Pažintinės ir poilsinės kelionės

keliautojų patarimai ir įžvalgos

lėktuvo bilietai į AnglijąKalėdinių dovanų ieškojimo įkarštis jau pasiekė daugelio namus ir planus. Atrodo, laiko jau tiek nedaug, o nupirktų dovanų sąrašas – vis dar tuščias? Visada yra išeitis šį rūpestį suderinti su šaunia pramoga – savaitgaliu užsienyje!

Vienas iš paprasčiausių sprendimų neabejotinai būtų lėktuvo bilietai į Angliją. Šioje šalyje galima rasti ne tik unikalių, bet ir lietuviškai kišenei tinkamų dovanų. Turbūt visiems teko girdėti istorijas apie draugus bei giminaičius, kuriems pigūs skrydžiai į Londoną suteikė galimybę parsivežti pilnus lagaminus naujų garderobo detalių, technikos ar kosmetikos. Šis miestas iš tiesų yra apsipirkinėjimo rojus – Oksfordo gatvė bei Harrods prekybos centras yra turbūt geriausiai Europoje žinomi apsipirkinėjimo centrai. Gerai suplanavus šią kelionę ir atsižvelgus į itin dažnai vykdomus skrydžius tarp Vilniaus bei Londono, iš anksto pasirūpinus autobusų bilietais tarp oro uosto ir miesto centro (jų rekomenduojama ieškoti easybus.co.uk ar nationalexpress.co.uk) galima kelionei išleisti vos keliasdešimt eurų, vieną ilgą dieną ir sutaupyti laiko, nervų bei finansinių išteklių!

Panašią galimybę suteiktų ir pigūs skrydžiai į Airiją. Šioje šalyje gyvena tūkstančiai lietuvių ir akivaizdu – ne be reikalo. Nors ją pasiekti nėra taip paprasta, kaip Angliją, lėktuvų bilietai į Dubliną atneš ne tik džiaugsmo atrandant šį miestą, bet ir puikaus apsipirkimo potyrį. Pagrindiniai Dublino bulvarai Kalėdų laikotarpio metu papuoštomis vitrinomis vilioja pirkėjus iš viso pasaulio. Parduotuvių darbo laikas šiuo metu – prailginamas, akcijų ženkleliais nutvieskiami prekystaliai – Airija iš tiesų yra vienas iš geriausių miestų Kalėdų pirkiniams.

Jei nesinori toli keliauti, ne ką prastesnė alternatyva yra Lietuvos kaimynė – Lenkija. Į šią šalį mūsų tautiečiai plūsta visais metų laikais, tačiau Advento laikotarpiu, ruošiantis Kalėdoms, lėktuvų bilietai į Varšuvą sulaukia neįtikėtino populiarumo. Žinoma, ne paslaptis, jog šioje šalyje sutaupyti – nesunku, o ir Varšuvos grožis prieš Kalėdas prilygsta įspūdingiausioms Europos sostinėms. Net jeigu Varšuva atrodo per toli, tokie Lenkijos miestai, kaip Suvalkai ar Augustavas žiemos pradžioje – atgyla ir sulaukia ypač daug lietuvių, pasiruošusių čia surasti visas Kalėdų dovanas. Tai pat šie miestai – verti apsilankymo net jei dovanos jau nupirktos – vos kelių valandų kelionė automobiliu į juos leis pajusti nuostabią kalėdinę dvasią ir pasisemti džiugios šventinės nuotaikos.

 

 

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *