didelė dalis turistų, o tarp jų ir nemažai mūsų muzikos padangės žvaigždžių. Nedidelė kelionė keltu leidžia susipažinti su švediškomis tradicijomis ir kultūra.

 Be šių keltų yra ir kiti maršrutai, tokie kaip kelionės į Oslą, Niukaslą, Kalę ar kitus netolimus, tačiau lietuvi pamėgtus miestus. Kelionėms šiais maršrutais reikalingi keltų bilietai neiš Klaipėdos, o kitų keltų terminalų Estijoje ar Latvijoje. Taigi, keliauti su persėdimu gali tapti dar smagiau ir turiningiau.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *