Pažintinės ir poilsinės kelionės

keliautojų patarimai ir įžvalgos

Atostogos Egipte – tai saulės vonios, pažintis su turtinga istorija, kruizai Nilo upe. Atostogos Egipte rojus žmonėms, kurie nardo ir nori savo akimis pamatyti vienus gražiausių koralų rifus pasaulyje.

Jei vykstate atostogauti į Egiptą, turite aplankyti šias vietas:

  • Gizos piramidės yra vienas iš septynių pasaulio stebuklų. Jos yra privalomas

kelionių taškas. Tai trijų piramidžių, dviejų didesnių ir vienos mažesnės grupė, kuri buvo pastatyta senovės Egipte. Didžiausia iš jų yra Cheopso piramidė.

  • Kitas svarbus lankytinas objektas turėtų būti Karalių slėnis, įsikūręs Vakarų

Tėbuose, tai Egipto karalių poilsio vieta. Tuthmosis I pirmasis įsakė ten pastatyti savo kapą. Paskutinis iš faraonų, ilsėjęsis šioje vietoje, buvo Ramzis XI. Šie kapai pasižymėjo daugybe koridorių ir salių.

  • Siwa Oasis yra šiaurės vakarų Egipte ir užima 80 km2 plotą. Vietoje gausu

datulių palmių ir alyvmedžių. Pagrindinis oazės miestas yra Shali, kuriame siūloma apžiūrėti tvirtovės griuvėsius, kelionę smėlėtais takais į Orakulo šventyklą ir aplankyti Siwa House muziejų.

  • Baltoji dykuma taip pat yra viena gražiausių vietų Egipte. Jai būdingas baltas

smėlis ir smėlio audrų suformuotos masyvios kreidos skulptūros.

Egipte yra daug visokių dalykų, kurių niekur kitur nepamatysi, o pirmoje vietoje, žinoma, piramidės. Ekskursines keliones į Kairą ir Luksorą jums pasiūlys bet kuriame Egipto kurorte, jos pigios ir labai įdomios. Pamatysite ne tik didingas piramides ir turtingus faraonų kapus, bet prisiliesite prie senovės civilizacijos istorijos.

Jei to neužtenka, visada galite leistis į kelionę palei Nilą ir atrasti beveik visus Egipto kultūros paminklus. Pradedant nuo paukščio galvos dievo Horo šventyklos, apsuptos 32 kolonomis, ir baigiant krokodilo galvos dievo Sebeko šventyklų kompleksu.

Surf stotys turistams siūlo pasitaškyti su aitvaru arba pabandyti pagauti vėją su burlente. Kaip matote, net patys įprasčiausi dalykai gali tapti įdomia ir ekstremalia pramoga šioje nuostabioje ir saulėtoje šalyje.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *