Tagged: Ryanair

Pigūs skrydžiai

lėktuvų bilietai ryanairKuomet pajaučiame artėjančias atostogas, pradedame planuoti keliones ar išvykas į artimus miestus, o geriau į kitas šalis. Tuomet dairomės po kelių agentūrų siūlomus kelionių paketus, renkamės kurią šalį norime aplankyti per ateinančias atostogas, slapčia svajojame apie egzotines šalis. Taip pat domimės ir skrydžių bendrovių siūlomomis kainomis bei stebime kur pigiausiai galima nukeliauti. Tačiau norime jums pateikti naudingus patarimus, kaip, ką daryti norint nusipirkti lėktuvų bilietus, kokios yra vienos ar kitos avaiakompanijos taisyklės, bagažas, oro uostai bei akcijos. Norime, kad kelionės ar lėktuvų bilietai ryanair, wizzair, airbaltic užsakymai būtų vieni juokai.

Pirmiausia išsirinkite skrydžių bendrovę, kurios paslaugomis labiausiai pasitikite arba kuri pagal kainą jums atrodo patraukliausia. Lėktuvų bilietai ryanair ar wizzair yra pigesni, tačiau retai šios skrydžių bendrovės skraidina į atostogų kraštus. Tačiau su jų bilietais galima kartu nuskristi su persėdimais ir į kelionės tikslą. Bet norime perspėti, kad kitos skrydžių bendrovės pasirūpina jūsų bagažu ir jį perkelia į kitą skrydį, o ryanair bendrovė to nedaro, todėl savo lagaminais reikia pasirūpinti patiems ir vėl juos priregistruoti skrydžiui. Taip pat pigius bilietus galite rasti ir iš užsakomųjų skrydžių, kuriuose net bagažas yra įskaičiuotas į kainą, tačiau tokių bilietų dažnai nepasitaiko, o jei jie ir iškrenta pasiūlyme, tuomet jų vos keli, tad nereikia laukti, o iškart čiupti.

Pasirinkite optimaliausią kelionės maršrutą. Jeigu keliaujate iš Vilniaus į Tenerifę, tuomet tikriausiai tiesioginio skrydžio negausite, o jei pavyks rasti pasiūlymą, tai veikiausiai jis bus išties brangus. Todėl geriau rinktis kartais skrydį su persėdimais, nors jis atrodo gali ir varginti, laukimas ir t. t. tačiau neretai persėdimas trunka vos kelias valandas, o jeigu ir ilgiau yra galimybė pasivaikščioti po kitą miestą. Taip pat skrydžiai su persėdimais gali būti net pigesni, todėl pasirinkite optimaliausią ir protingiausią variantą skrendant į kelionę.

Lėktuvų bilietai ryanair, wizzair, airbaltic ar kitų aviakompanijų yra užsakomi internetu, tačiau jeigu nežinote, kaip užsisakyti skrydį ar bijote, jog tai padarysite blogai, tuomet kreipkitės į internetiniame puslapyje nurodytą kontaktinį asmenį ar nuvažiuokite tiesiogiai į kokią kelionių agentūrą. Tačiau dažniausiai niekam nekyla problemų perkant aviabilietus juos įsigyti internetu.

 

 

 

Pigūs skrydžiai

pigūs skrydžiaiŠiais laikais pigūs skrydžiai beveik visiems europiečiams tampa stebuklinga fraze, kuri savyje talpina galimybę sutaupyti atsisakant dažniausiai visai nereikalingų paslaugų paketo kelionės metu. Juk paprastai būtent pigūs skrydžiai padeda atostogų metu nukeliavus į kitą šalį ar miestą pamatyti daugiau užmokant tais grynaisiais, kurie liko piniginėje protingai pasirinkto skrydžio dėka. Juk tikriausiai negalima ginčytis, jog, dažnai net to nenorint, tenka išleisti papildomų pinigų sumą, kartu su reikalingu daiktu ar paslauga privalomai įsigyjant visai nepageidaujamus menkniekius, kurie būna įskaičiuojami į bendrą kainą. O tokie skrydžiai, kurių metu norimą kelionės tikslą pasiekti galima su minimaliomis sąnaudomis, pasiryžti išvykti padeda daugeliui.  Kiekvienam žmogui yra naudinga bent trumpam pamiršti visus darbo rūpesčius, o atostogos, per kurias galima neišleidžiant itin daug sutaupytų piniginių lėšų galima pakeliauti po pačias įvairiausias nematytas šalis, be jokios abejonės, yra puiki priemonė pailsėti. Taigi, kokių oro linijų kompanijų parduodami pigūs bilietai leidžia pakeliauti su nedidelėmis išlaidomis?

Pigūs skrydžiai į Barseloną, vieną iš pačių didžiausių Ispanijos ekonomikos bei kultūros centrų, daugeliui kitos tautybės žmonių leidžia susipažinti su jiems neįprastu gyvenimo būdu, pasidžiaugti puikiu klimatu, pasigrožėti pripažįstama visame pasaulyje architektūra. Juk jei ne, pavyzdžiui, oro linijų bendrovės Wizzair pigūs skrydžiai iš Vilniaus į šį nuostabų miestą, daugybė mažesnes pajamas turinčių asmenų niekada nebūtų finansiškai pajėgūs tiesiogiai susipažinti su Barselona. Kita vertus, nors pigūs bilietai, be jokios abejonės, padeda sutaupyti, tai jokiu būdu nereiškia, jog pati kelionė kainuos skatikus. Juk kai kurie skrydžiai pasižymi nemaža savikaina, kurią oro linijos tiesiog negali neatsižvelgti. Taigi, prieš iškeliaujant vis tiek gali tekti taupyti. Tarkime, pigūs skrydžiai į Bankoką, Tailando sostinę, palyginus su avialinijų, kurių bilietai pasižymi standartinėmis kainomis, pasiūlymais, iš tiesų skiriasi ne vienu šimtu litų, tačiau jie visgi priverčia ištuštinti didžiąją dalį taupyklės. Bet tikriausiai mažai kas galėtų ginčytis, jog nepakartojamas, tirštai apgyvendintas miestas, turintis ne vieną milijoną gyventojų ir pasižymintis neįtikėtina, daug kam egzotiška kultūra yra to vertas.

Kadangi šiuo metu Europoje galima rasti ne vieną oro linijų bendrovę, dėl kurių vykdomos strategijos galima keliauti nebrangiai, norinčių įsigyti vietą lėktuve eilės dažniausiai nebūna labai didelės. Pavyzdžiui, pigūs skrydžiai Ryanair, Easyjet, Wizz air, kaina vienas kitam paprastai nenusileidžia ir daugeliui padeda pakankamai greitai nusipirkti pageidaujamą bilietą. Kita vertus, pigūs skrydžiai akcijos metu gali priversti potencialius pirkėjus aršiai konkuruoti. Juk tikrai kiekvienas nori įsigyti kelionę su kuo mažesnėmis išlaidomis. O, tarkime, itin pigūs skrydžiai į Niujorką akcijinėmis sąlygomis pateikiami labai retai, dėl to tenka sugaišti ne vieną valandą jų ieškant ar laukiant, o paskui būtina staigiai apsispręsti, ar tikrai norima pirkti, nes, priešingu atveju, gali tekti nusivilti, juk tokių bilietų labai greitai paprasčiausiai nelieka. Lygiai tos pačios sąlygos paprastai galioja ir kitoms ilgoms bei nemažai kainuojančioms kelionėms.  Juk paprastai dažną keliautoją tiesiog užburiančiai veikia tokia frazė kaip ‚pigūs skrydžiai‘. Australija, tarkime, kadangi yra tolimas žemynas, būtų sunkiai pasiekiama dažnam lietuviui – kelionių mėgėjui, jei ne oro linijų siūlomi ypatingi pasiūlymai.

Taigi, galima teigti, kad pigūs skrydžiai leidžia akivaizdžiai padidinti keleivių srautus. Juk būtent prieinamesnė kaina suteikia net turintiems ribotas pajamas žmonėms galimybių pamatyti kitas kultūras bei praplėsti savo akiratį. Ir, nors kelionės į itin tolimas miestus, tokius kaip Sidnėjus, vis tiek pareikalauja nemažų išlaidų, jos paprastai atsiperka, nes, juk jei ne nebrangių oro linijų bendrovių teikiami pasiūlymai, dažnas visai nepajėgtų tiesiogiai susipažinti su svajonių šalimi. Taigi, galima teigti, jog pigūs skrydžiai itin stipriai palengvina dažno kelionių mėgėjo gyvenimą.