Tagged: turizmas

„Vostok Europe“ iš Chronos.lt: 5 TAIP

laikrodis

Keliautojai puikiai žino – be laikrodžio – nė žingsnio. Telefone esantis laikrodis gali ir pavesti, o štai kokybiški laikrodžiai ant rankos niekada nepaveda, o dažnu atveju ir gelbsti papuolus į stresinę situaciją. Norime pristatyti puikius laikrodžius kelionėms – „Vostok Europe“.

Jūs turite 5 TAIP – „Vostok Europe“ laikrodžiai pajėgūs gauti tiek ir dar daugiau puikių įvertinimų. Šių laikrodžių kolekcijas pirkėjai vertina itin palankiai. O įsigyti galima adresu https://chronos.lt/.

Kodėl 5 TAIP? Skaitykite toliau!

  1. Stilingas laikrodis – gana įprastas žodžių junginys, nes laikrodžiai yra skirti puošti. Jie kuriami atsižvelgiant į daugybę estetinių kriterijų. Tačiau kalbant apie „Vostok Europe“ nepakanka pasakyti „stilingas“. Reikėtų pridėti apie išraiškingumą ir išskirtinumą. Tai gaminiai, kurių nesupainiosi su jokiais kitais. Solidžiai pagaminti, akį traukiantys ir savo forma, ir kiekvienos detalės energija.
  2. Jei norite praktiško laikrodžio, minėtieji „Vostok Europe“ jums patiks. Savaime suprantama, kad tikimasi, jog bus rodomas laikas – apie tai nėra ką kalbėti. Tačiau tokios funkcijos kaip žadintuvas ar kalendorius suteikia dar daugiau patogumo.
  3. Ne tik praktiška, bet ir universalu – taip tinka apibūdinti dėmesį traukiančius aksesuarus. Yra modelių, pasižyminčių išties puikiu atsparumu vandeniui. Kitas universalumą liudijantis aspektas – galimybė keisti apyrankes (į kai kurias komplektacijas įeina po dvi apyrankes!).
  4. Įvairiapusiškas asortimentas. Kas tiktų kasdienai, o kas derėtų prie oficialesnės aprangos? Rasite ir viena, ir kita. Ne tik keisdami apyrankes, bet ir rinkdamiesi skirtingų serijų produktus galite kurti savo stilių.
  5. Galima patogiai įsigyti iš Chronos.lt. Rinktis įdomu, o segėti – dar įdomiau. Nurodyti visi aktualūs duomenys – nuo matmenų iki papildomų funkcijų, pateiktos kokybiškos kiekvieno produkto nuotraukos.

Visas šis penketas pliusų atsiskleidžia renkantis ir segint „Lunokhod“, „Expedition“ ar kitos serijos laikrodį. O jei dar pridėsime apie lietuvišką gamybą, gausime ypač puikią visumą. Pastebėtina, kad rinkai pristatydamas vis naujus modelius gamintojas išlaiko pamėgtus bruožus, todėl, kaip jau rašėme anksčiau, kiekvienas produktas atpažįstamas kaip tikras tos pačios linijos atstovas.

Be viso to dar vertėtų pabrėžti spalvų gamą. Žvelgdamas į asortimentą stebiesi, kaip puikiai viskas dera, ir kartu negali atsidžiaugti plačia spalvų palete. Mėlyni, geltoni ciferblatai – galima sakyti, tik įvadas į energija trykštančią kolekciją.

Taigi, yra kur kas daugiau nei penkios priežastys, dėl kurių galimą drąsiai sakyti TAIP. Ir būtinai nepamirškite šio laikrodžio į bet kokią kelionę.

 

 

 

Naudingi kreditai, investuojant į turizmą

kreditai

Nors išvažiavimas gyventi į regionus daug kam atrodo nesuprantamas ir pražūtingas, turint tokią gražią gamtą, daugybėje Lietuvos miestelių tiesiog galima plėtoti turizmą. Tai yra investicija, kurios pradžia gali būti net ir internetu gauti kreditai, reikalingi pirmiesiems žingsniams žengti. Tiesa, būtent kreditas internetu, norint investuoti regionuose į turizmą, gali būti pats patogiausias būdas tą padaryti. Kreditų privalumai investuojant į turizmą:

  • Kreditai neįpareigoja skolintojui atskleisti savo planų ar laukti jų pritarimo. Pasiskolinate tiek, kiek jums reikia, o vėliau, verslui atsipirkus, grąžinate. O dabar, kuomet Lietuvoje veikia ir puikios, itin patogios skolinimo platformos, kreditas neišėjus iš namų yra dar paprastenis.
  • Tai patogus būdas skolintis tuomet, kada tiksliai nežinote, kiek jums reikės skolintis, kiek užteks savų pinigų. Tiesiog šiek tiek pritrūkus, įkūrinėjant savo turizmo verslą, kreditai be registracijos mokescio gali būti labai naudingi.
  • Internete yra vartojimo kredito skaičiuoklė, todėl skaičiuodami investicijas be jų grąžą, galite iškart matyti ir, kokias palūkanas reikėtų mokėti, kaip turėtumėte viską pasukti.
  • Visi žino, kad tai tiesiog labai greita ir patogu.
  • Greitųjų kreditų teikimo nuostatos apsaugos jus pačius nuo neapdairumo, nes kreditai teikiami gerai įvertinus žmogaus mokumą ir tai, kiek jis iš tikrųjų galėtų pasiskolinti.

Namai kaip hosteliai: populiarus verslo modelis

Na o dabar prieikime prie linksmosios dalies: kokį verslą galima plėtoti regionuose, kokiu būdu ten skatinti turizmą? Vienas iš turizmo sektorių, kuris yra itin populiarus tokiose valstybėse, kuriose yra graži gamta – tai tiesiog apnakvindinimas. Kiek daug žmonių, keliavusių po Gruziją, Ukrainą, Bosniją, Balkanus, žino, kad ten labai populiarus nakvynės būdas – tiesiog kambarių nuoma būtent pačiame name. Tai patogu, nes tokiu būdu galima uždirbti. Aišku, tam, kad namus ar ūkinius pastatus galėtumėte paversti tokiais nakvynės turistams namais, reikia šiek tiek pasistengti. Reikės ir investicijų. Pavyzdžiui, kreditai isiskolinusiems visuomet bus toks dalykas, kurio taip lengvai negausite, tuomet reikės pasitaupyti, ir tik tada investuoti. Tačiau tie, kurie blogos mokumo istorijos neturi, tikrai gali bent viename savo namų sparne ar aukšte sukurti šią nuomojimo paslaugų įstaigą.

Daug išlošia ir viešojo maitinimo įstaigos

Taip pat kreditai, paskolos gali pasitarnauti turizmo sektoriuje kuriant maitinimo įstaigas. Kadangi būtent maitinimas yra itin svarbus visiems, norintiems vasarą patogiai keliauti ir atostogauti gražiose vietose. Turistai visada ieško itin aukštos kokybės, jaukios vietos, kur galėtų pavalgyti. Ten reikalingas ir tradicinis maistas, kurį norisi visiems valgyti. Juk turistai – tai ne taupantys dirbantieji, ieškantys, kur pigiau per pietų pertrauką išsirinkti dienos pietus. Tai atostogaujantys žmonės, kurie, nors ir taupo, bet iš atostogų tikisi geriausių įspūdžių. Štai kodėl jie pasiryžę už kokybiškus pietus sumokėti daugiau.

Pramogos turistams – dar viena verslo sritis

Galbūt kreditas be palukanu gali padėti sukurti ir kitą apmokamą turizmo paslaugą: pramogas. Priklausomai nuo to, kur viskas vyksta, gali būti vykdomos įvairios pramogos. Kažkas gali nuomoti vandens dviračius ir valtis, kažkas gali užsiimti dviračių ar panašių objektų nuoma. Žmonėms galima pasiūlyti ir nuomotis baidares. Jeigu orientuojamasi į šventes švenčiančius turistus, jiems gali būti aktualu, pvz., karietos nuoma, pasijodinėjimas arkliu ir kitos puikios pramogos. Žmonėms tiesiog reikia nebijoti investuoti į turizmą savo šalyje, na o investicijoms, kaip visuomet – nebijoti pasiskolinti.