Tagged: kelionių agentūros

Kelionių organizatorius ITAKA gali pasiūlyti geriausias kelionių kainas

ITAKAKasdien vis ir girdite, kad kaimynas, kolega ar artimas draugas iškeliauja atostogauti? Išgirdus žodį kelionės ir atostogos, kiekvienam iš mūsų prieš akis išnyra palmės, paplūdimys ir jūra. Tai – tikrų atostogų peizažas. Tačiau tam, kad šią svajonę įgyvendintumėte, reikalingas biudžetas. Tad kai tik nugirstate apie artimųjų planus keliauti, nejučia pasiteiraujate ne tik, kur jie leis atostogas, bet taip pat teiraujatės, kiek už tai susimokėjo. Tikriausiai pastebėjote, kad nemaža jų dalis atsako, kad labai pigius ne tik kelionės, bet ir apgyvendinimo bilietus gavo su ITAKA kelionių organizatoriumi.

Kas ta ITAKA ir kaip jos dėka galima pigiai keliauti? Taigi trumpai tariant – tai kelionių organizatorius, kaip ir daugelis kitų, Lietuvoje, tačiau jie rinkoje išskirtiniai dėl to, kad siūlo labai patrauklius kelionių pasiūlymus už kiekvienam priimtiną kainą. Ar galite patikėti, kad įmanoma nukeliauti į saulėtą Ispaniją arba Turkiją už mažiau nei tūkstantį litų, kai į kainą yra įskaičiuotas skrydis pirmyn ir atgal iš Varšuvos oro uosto bei nakvynės trijų ar net keturių žvaigždučių viešbutyje, kuriame gausite maitinimą ir mėgausite visai šalia esančios jūros malonumais? Taip, tai tiesa, nes keliauti iš Lenkijos galite žymiai pigiau.

Palyginus kainas, kurias siūlo Lietuvos kelionių organizatoriai su ITAKA operatoriumi, tai pastarieji gali pasiūlyti net trečdaliu ar net daugiau mažesnes kainas Jūsų atostogoms ar kelionėms. Kadangi kompanija rinkoje gyvuoja nuo 1989 metų, ji jau spėjo ištirti keliautojų skonį ir mėgstamiausias kelionių kryptis. Jūs galite keliauti labai patraukliomis kainomis plačiai po Europą bei Rusiją, Tunisą, Maroką, Gruziją, JAE ar Egiptą. Kelionių datos taip pat labai lanksčios. Tad kelionių organizatorius ITAKA, siūlantis keliones, kurių atspirties taškas yra Lenkija, gali pasiūlyti apie 100 kelionių ir atostogų variantų visame pasaulyje. Nepatingėkite pasinagrinėti ir patys išsamiau jų internetinėje svetainėje. Juolab, kad nusigauti iki Varšuvos oro uosto nėra sudėtinga ir tai galėsite padaryti tiek savu transportu, tiek autobusais, kurie važiuoja iš Lietuvos.

Taigi kelionių organizatorius ITAKA jau nuo 2009-ųjų tapo neginčytinu lyderiu tarp kelionių agentūrų ir šios pozicijos neketina užleisti kitiems. Rinkitės patikimą organizatorių ir mėgaukitės kelionių bei atostogų teikiamais malonumais.

Poilsinės kelionės į egzotines šalis – populiariau

Kelionių agentūros šiandien siūlo platų pasirinkimą norintiems atostogauti užsienyje. Skirtinguose internetiniuose puslapiuose kasdien galima pastebėti įvairiausių poilsinių kelionių reklamų su, pamanysit, net lietuviams laisvai įkandamomis kainomis. Pačios populiariausios ir paskutiniu metu lietuvių jau pamiltos keliones į Turkiją ar Egiptą jau kainuoja tik kelis šimtus litų. O „viskas įskaičiuota“ programa vilioja vis daugiau poilsiautojų.

Vieniems deginantis Turkijos saulėje, kita poilsiautojų grupė mieliau renkasi keliones į egzotines šalis. Daugiausia dėmesio susilaukia Rytų šalys, kurios nuo seno garsėja savo kultūra ir tradicijomis. Kiekvienas keliautojas, besirenkantis Japoniją ar Pietų Korėją, tikisi prisiliesti prie visiškai kitos kultūros, pabūti legendų dalimi.

Ieškant egzotinės kelionės, reikia nuspęsti, ką nori pamatyti. Vieni mieliau renkasi ryžių laukus Vietname, kiti žvejų kaimelius Islandijoje. Lietuviai šiandien noriai renkasi poilsines keliones į Indiją. Tai gana brangus, bet šių pinigų vertas malonumas. Kelionės metu galima ne tik aplankyti dižiausius Indijos miestus, bet ir žymųjį Tadž Mahalo mauzoliejų, didžiausią mečetę Džamą Masdžid. Išgirsite rytines indų maldas, o kelionių agentūra pasistengs parodyti ir kasdienį šalies gyvenimą – spalvingas gatves ir didžiulius turgus.

Norintys pasimėgauti rojumi žemėje, dažnai renkasi Tailantą ir Kambodžą. Šios poilsinės kelionės metu ne tik pamatysite Smaragdinio Budos šventyklą, bet ir pasimėgausite didžiuliais balto smėlio paplūdimiais, žydra jūra, maloniais žmonėmis ir jūros gėrybių kokteiliais.

Šiandien agentūros siūlo vis daugiau poilsinių egzotinių kelionių į tokias šalis kaip Malaizija, Maldyvai, Argentina, Peru, Kuba, Afrika. Netgi kelionės į Ameriką, svajonių šalį, priskiriamos pie egzotinių ir yra gana populiarios tarp poilsiautojų.

Renkantis poilsinę kelionę labai svarbu atkreipti dėmesį į siūlomą programą, patikrinti, kas bus įskaičiuota, ir už ką reikės mokėti atskirai. Svarbu susidaryti savo planą vietų, kurias norite aplankyti ir pažiūrėti, ar jūsų norai sutampa su agentūros siūlomu maršrutu. Kartais agentūra siūlo tik kelių dienų poilsį tam tikros šalies sostinėje, o kartais visos savaitės pažintinę kelionę po visą šalį. Be to, renkantis egzotines keliones, visada naudinga įvertinti savo sveikatą, kadangi tokios poilsinės kelionės reikalauja daug jėgų, dažnai prieš išvažiuojant tenka skiepytis.

Šiandien dažnas lietuvis jau renkasi atostogauti svetimoje šalyje, Lietuvių jau išminti takai į Graikiją ir Turkiją tampa didele konkurencija Palangos viešbučiams. Norintiems pakeliauti toliau ir pamatyti egzotiką savo akimis, kelionių agentūros siūlo poilsines egzotines keliones, kurios kainuoja nuo kelių iki keliolikos tūkstančių. Kai kurios agentūros šiandien jau siūlo keliauti išsimokėtinai. Principu „keliauk šiandien, o mokėk rytoj“ daugelis poilsiautojų gauna galimybę pamatyti išsvajotas tolimas vietas neišleisdami visų sukauptų santaupų.