Pažintinės ir poilsinės kelionės

keliautojų patarimai ir įžvalgos

fizinio asmens bankrotas LietuvojeLietuvoje jau praėjo viena ekonominė krizė. Jos metu žmonės rečiau išlaidavo, rečiau rinkosi brangias ir prabangias keliones, rečiau pirko nekilnojamąjį turtą. 2008 metais kilusios krizės metu imta galvoti apie tai, kad fizinio asmens bankrotas Lietuvoje reikalingas ne ką mažiau nei kitose pasaulio šalyse. Nuo 2013 metų ir Lietuvoje žmonės gali mėginti bankrutuoti. Dabar girdėti gandų, kad artėja dar viena krizė. O žmonių poreikiai yra gerokai išaugę, daugelis turi didesnes ar mažesnes paskolas svarbiems dalykams, kaip būstui, automobiliui, arba mažiau svarbiems dalykams, kaip pavyzdžiui vestuvėms, buitiniams / elektronikos prietaisams ar netgi… svajonių atostogoms į fantastiškas šalis! Žinoma, racionalūs, pragmatiški žmonės išdėtų į šuns dienas tuos, kurie klimpsta į skolas dėl malonumų arba svajonių. Tačiau tokių žmonių visgi pasitaiko. Sunku įsivaizduoti, kaip dėl brangių atostogų galima subankrutuoti? Atrinkome skaitytojų smalsumui penkios brangiausios atostogų vietos pasaulyje.

  1. Paryžius, kuriame yra viešbučių, kurie už vienos nakties viešnagę ima 26 000 dolerių mokestį. Ar galite įsivaizduoti? Didžioji dalis lietuvių tiek nė per metus neuždirba.
  2. Fidžis, taip pat viena brangiausių vietų pasaulyje, ten vienos nakties kaina viešbutyje prasideda nuo 600 dolerių. Ne taip gąsdina, tačiau į bankrotą atostogos Fidžyje vis tiek galėtų nuvaryti
  3. Niujorke už nakvynę prabangiame viešbutyje kainos prasideda nuo 730 dolerių, na, o vidutinė nakvynės kaina vidutinės klasės viešbutyje kainuotų apie 350 dolerių. Taigi Niujorkas tikrai nėra biudžetinis atostogų variantas ir netiks tiems keliautojams, kurie nori praleisti laiką taupiai. Nebent norite rizikuoti likti nakvoti abejotinos reputacijos skylėje arba apsistoti neaišku kur. Taip pat, atsižvelgiant į tai, kad ledų su priedais porcija ir kepsnys Niujorke kainuoja apie 1 000 dolerių, o tai yra tiek pat kiek kainuotų nakvynė gerame viešbutyje, galima daryti išvadą, kad atostogos ten yra sunkiai įkandamos didžiajai daliai Lietuvos gyventojų.
  4. Britanijos Mergelės salose naktis kotedže su vaizdu į jūrą ne sezono metu jums atsieis beveik700 dolerių.
  5. Bora Bora tai maža sala Prancūzijos Polinezijoje. Nors sala maža, tačiau kainos toli gražu ne mažos. Naktis saloje kainuoja minimum 800 dolerių.

 

 

 

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *