Pažintinės ir poilsinės kelionės

keliautojų patarimai ir įžvalgos

kvepalų analogai

Pastaraisiais metais mada tampa vis nuosaikesnė. Tai pastebima ne tik skirtingų drabužių linijų versle, bet ir bet kokioje kitose sferoje. Neretai žmonės jau pavargsta ir nuo garsių prekės ženklų.

Originalumo paieškos

 

Prekybos centrai seniai tapo sausakimši nuo garsių prekės ženklų. Rėkte rėkiančios etiketės puikuojasi ant pamėgtų drabužių ar kvepalų. Tie, kurie pirmiausia gyvenime nori ne pasipuikuoti, bet susikurti savo vardą, turėtų ieškoti savitų daiktų ir kvapų. Kvepalų analogaitai, kas gali padėti atrasti savo individualumą, kad ir kiek giliai jis slėptųsi viduje.

Aromatai, kurių buteliukų nepuošia žinomų dizainerių pavardės, taip pat geba žavėti aplinkinius. Daugelis tokių kvapų visiškai primins kažką, ką jau kažkada uodė mūsų uoslė. Visgi esminis skirtumas visada liks toks pat – minėti kvepalai visada bus gerokai pigesni už prabangius kvepalus, nors abiejų kokybė, sudėtis ir bus kone analogiška. Sumokėję mažiau už mėgstamą kvapą galbūt ryšimės įsigyti papildomai ir dar vieną buteliuką kitoms, išskirtinėms progoms.

Lengvesnis pasirinkimas

Gebėjimas išsirinkti tinkamą parfumeriją yra išugdomas gebėjimas. Prieš to imantis reikėtų susipažinti su kvapų charakteristikomis, apžvelgti vyraujančius mados vėjus. Kiekvieno sezono metu vis labiau susidomima tai vienais, tai kitais vardais. Neretai visus juos vienija tam tikras skiriamasis ženklas. Tarkim, pastaruoju metu vis labiau vertinami gaivūs kvapai. Dėl to visiškai nereikėtų stebėtis. Nors jie ir išsivadėja per gerokai trumpesnį laiko tarpą, bet efektas gali būti kur kas stipresnis. Jie geba sėkmingai patraukti priešingos lyties dėmesį, atskleisti, išryškinti tam tikrus charakterio bruožus, ypatybes. Gaivus gėlių ar kitų augalų aromato dvelksmas gali tapti tikru magnetu net ir krizinėse situacijose.

Niekada nereikėtų nepamiršti, jog vienu metu geriau pabandyti bei „teisingai“ įvertinti ne daugiau kaip trijų rūšių kvapus. Mėginti daugiau nebus labai tikslinga, kadangi labai greitai „atbuks“ uoslė, taip pat, galimas ir dar vienas šalutinis efektas: galvos svaigulys – net skausmas. Gausiai uostomi gaivūs kvapai taip pat geba sukelti labai panašias reakcijas.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *