Pažintinės ir poilsinės kelionės

keliautojų patarimai ir įžvalgos

vestuvių planuotojaVestuvių užsienyje mada pasiekė ir Lietuvą. Tai reiškia, kad vis daugiau jaunavedžių pasirenka švęsti šią nuostabią gyvenimo šventę ne Lietuvoje, bet kurioje nors iš pasirinktų užsienio šalių. Žinoma, dažniausiai renkamasi šilti kraštai, kadangi tai iš karto asocijuojasi su egzotika, puikia gamta ir idealiomis oro sąlygomis net ir žiemą. Tačiau, daugelis jaunavedžių renkasi vestuves užsienyje ir dėl naujų, dar nepatirtų įspūdžių – ypač gražu, jei pora dar nėra buvusi užsienyje drauge ir nusprendžia ten kartu keliauti atšvęsti savo vestuvių, o vėliau ir medaus mėnesio.

Viena žinoma vestuvių planuotoja neseniai paskaičiavo, kad tokios vestuvės ne tik nekainuoja brangiau, tačiau labai dažnai ir pigiau, negu tradicinės vestuvės Lietuvoje su didžiuliu būriu svečių ir giminaičių. Taip yra todėl, kad užsienyje yra kur kas didesnė vestuvių planavimo konkurencija, tad tokiose šalyse kaip Jamaika ir Šri Lanka, jūs sutiksite labai malonių žmonių, kurie įdės visą širdį į jūsų vestuvinės ceremonijos planavimą už visiškai priimtiną kainą. Neabejojame, kad liksite maloniai nustebę.

Kitas dalykas – jūs taip galite sujungti savo norą keliauti ir originaliai atšvęsti vedybas. Jeigu keliausite į tokias šalis kaip Maldyvai ar Mauricijus, tuomet pamatysite gausybę įdomių salelių, iš kurių kiekviena yra unikali savo gyvenimo būdu ir turtinga gamta. Be jokios abejonės, daugelyje iš tų kurortinių šalių, kuriuose galima švęsti vestuves (tiek pagal jūsų tradicijas, tiek pagal vietines), jūs taip pat turėsite galimybę patogiai ir maloniai praleisti medaus mėnesį. Tai pakankamai logiška, kadangi šiose šalyse daugelis viešbučių yra specializuoti – jie puikiai suderinti medaus mėnesiui iš karto po vedybų ceremonijos.

O kaip suorganizuoti tokias vestuves? Jeigu jus domina vestuvės užsienyje, galite apgalvoti kelis skirtingus variantus. Visų pirma, galbūt norėsite keliauti ne į šiltus kraštus, o į meilės miestą Paryžių, o galbūt į karalių miestą Prahą? Abu šie labai populiarūs jaunavedžių tarpe, o į juos nukeliauti galima ir autobusu, ir savo automobiliu, taip pat ir lėktuvu. Taigi, nebūtina užsisakinėti kelionės iš turizmo agentūros, kadangi jums tokią kelionę padės suplanuoti jūsų vestuvių planuotoja.

Visgi, jeigu rinksitės šiltuosius kraštus, gerai būtų viską numatyti šiek tiek į priekį. Nors yra nemažai laimingų istorijų, kuomet jaunavedžiai visiškai spontaniškai atvyksta į Šri Lanką arba Tailandą ir ten ketina švęsti savo vestuves – jiems tai atlikti padeda viešbučio, specialiai skirto jaunavedžiams, personalas. Jie turi nemažai patirties ir gali jums pasiūlyti vestuvių ceremoniją pagal visas jūsų užgaidas, o taip pat padės suplanuoti ir povestuvines pramogas, trumpas keliones, ekskursijas, o vėliau ir nuostabų medaus mėnesį.

Taigi, vestuvės užsienyje turi tikrai daug privalumų – jūs galite mėgautis nuostabia šiltų kraštų gamta, daugelyje šalių pamatysite ir įspūdingos bei niekur kitur nematytos architektūros, taip pat turėsite galimybę rasti paslėptą įlanką šalia paplūdimio, kur galėsite būti niekieno netrukdomi ir tiesiog turėsite galimybę pasimėgauti vienas kitu. Vestuvės užsienyje garantuoja naujus įspūdžius, puikų orą ir draugiškus vietinius gyventojus, kurie jus lydės su šypsena ir kuo puikiausiai įsijungs į jūsų šventę, jei tik to norėsite.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *