Tagged: kelionės

Dabar pigūs skrydžiai į Dubajų šventiniam laikotarpiui yra ypač pigūs!

pigūs skrydžiai į DubajųNorite aplankyti visų taip giriamus Jungtinių Arabų Emyratus? Labiausiai domina pigūs skrydžiai į Dubajų? Ko gero kiekvienas kelionių organizatorius ras Jums ką pasiūlyti. Nuo prabangiausių viešbučių iki ekonomiškų kambarių pasiūla šiame ypač turtingame mieste yra labai didelė. Daugelis Dubajų sieja su prabanga, neva šis miestas skirtas tik turtingiausiems, tačiau realybė yra kitokia. Šis JAE miestas skirtas visiems – net ir vidurinės klasės šeimoms. Didžiuliais naftos ištekliais galintis pasigirti miestas su lyg kiekviena diena gali pateikti po naują staigmeną. Čia pritaikomos naujausios technologijos ne tik versle, bet ir buityje ar socialiniame gyvenime.

Dubajus yra laikomas ypač turtingu ir sparčiausiai į priekį judančiu miestu pasaulyje. Tai, ką išbandyti vengia kai kurios pažengusios šalys, šis miestas be abejonių pritaiko praktikoje. To pavyzdys – jau po kelerių metų policijos pareigūnai Dubajaus gatvėse patruliuos su skraidančiais motociklais! Visa tai yra tik menka dalis to, ką siūlo šis išskirtinis miestas! Pigūs skrydžiai į Dubajų iš Lietuvos vykdomi tiesiogiai t.y. iš Vilniaus oro uosto galite į šį miestą nuskristi be persėdimų. Lygiai taip pat grįšite atgal.

Kelionę į Dubajų galima planuoti keliais būdais. Jeigu viską darysite savarankiškai, tuomet viskas kiek užtruks. Jums patiems reikės užsakyti viešbučių numerius. Taipogi reikės patiems pasirūpinti bagažo gabenimu iš oro uosto, o ką jau kalbėti apie transporto užsakymą atvykimui iš oro uosto ir važiavimo į viešbutį. Visai kas kita būtų rinktis kelionių organizatorių paslaugas.

Kelionių organizatoriai šiuo metu pateikia netgi specialius pasiūlymus artėjančioms šventėms. Galite užsisakyti atostogas šiame prabanga tviskančiame mieste už gana mažą kainą! Į tai įskaičiuojama praktiškai viskas. Aišku, labiausiai keliautojams patariama atkreipti dėmesį draudimą – neretai tuo pasirūpinti tenka patiems. Poilsio kainos priklauso nuo kelių faktorių.

Kadangi pigūs skrydžiai į Dubajų siūlomi be papildomų paslaugų, Jums tektų mokėti ganėtinai mažą kainą. Tačiau jeigu kalba eina apie atostogų užsakymą iš kelionių organizatorių, tuomet viskas kainuos brangiau. Kaina priklauso nuo viešbučio, maitinimo tipo, skrydžio klasės ir svarbiausia – atostogų trukmės. Kuo ji bus ilgesnė, tuo brangiau kainuos poilsis.

Galvojantiems apie trumpą poilsį Dubajuje šventiniu laikotarpiu, patartina paskubėti planuojant viską, nes jau dabar daugelis viešbučių ir bilietų yra rezervuojami iš anksto.

 

4 patarimai norintiems ženkliai sumažinti atostogų biudžetą

paminklaiJūsų draugai per metus aplanko daugelį šalių, o jūs tik tenkinatės kasmetinėmis atostogomis Lietuvoje? Nesuprantate iš kur jūsų draugai turi tiek daug pinigų kelionėms? Atskleisime jums paslaptį – keliauti į kitas šalis nėra taip brangu, kaip galvojate! Dabar gyvename ypač įdomiais laikais, kuomet skrydžiai net ir į kitus žemynus gali kainuoti viso labo kelias dešimtis eurų!

Lietuviai į kitas šalis dažnai keliauja dėl to, kad dabar tam yra sudarytos ypač palankios sąlygos ir atostogoms nereikia milžiniškų sumų. Tad, jeigu ir jūs pagaliau nusprendėte, kad laikas pažinti pasaulį, tuomet siūlome paskaityti žemiau esantį gidą, kuriame patariame kaip suplanuoti keliones, jog netektų leisti milžiniškų sumų. Pateikiame 4 svarbiausius patarimus, kurie padės ženkliai sumažinti atostogų išlaidas.

Kelionę planuokite ne atostogų sezono metu. Ypač svarbu žinoti, kad sezoniškumas daro didžiulę įtaką tiek lėktuvų bilietų, tiek kitų paslaugų bei prekių kainoms. Štai, daugelis lietuvių niršta, kad vasaros metu aplankyti Palangą tampa neįmanoma, nes kainos yra visiškai neadekvačios. Panaši tendencija yra ir kitose šalyse. Tačiau verta atminti, kad kiti kraštai pasižymi skirtingu klimatu. Pavyzdžiui, norintiems aplankyti Ispaniją, nebūtina rinktis vasaros laikotarpio, kai viešbučių ir kitų paslaugų kainos yra aukščiausios. Į Ispaniją galite keliauti netgi rudenį ar žiemą, nes ten oro temperatūra yra labai maloni. Štai, Malagoje nuo pat rugsėjo iki lapkričio, dienos oro temperatūra nenukrenta žemiau nei 20 laipsnių pagal Celsijų, o naktys taipogi yra gana malonios. Būtent po vasaros sezono apgyvendinimo bei kitų paslaugų ir prekių kainos krenta žemyn, nes ruošiamasi mažesniam turistų skaičiui. Tad, jeigu norite ženkliai sumažinti atostogų biudžetą, tuomet pasidomėkite pasirinktos šalies atostogų sezonu ir keliaukite kai jis pasibaigs. Tiesa, nepamirškite pasidomėti ar pasirinktos šalies žymiausi istoriniai paminklai galės būti lankomi ne atostogų sezono metu.

Tiesioginius skrydžius reikėtų pamiršti. Ne ką mažiau svarbu žinoti, kad tiesioginiai skrydžiai į pasirinktas šalis yra brangiausi. Jeigu jūsų tikslas yra apsieiti su kuo mažesne pinigų suma, tuomet nevenkite rinktis skrydžių su persėdimais. Tai, žinoma, privers keliauti šiek tiek ilgiau, tačiau turėkite galvoje, kad tokiu būdu dar labiau sumažinsite išlaidas.

Ekonominė skrydžių klasė taupantiems – išmintingiausias pasirinkimas. Įsivaizduokite, kad jūs keliaujate į kažkurią Europos šalį. Skrydis gali trukti viso labo kelias valandas. Ar norėtumėte už patogesnį skrydį atseikėti kelis kartus didesnę pinigų sumą net jeigu jis bus itin trumpas? Jeigu jūsų tikslas yra aplankyti kažkokią šalį ir ją pažinti, o ne keliauti prabangiai, tuomet visada reikėtų rinktis ekonominę skrydžių klasę. Itin dažnai po užsienį keliaujantys žmonės praktiškai visada renkasi pigių skrydžių bendrovių pasiūlymus, tad ir jūs turėtumėte rinktis šį variantą. Mūsų platforma jums padės rasti pigiausius skrydžių bilietus į bet kurią šalį!

Atvykę į pasirinktą šalį, nevenkite vietinio maisto. Bene svarbiausias akcentas – maitinimo paslaugos. Jeigu atvykstate į kažkokią šalį ir visą atostogų laiką ketinate lankytis aukščiausios klasės restoranuose, tuomet jums iš anksto reikės pasiruošti nemažą pinigų sumą. Norintiems dar labiau sumažinti atostogų išlaidas, siūlome nevengti vietinių gaminamo maisto. Supraskite, jį valgo vietiniai gyventojai, tad jums nuo jo tikrai nieko nenutiks. Tokiu būdu galėtumėte ne tik dar labiau sumažinti išlaidas, bet tuo pačiu labiau pažintumėte šalies maisto kultūrą. Sužinotumėte daugiau apie tradicinius patiekalus, jų gamybos ypatumus ir visa kita!

Tad, kaip jau supratote, kelionės į kitas šalis tikrai nėra brangios, jeigu vadovaujamasi gana paprastomis taisyklėmis. Pritaikykite šiuos patarimus planuodami savo kelionę svetur ir iškart pamatysite, kad atostogoms nereikia milžiniškų sumų!

Kaip susikrauti lagaminą keliaujant?

kelionėsDažnai keliaujate tiek verslo, tiek pramogų tikslais? Praktiškai gyvenate ant lagaminų, kadangi nežinote, kada vėl teks pakilti? Tokiu atveju siūlome skaityti mūsų straipsnį, kuriame paaiškinta, kaip reikia susidėti lagaminus, kad pavyktų sėkmingai pasiekti tikslą.

Lagamino susidėjimas gali nulemti net ir kelionės kokybę. Kai kurie žmonės dažnai pasiima akivaizdžiai nereikalingus daiktus, kurie užima vietą ir tuo pačiu tenka papildomai primokėti už svorį. Tuo pačiu kiti pamiršta svarbiausias priemones, kurios būtinos keliaujant į tam tikrą šalį užsiimti tam tikra veikla.

Lagamino krovimas tikrai yra menas, kuris perprantamas tik per nuolatinę praktiką.

  1. Pirmiausia rekomenduojame susidaryti sąrašą kuo anksčiau, kuriame bus surašyti visi daiktai, kurie reikalingi Jūsų kelionei. Priklausomai nuo kelionės pobūdžio turėtų skirtis ir sąrašas. Tegul tas sąrašas visada būna “ant akių” ir esant poreikiui paprasčiausiai galėsite jį kiek pakoreguoti.
  2. Tuo pačiu rekomenduojame apgalvoti kelis skirtingus aprangos derinius, kurie leis Jums sutaupyti vietą lagamine. Tai itin aktualu moterims, kurios dažniausiai nori su savimi pasiimti visą spintą, kuri tik yra reikalinga. Visgi, svarbiausia yra tai, kad būtų tiksliai apgalvota, kokie drabužiai reikalingi.
  3. Štai apatinių drabužių ir kojinių niekada nebus per daug. Kiekvienai savaitės dienai po naują derinį. Tuo pačiu įvertinkite, ar bus galimybės išsiskalbti ir gal reikia įsidėti daugiau vienetų.
  4. Maistas turėtų būti imamas tik konservais arba tik sausas. Atrodo, kad sūriui tikrai nieko neatsitiks, tačiau kai jis suteršta nuo karščio – atrodo nepatraukliai ir galiausiai vistiek yra išmetamas.
  5. Nepamirškite pasiimti vaistų, kurie dažniausiai padeda nuo standartinių ligų. Taip apsaugosite save nuo skausmo, kuris gali sugadinti ilgai planuotas atostogas.
  6. Būtinai pasiimkite mažą tašytę, kurią nuolatos nešiosite prie savęs ir kurioje bus reikalingi dokumentai bei pinigai. Dar geriau, kai tokia tašytė yra po drabužiais. Tokiu atveju jūs paprasčiausiai neerzinsite vagišių, kurie turistinėse šalyse labai aktyvūs.

Daiktų susidėjimas gali pareikalauti nemažai laiko, tačiau svarbiausia, kad jis būtų apgalvotas. Juk pamačius, kas nepasiėmėte svarbių daiktų gali labai subjurti nuotaika.

 

Pirmą kartą keliaujantiems į užsienį nėra būtina kreiptis į agentūras

kreditai nuo 18 metųBandote atsikratyti skrydžių baimės, todėl nusprendėte pirmą kartą išvykti atostogų už Lietuvos ribų? Kelionių planavimas nėra toks sudėtingas darbas, jog tučtuojau turėtumėte kreiptis į kelionių agentūras. Kiekvienas norintis išleisti kuo mažesnę pinigų sumą kelionei gali viską suplanuoti be didesnio vargo. Tam reikia tik skirti pakankamai laiko domėjimuisi. Internete yra daug keliautojų, kurie ne tik aprašo įspūdžius iš atostogų tolimuose kraštuose – dauguma jų pateikia ir gana naudingus patarimus tiek pirmą kartą keliaujantiems, tiek ir kelionių entuziastams, kuriems atostogos kitose šalyse jau yra neįsivaizduojamos. Tad, nuo ko pradėti planuoti kelionę?

Pirmiausia jums reikėtų pasirinkti šalį, kurioje pragyvenimo lygis nebūtų aukštas. Matote, kas iš to, jeigu nukeliausite su vidutine suma, tačiau už viską teks mokėti didelius pinigus? Geriausia būtų pasidomėti populiariausiomis turistų pamėgtomis šalimis. Jose ir turėtumėte apsilankyti pirmiausiai. Jeigu tai jūsų pirma kelionė, tai turėkite galvoje, kad kreipimasis į kelionių agentūras jums tikrai nepadės sumažinti visų išlaidų – jos tik dar labiau padidės. Nusprendus į kokią šalį reikėtų nuvykti, teks ieškoti ir lėktuvų bilietų norimai dienai. Ypač svarbu pabrėžti, kad skrydžiai jau nebėra tokie brangūs kaip prieš kelerius metus. Jeigu juos užsakysite patys, o ne agentūros, tai tikėtina, kad sutaupysite nemažą sumą.

Bilietų užsakymas nėra toks sudėtingas procesas kaip kad kai kuriems atrodo. Jums reikia susirasti kelionių portalus, nes juose dažniausiai galima rasti ir nuorodas į skrydžių bendrovių pasiūlymus. Internete paieškokite populiariausių kelionių portalų ir tikėtina, kad juos rasite geriausius pasiūlymus. Ypač svarbu pabrėžti, kad užsakant kelionių bilietus, reikėtų perskaityti pateikiamą informaciją. Galima nesunkiai suklysti – vieni bilietai yra skirti tik skrydžiams pirmyn ir atgal, o štai kituose portaluose siūlomos kelionės, į kurias įskaičiuojami ne tik bilietai, bet ir nakvynė tam tikram laikotarpiui. Skrydžių bilietai visuomet bus pigūs, tačiau turėkite galvoje, kad nakvynę organizuoti teks patiems.

Jeigu jūsų turimas biudžetas yra per mažas, tai tuomet pasidomėkite skolinimosi galimybėmis. Dabar internetu galima skolintis ir nedideles sumas visiškai nemokamai. Tiesa, reikia žinoti, kad kreditai nuo 18 metų suteikiami tik tiems, kurie gauna pajamas, tad jeigu norėsite skolintis išvykai į kitą šalį, tai turėkite galvoje, kad tuos pasiskolintus pinigus teks grąžinti anksčiau ar vėliau.

Egzotinės kelionės – svajonė pasiekiama ranka

Egzotinės kelionėsEgzotinės kelionės yra reliatyvi sąvoka, vieniems turistams Italija gali padovanoti tiek egzotiškų įspūdžių, jog jie bus apstulbę ir apie tai kalbės visus metus. Kitiems ir kelionė į Tailandą gali atrodyti kaip paprastas pasivaikščiojimas Vingio parku. Tačiau bendrai sutarta, jog lietuviams egzotika yra beveik viskas už Europos ribų.

Populiariausios egzotinių kelionių kryptys

Turizmo sektoriuje vienos šalys labiau patrauklios, kitos mažiau pritraukia turistų. Tad natūralu, jog susidaro tam tikri egzotinių kelionių topai. Šiuo metu tarp populiariausių egzotinių kelionių į kurias traukia lietuviai yra Indija, Tailandas, Šri Lanka, Marokas, Kinija, Japonija. Tarp šių šalių pasiskirsto didžiausi egzotinių kelionių mėgėjų srautai, nes čia galima rasti visko – šurmuliuojančius didmiesčius, triukšmingą naktinį gyvenimą, technologijų centrus, neregėtas šventyklas bei nepaprastą Rytų virtuvę. Taigi, tereikia tik susiplanuoti ir keliauti.

Planuoti reikia iš anksto

Egzotinės kelionės, deja, nėra kaip mūsų pigių skrydžių kelionių kryptys, kur iš Vilniaus į Oslą galima nuskristi vos už 9 €. Egzotinės kelionės kainuoja gerokai daugiau, dažnai skrydžio bilietas kainuoja kelis šimtus eurų, o kur dar vietinis susisiekimas, viešbučiai, maistas. Keliaujant su šeima, reikalingas didelis biudžetas. Tačiau pradėjus planuoti anksčiau, svajonė nukeliauti į pasirinktą egzotinę šalį gali kainuoti gerokai mažiau. Vos tik nusprendus kur keliauti, pradėkite ieškoti skrydžių bilietų. Nustatykite vidutinę kelionės kainą, ieškokite periodo, kuomet vis dar yra turistų sezonas, tačiau jis tik prasideda arba jau baigiasi ir kainos yra mažesnės. Retkarčiais skrydžių kompanijos pateikia akcijų – jei jums pasisekė ir pamatėte reikiamą skrydį su sumažinta kaina –griebkite, kito karto gali nebūti.

Suplanavus skrydį ir žinant kada išvykstate, laikas ieškoti viešbučio. Daugiau pamatysite keliaudami, tad iš karto susidėliokite kelionės maršrutą ir kelionės taškuose užsisakykite viešbučius. Jei esate nepatyrę keliautojai, galite jungtis prie keliautojų grupės su gidu. Daugelyje egzotinių šalių, kurias gausiai lanko lietuviai, jau yra lietuvių gidų grupės, tad net nereikės laužyti liežuvio kitomis kalbomis.

Beje, svarbiu paminėti ir skiepus bei jų svarbą. Vos tik pradėsite planuoti ar įsigysite bilietus, kreipkitės į gydytoją ir aptarkite skiepų planą. Daugeliui planinių skiepų, susidedančių iš dviejų ar trijų skiepų,  reikia bent 4 savaičių, kad būtų galima pasiskiepyti.

Kelionių agentūros – ar jos reikalingos turistams?

Kelionių agentūra Vilniaus centreKelionėje kiekvienas žmogus atranda save, kiekvienas keliauja dėl skirtingų priežasčių, tačiau dėl vieno tikslo – pailsėti arba pažinti kažką naujo. Keliaudami žmonės gali susipažinti ne tik su įvairiomis šalimis, bet ir su tų šalių kultūra, papročiais, tradicijomis. Kiekviena šalis turi pačių įdomiausių lankytinų vietų, objektų, kurie tikrai verti dėmesio. Nepamirškime fakto, kad tie, kurie ieško – tikrai randa. Žmonės šalyse gali paragauti tradicinio maisto, užklysti į pačias unikaliausias vietas bei pažinti vietinius bei jų gyvenimą. Tie, kurie moka bendrauti su įvairiais žmonėmis, be jokių problemų nuvykę į svetimą šalį tikrai sužinos tos šalies istoriją, kurią papasakos ne tik muziejai ar aplankytos vietos, bet ir tos šalies gyventojai.

Keliauti žmonės gali patys – patys susiorganizuoti kelionę, tačiau tikriausiai lengviausias ir pats geriausias sprendimas – kelionių agentūros.

Kelionių agentūrų nauda

Ar kelionių agentūros reikalingos turistams? Žinoma, kad atsakymas yra teigiamas. Daugelis žmonių negali patys susiorganizuoti norimos kelionės, ne vienam pritrūksta ne tik laiko, bet ir patirties bei žinių, kurias turi kiekviena kelionių agentūra. Kelionių agentūros dažnai tarpininkauja tarp kelionių organizatorių ir klientų, kurie nori nusipirkti kelionę, tačiau tai nereiškia, kad jos neplanuoja kelionių ir pačios. Kiekviena kelionių agentūra yra skirtinga, vienos yra tik tarpininkės, kitos planuoja keliones ir pačios.

Kelionių agentūra Vilniaus centre

Kelionių agentūrų lokacijos vieta yra skirtinga. Pasižiūrėjus internete, paieškos sistemoje, galima rasti nemažai žmonių užklausų, kurie įveda paieškoje „kelionių agentūra Vilniaus centre“. Šios užklausos dažnos, nes Vilniaus centras yra patogi susisiekimo vieta. Bet kuri kelionių agentūra Vilniaus centre tikrai gali džiaugtis paieškos sistemos rezultatais, nes ieškodami žmonės šios lokacijos, greičiausiai toje vietoje ir kreipsis į kelionių agentūrą, nes jiems tai patogu.

Kurią kelionių agentūrą Vilniaus centre pasirinkti yra kiekvieno žmogaus individualus reikalas. Apie kiekvienos įmonės darbą ir teigiamas paslaugas galima sužinoti internetinėse svetainėse. Jose galima pasiskaityti reikalingą informaciją, susipažinti su kelionių galimybėmis ir netgi peržiūrėti siūlomas akcijas ar kitus dominančius pasiūlymus.

 

Kokioms šalims aplankyti tiks keltų bilietai?

keltų bilietaiKeliaudami į netolimą užsienį dažnai žinome, kad labai patogus kelionės būdas – skristi lėktuvu Tačiau dažnai keliaujant ir norint išbandyti naujas keliavimo formas, pravartu pasinaudoti kelto paslaugomis. Keltų bilietai yra gerokai pigesnis, be to tai šiuolaikiškas ir itin smagus keliavimo būdas, mat kelte Jūsų taip pat laukia pramogos, atrakcijos ir žaidimai. Dažnai žmonės nė nežino, kur galima nukeliauti keltu iš Lietuvos keltų terminalo.

  • Kiekvieną dieną keltas iš Klaipėdos plukdina keleivius į Vokietijos miestą – Kylį. Tai šiuolaikinė Vokietijos prekybos sostinė, tačiau kartu tai ir labai gražus miestas, kuriame tikrai yra ką pamatyti. Norintys pasisemti šiek tiek žinių apie Vokietijos istoriją, gali apsilankyti Kylio universitete. Jeigu kelionės metu geras oras – nepamirškite Botanikos sodo, kuris nustebins savo įvairiapusiškumu ir spalvomis. O ieškantiems kultūros tradicijų ir išraiškos laukia graži puokštė įvairiausių teatrų. Dienos kelionę į Kylį būtinai turi papuošti pasivaikščiojimas Holsten gatve, kuri yra pati ilgiausia Vokietijoje prekybos gatvė. Taip pat nepamirškite aplankyti Šv. Nikalojaus bažnyčia, kuri čia iškilo dar XIII amžiuje.
  • Švedija. Retai kam žinomas Švedijos miestas Karslshamnas yra dar viena stotelė, kurią galima pasiekti iš Klaipėdos keltų terminalo. Čia nuvykti galima kiekvieną dieną, o keltų bilietai tikrai patrauklesnėmis kainomis nei skrydžiai į Švediją iš oro uosto. Puiki žinia, kad keliaudami keltu galite keliauti vienai dienai ar kelioms, o grįžti visada bus kaip, mat keltas plaukia į šį miestą kiekvieną dieną. Tai ne labai senas miestas, Švedijoje susikūręs jau XVII amžiuje. Dažniausiai į šį miestą lietuviai važiuoja aplankyti renginių. Čia garsūs muzikos festivaliai, kur keliauja didelė dalis turistų, o tarp jų ir nemažai mūsų muzikos padangės žvaigždžių. Nedidelė kelionė keltu leidžia susipažinti su švediškomis tradicijomis ir kultūra.

 Be šių keltų yra ir kiti maršrutai, tokie kaip kelionės į Oslą, Niukaslą, Kalę ar kitus netolimus, tačiau lietuvi pamėgtus miestus. Kelionėms šiais maršrutais reikalingi keltų bilietai neiš Klaipėdos, o kitų keltų terminalų Estijoje ar Latvijoje. Taigi, keliauti su persėdimu gali tapti dar smagiau ir turiningiau.

Kelionės traukiniu po Europą: svarbiausi niuansai

valiutų skaičiuoklėPastaraisiais dešimtmečiais kelionės traukiniu tapo nepakeičiama turizmo dalimi. Modernios technologijos ir puiki geležinkelių infrastrūktura suteikia išskirtinę galimybę įveikti tūkstančius kilometrų vos per kelias valandas ir patogiai sėdint stebėti miestų panoramas – šio tipo kelionės yra vienas populiariausių, ekologiškiausių ir pigiausių būdų, leidžiančių pažinti pasaulį.

Kelionės traukiniu užtikrina ne tik greitas, bet ir saugias bei patogias keliones. Traukiniai yra viena mažiausiai aplinką teršiančių transporto priemonių, be to, numatytiems maršrutams nekenkia nei prastos oro sąlygos, nei keliuose susidariusios spūstis. Iš tiesų keliaujant traukiniu tereikia pagalvoti apie lankytinas vietas ir valiutą – nepamirškite apskaičiuoti savo išlaidų. Siekdami išvengti ilgų banko eilių, apie pinigų vertės pokyčius sužinokite naudodamiesi internetu – valiutų skaičiuoklė nurodys tikslų pinigų vertės santykį ir padės suplanuoti išlaidas. Beje, internetinė valiutų skaičiuoklė teikia tik oficialią, t. y. Lietuvos banko patvirtiną, informaciją.

Kelionės traukiniu vertinamos ir dėl bendravimo galimybės – čia kur kas lengviau užmegzti naujas pažintis, skaityti knygas ar žiūrėti filmus. Be to, tarptautiniai traukiniai siūlo papietauti restorane ar apsilankyti traukinio bare. Besidomintiems ilgomis kelionėmis, rekomenduojama keliauti naktį, kadangi šiuolaikiniai traukiniai yra modernizuoti tam, kad turistai galėtų patogiai išsimiegoti. Taip sutaupysite pinigų, kuriuos išleistumėte viešbučiui ar nakvynės namams. Beje, daugelyje traukinių veikia oro kondicionieriai, todėl, jei norite išvengti nemalonaus šalčio, pasiimkite antklodę ar mažą miegmaišį. Beje, jei norite pasimėgauti aukščiausia komforto klase, rinkitės kupė – čia gausite patalus bei antklodę, dažniausiai ir nemokamą rytinę kavą ar net pusryčius. Jei nusprendėte pasinaudoti šiuo pasiūlymu, kupė rezervacija pasirūpinkite kaip įmanoma anksčiau. Tiesa, kelionės kupė kainuoja šiek tiek brangiau.

Jei mėgstate keliones traukiniu ir norite sutaupyti, įsigykite „InterRail“ bilietą – tarptautinį traukinio bilietą, kuris keleiviams suteikia visišką pasirinkimo laisvę, t. y. leidžia patiems planuotis kelionės maršrutą. Turėdami šį bilietą galėsite išnaršyti visą Europą ir jums nereikės permokėti už atskiriems maršrutams pritaikytus skirtingus traukinio bilietus. „InterRail“ tarptautinį traukinio bilietą galite įsigyti didžiosiose Lietuvos kelionių agentūrose. Tiesa, bilieto kaina priklauso nuo pasirinkto maršruto ilgio, traukinio klasės bei lankomų šalių. Tai reiškia, kad vienas „InterRail“ bilietas gali kainuoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių litų. Šiuo metu pats populiariausias Lietuvos pirkėjų pasirinkimas yra „InterRail Global Pass“ bilietas, suteikiantis galimybę keliauti po visą Europą.

Siekdami išvengti galimų nesklandumų, susiplanuokite savo išlaidas. Nepamirškite, kad nepriklausomai nuo to, ar į kelionę išvykstate kelioms dienoms, ar planuojate atostogauti visą mėnesį, vienaip ar kitaip galite atsidurti papildomų išlaidų pareikalausiančioje situacijoje. Būkite itin atidūs, sėsdami į vietinius traukinius vakarinėje Europoje – šiems dažniausiai reikalinga išankstinė rezervacija. Be to, kaip ir minėjome, vietas būtina rezervuoti, jei norite keliauti naktiniais traukiniais, ypač, jei pageidaujate gauti kušetę ar lovą. Laiku nepranešę apie savo atvykimą galite būti priversti sumokėti visą numatytą bilieto kainą.

Egzotinės kelionės į Indoneziją: 3 jus nustebinsiantys faktai

indonezijaIndonezija – neįtikėtinas, net iš 13 466 salų sudarytas salynas. Tai milžiniškas traukos centras nuotykių ieškotojams, kurių didžiausias pomėgis – egzotinės kelionės ir jų siūlomi iššūkiai. Kai kiekviena sala siūlo naujus potyrius, nekyla abejonių, kodėl turistai traukte traukia į šį senovės kraštą. Baltas smėlis, vaiski saulė ir tankios džiunglės… Tai tik banaliausi šio salyno privalumai, kurie gali tinkti bet kokiai kitai salai. Tačiau štai keletas įdomesnių faktų apie Indoneziją, kuriuos žino ne kiekvienas.

Jei bijai ryklio – nebrisk į vandenį. Tuo labiau, jei tai Indonezijos vandenys, kuriuose randama didžiausias visame pasaulyje skaičius ryklių rūšių – net 150 (iš 350). Nuo Kūjaryklio iki Didžiojo Baltojo Ryklio, jie visi knibžda tarp Indonezijos salų. Šiems grėsmingiems vandenų plėšrūnams puikiai tinka Indijos vandenynas. Jei egzotinės kelionės – jūsų „arkliukas“, tai rykliai turi būti jūsų privalomų pamatyti gyvūnų sąraše. Juk jie vieni egzotiškiausių gyvūnų, kokius galima sutikti Žemėje.

Kelionės į Indoneziją gali pritraukti gyvūnų ir rekordų mylėtojus, nes būtent čia gyvena Nykštukinis Tarsieras (dar žinomas Kalnų Tarsiero vardu), užimantis mažiausio pasaulyje primato poziciją. Šis į bezdžionę panašus gyvūnėlis gyvena Sulavesio salos medžiuose. Jo ilgis tesieka 10 cm. Taip pat Indonezijos salyne galima rasti ilgiausią pasaulio gyvatę – Tinklinį Pitoną, kurio kūno ilgis siekia net 10 metrų. Šis monstras taip pat įsukūręs Sulavesio saloje.

indonezijaIndonezija yra didžiausias suskystinų gamtinių dujų tiekėjas pasaulyje – ji užima net 20% visos rinkos. Taip iš čia eksportuojama apie 80% pasaulio faneros. Taip pat Indonezijos salynas užima pirmąją vietą gvazdikėlių ir muskato eksporte. Neblogai, kaip šaliai, į kurią bene dažniausiai organizuojamos egzotinės kelionės.

Indonezija – senovinė ir kupina paslapčių vieta. Kiekvienas savo per savo gyvenimą turėtų pamatyti, ką siūlo šis kraštras. Kelionės į Indoneziją organizuojamos nuolatos: tai viena iš patraukliausių krypčių daugeliui poilsiautojų. Turtinga savo ištekliais, kultūra ir pramogomis Indonezija neleis nuobodžiauti nei vienam turistui, trokštančiam nuotykių.

Interneto parduotuvėse parduodami patogūs ir kokybiški kelioniniai krepšiai

Susiruošėte į kelionę? Be jokios abejonės, kad kelionė  būtų tikrai  sėkminga, reikia pasirūpinti visais reikalingais daiktais. O kad būtų kur susidėti visus savo reikalingus daiktus, jums reikia tikrai gero ir patvaraus kelioninio krepšio. Daugelis žmonių galvoja, kad įsigyti gerą kelioninį krepšį yra tikrai brangu, todėl neretai perka krepšius iš turgaus, o ten kokybe prekės dažnai nepasižymi, ir po vienos ilgesnės ar sunkesnės kelionės jau tenka pirkti visiškai naują kelioninį krepšį. Taigi, ar įmanoma tokios situacijos kaip nors išvengti? Atsakymas aiškus – tikrai įmanoma. Tiesiog reikia geriau paieškoti tinkamo sprendimo.

kelioniniai krepsiai

Gražūs ir patogūs lagaminai už mažesnę  kainą

Šiuo metu labai kokybiški ir patogūs firmų Dunlop, No Fear ir Pierre Cardin lagaminai gali būti perkami tiesiog internetu – tai visiškai nesunku, kadangi jums tereikia užsukti į elektroninę parduotuvę Varle.lt ir paspausti skyrių „kelioniniai krepšiai“. Ten rasite gausybę pasirinkimų – net nesvarbu, ar jums reikalingas mažas lagaminas, didelis lagaminas, o galbūt vidutinis lagaminas. Čia rasite ir labai garsių firmų produkcijos, ir ne tokių žinomų. Žinoma, pagal tai atitinkamai skiriasi ir kaina, tačiau nemanykite, kad čia visa produkcija yra labai brangi, kadangi net ir tokios firmos kaip Pierre Cardin vidutinio dydžio lagaminą galite įsigyti vos už 170 Lt.

O jeigu jums reikalingas rankinis lagaminas, tuomet jums tikrai turėtų patikti Dunlop ir No Fear produkcija, kadangi šių firmų gaminiai yra pripažinti kaip aukščiausios kokybės, o geras rankinis lagaminas su nemažai kišenėlių ir ištraukiama rankena gali būti įsigytas vos už 150 Lt.

Patogūs ratukai ir kietas paviršius yra taip pat labai svarbūs privalumai, kurie jums leis keliauti kartu su savo kelioniniu krepšiu ir labai toli – jeigu net ir reikės ilgą laiką rankose vežioti tą kelioninį krepšį, tuomet vis tiek neturėtumėte labai pavargti, kadangi kokybiški ir kieti ratukai garantuoja, kad kelioniniai krepšiai galės judėti ir pačiais įvairiausiais, net ir nelygiais paviršiais.

Taigi, nesvarbu, ar jums reikalingas didelis lagaminas ar tik mažas lagaminėlis, bet kuriuo atveju internetu rasite geros firmos kokybiškos kelioninius krepšius pigiau. O atsiskaityti Varle.lt elektroninėje parduotuvėje yra taip pat labai paprasta, kadangi jums tereikia turėti elektroninės bankininkystės sistemą arba kreditinę ar debetinę kortelę – prekės jums gali būti pristatytos tiesiai į namus, tad komfortas yra iš ties maksimalus.