Tagged: restoranas

Norviliškių pilis: poilsis su viduramžių dvasia

pilis

Teigiama, kad pilį seno dvaro vietoje XVII a. pradžioje pastatė turtingas Rytprūsių pirklys Vaitiekus Šorcas, įsimylėjęs ir vedęs vietos grafaitę Daratą Zienovičiūtę. Būtent dėl jos, pirklys bei karys iš Marienburgo ir likęs LDK.

Dabar, čia, kviečiami visi norintys pailsėti nuo miesto šurmulio bei šiuolaikinio pasaulio, nes Norviliškių pilyje viskas autentiška, atspindi Renesanso epochos dvasią. Tai nepaprasta ir iškilminga vieta, kurioje galite ir patys pernakvoti – pasijusti, lyg tikri didikai.

Norviliškių pilis: nakvynė

Kadaise užmirštas didingas pastatas – Norviliškių pilis, naujam gyvenimui prisikėlė 2005 m. gruodį, o nuo 2008 m. piliai yra suteiktas 4 žvaigždučių statusas. Nors pilis rekonstruota remiantis autentiškais duomenimis bei technologijomis, jos viduje – šiuolaikiniai patogumai, leidžiantys jaukiai jaustis ištisus metus. Todėl pilyje, būsite aptarnauti išties prabangiai.

Norviliškių pilis: pietūs

Kviečiame praleisti savaitgalį su viduramžių dvasia autentiškai atkurtoje Norviliškių pilyje, kur  Jūsų  laukia įspūdinga „Viduramžių vakarienė“. Vakarienės metu Jums bus suteikta galimybė paragauti išskirtinių patiekalų, pilies šeimininkas Pilėnas, Jus supažindins su viduramžiškomis valgymo tradicijomis, žaidimais, pilies bei jos apylinkių istorija. Senove bei legendomis alsuojanti aplinka nejučia įtraukia į praėjusių amžių romantiką, kurią dar geriau pajusite praleidę naktį pilyje. Tad soti ir gardi vakarienė, nebūtinai turi būti pasimatymo pabaiga.

Čia taip pat, galite paragauti Norviliškių pilies pietus. „Viduramžių pietų“ metu, visiems ieškantiems naujų skonių, bus leidžiama paragauti viduramžiais dvelkiančių patiekalų. Meniu – platus, todėl savo mėgstamiausią patiekalą, atras visi.

Norviliškių pilis: kainos

Norviliškių pilies teikiamų paslaugų kainos labai įvairios. Štai nakvynė pilyje dviems asmenims kainuoja 79 eurus, tačiau ne patogios lovos dar gausite sočius pusryčius su kava.

„Viduramžių pietūs“ su programa kainuoja 21 eurą vienam asmeniui. Jei tai vaikas, t. y. 6-12 metų asmuo, kaina 10 eurų, o iki 6 metų – nemokamai.

Norviliškių pilis: atsiliepimai

Lėja: „Dalyvavom „Viduramžių pietuose“. Netikėtai puikiai praleistas laikas! Patys geriausi atsiliepimai ir įspūdžiai. Tai tikrai gera pramoga.“

Eglė: „Šią atrakciją vertinti reikėtų labiau kaip ekskursiją, dienos išvyką, naują patirtį. Tai daugiau nei pietūs… Maistas buvo įdomus, neįprastai patiektas, teko valgyti ir be lėkščių, tačiau tai buvo nauja įdomi patirtis. Pauzės tarp maisto gan ilgokos, jų metu pasakojama LDK istorija, vyksta žaidimai. Tiems, kurie tikisi labai skaniai ir daug pavalgyti, ši atrakcija gali neatitikti lūkesčių, tačiau norintiems išskirtinių potyrių, įdomiai praleisto laiko – rekomenduoju. Dar labai smagu, kad vykome su sava didele kompanija, tad tai buvo puiki šeimos išvyka.“

Mantas: „Puikiai praleistas vakaras, tik teigiamos emocijos ir nepamirštami įspūdžiai! Pilėnas Edmundas šiltai pasitiko svečius, sukūrė nuostabią, viduramžių laikų dvelkiančią, atmosferą, nuolatos stebino ir linksmino dalyvius, supažindino su istoriniais įvykiais ir įtraukė visus lygi vieno. Aptarnavimas puikus, – darbuotojai mandagūs, paslaugūs, o maisto ir gerimų įvairovė tiesiog sužavėjo. Puiki pramoga, kurią rekomenduojame.“

Aistė: „Puiki pramoga, labai geras gidas, kuris papasakojo pilies istoriją LDK istorijos kontekste. Programa buvo dviejose salėse, kurios buvo užpildytos. Vyko pietūs su žaidimais. Tai nėra romantiška vakarienė, asmeniškai man ir vyrui esmė buvo ekskursija, bet maisto tikrai nepritrūko, nors vyras mėgsta pavalgyti daug!“

 

Poilsis ir vakarienė / pietūs Norviliškių pilyje, patiks kiekvienam besidominčiams Lietuvos istorija bei norinčiam paragauti senovinių ir visai ne tradicinių patiekalų. Tai bus įdomi pramoga ne tik suaugusiems, bet ir vaikams, kurie galės dalyvauti žaidimuose bei išmokti naujų dalykų.

 

 

 

r first post. Edit or delete it, then start blogging!

Kaip pasirinkti restoraną prabangiai vakarienei?

restoranai VilniujeVisi bent kartą gyvenime norime nukeliauti į tokią vietą, kuri dvelktų prabanga ir aukštuomene. Dažniausiai norų įgyvendinti nepavyksta, kadangi kainos yra tas aspektas, kuris „atbaido“ nuo pasirinkimo. Visgi, jei pagaliau nusprendėte, kad galite sau leisti bent kartą apsilankyti tokioje vietoje – svarbu žinoti, kaip nesuklysti renkantis restoraną. Restoranai Vilniuje gali būti tiek aukščiausios klasės, tiek kiek žemesnės kategorijos, tad kiekvienas gali pasirinkti pagal savo poreikius. Padėsime jums nuspręsti, ar jūsų pasirinkta vieta yra tikrai tokia gera, kad būtų verta restorano vardo. Juk kai pasirinkimas platus – galima lengvai suklysti.

Aplinka. Tai pirmas veiksnys, kurį galima įvertinti vos vienu žvilgsniu pažvelgus į restoraną. Tiek į jo vidų, tiek į jo išorę, kadangi kokybiškai save reprezentuojanti vieta pasirūpins visa sau priklausiančia teritorija. Net ir žolės ant šaligatvio greta restorano būna nuravėtos. Žodžius, pačios mažiausios smulkmenos rodo, kad tai kokybiškas paslaugas teikianti vieta, kuri nori, kad žmogaus jaustųsi patenkintas. Restoranai Vilniuje, net ir prabangiausi, dažniausiai būna gana kuklūs, tad jei pastarojo išorė yra apkarstyta lemputėmis kiaurus metus – tai ne ta vieta į kurią jums reiktų užeiti.

Personalas. Kokybiškas paslaugas teikiantys restoranai Vilniuje yra suinteresuoti, kad jų personalas būtų patenkintas. Tai reiškia, kad jiems suteikiamos patrauklios darbo sąlygos, kurios paskatina net ir padavėjus visą dieną šypsotis. Šiuo atveju irgi nėra būtina atvykti į vietą ir užsisakyti maisto, kad būtų galima suvokti, kokios kokybės valgymo įstaiga tai yra. Užeikite bent minutei į restoraną ir paklauskite, ar galite pasinaudoti tualeto. Atsakymas jums iškart sufleruos, ar žmogus savo darbo vietoje laimingas ar ne.

Kompetencija. Kiekviena kompanija, jeigu tik turi kuo pasigirti, tai ir giriasi. Šiuo atveju dažniausiai įvairiausi raštai puošia valgymo įstaigų sienas. Jeigu pastarųjų nėra, deja, reiškia jų ir nėra gavę. Galime jus užtikrinti, kad jie nedulka kur nors stalčiuje, nes valgymo įstaigos yra suinteresuotos rodyti klientams, kad jų teikiamos paslaugos yra pačios aukščiausios kokybės.

Restoranai Vilniuje teikia labai plačią pasiūlą. Pasirinkti, kuris variantas jums yra geriausias, gali būti gana sunku. Svarbiausia pagalvoti, ko jūs norite ir tuomet tikslingai ieškoti.