Pažintinės ir poilsinės kelionės

keliautojų patarimai ir įžvalgos

gopro nuoma

Pastaruoju metu vis labiau pradėjau tyrinėti Lietuvos kraštą. Su laiku užsienis tampa nuobodesnis, o į Tailandą nenuskrisi kiekvieną dieną, todėl pradėjau daugiau keliauti po Lietuvą, o su savimi vis dažniau pasiimu ir „GoPro“ kamerą iš gopro nuoma kompanijų, nes Lietuva lieka dažnai neįvertintas nuostabus gamtos kampelis.

Pareitą savaitgalį su draugais vykom į Palangą, paplūdimyje gal ir nebuvo daug veiklos su „GoPro“, juk nežaisi tinklinio su kamera ant galvos todėl internete susiradom keturračių nuomą šalia Kretingos ir nuvykom į jų vadinamą trasą. Pasiimti su savimi „GoPro“ tikrai vertėjo, nes nufilmuoti vaizdai buvo labai smagūs. Smėlis, greitis ir draugų kompanija aplinkui, ko daugiau reikia. Bet labiau norėčiau aptarti kokius priedus pasiimti su savimi keliaujant po Lietuvą.

Jeigu mėgstate kaituoti ir vykti į pajūrį, tai gopro nuoma užsiimančios įmonės rekomenduotu su savimi pasiimti „GoPro“ lipnų tvirtinimo priedą prie šalmo. Nes patogiausia kameros vieta būtų viršugalvis – kur žiūrėsite jūs, ten žiūrės ir kamera, o žiūrint filmuotą medžiagą, tikiu, kad sugrįš visi prisiminimai pilni adrenalino. Aišku, jeigu mėgstate plaukioti baidarėmis, šalmas nelabai reikalingas, todėl lipnus priedas jau nebus naudingas, nes neturėsite kur jo priklijuoti. Todėl naudojamas kameros laikiklis – galvos diržas. Jis puikiai prisitaiko prie galvos formos ir gaunate praktiškai tą patį vaizdą, kurį gaunate prisilipinę kamerą prie šalmo.

Jeigu mėgstate žygius, po miškus, gopro nuoma atstovai jums rekomenduotu su savimi pasiimti lankstų trikojį stovą. Kodėl? Todėl, kad norėsite ne tik nufilmuoti gražius vaizdus, bet ir nusifotografuoti gražiame peizaže. Trikojis stovas turi lanksčias kojas, todėl pritvirtinus kamerą prie jo galėsite pastatyti bet kokiame reljefe, ar net pritvirtinti prie medžio.

Jeigu mėgstate pilis ar senuosius Lietuvos dvarus, su savimi rekomenduotumėm pasiimti asmenukių lazdą (selfie stick) Tikrai norėsis puikios „selfio“ nuotraukos būnant nuostabiame dvaro parke ar įlipus į pilies bokštą. Tik gaila, kad pilių neturime labai daug, todėl dažniau reikės rinktis Lietuviškus dvarus, arba galima vykti į Baltarusiją, kurioje iki dabar išliko labai daug buvusių LDK pilių.

Galbūt kyla klausimų, o kur dar Lietuvoje galima panaudoti „GoPro“ kamerą su visais jos priedais?

Nepamirškite ir žiemos pramogų. Jeigu pamenate praeitą žiemą, tai atrodo, kad žiemos pagaliau sugrįžo į Lietuvą. Liepkalnio slidinėjimo trasa yra moderniausia Lietuvoje (aišku nepamirškime ir Ignalinos bei Jonavos), o tarp slidininkų ar „snowboarderių“ labai paplito „Karma Grip“ priedas. Su juo labai lengva filmuoti save leidžiantis nuo kalno ar net darant kaskadinį šuolį. Šis priedas maksimaliai stabilizuoją kameros drebėjimą.

Lygumų slidinėjimas. Kamerą galite prisitvirtinti su lipniu laikikliu prie slidės ar „GoPro“ diržu ant kepurės. Išgausite tikrai puikių vaizdų snieguotuose tyruose ar miške šaltą saulėtą rytą.

 

 

 

 

 

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *