Tagged: kelionės draudimas

Kelionės draudimas – ramioms ir turiningoms atostogoms

kelionės draudimasKelionės visada asocijuojasi su neišdildomais įspūdžiais ir puikiomis emocijomis, tačiau nepažįstama aplinka, vietinės virtuvės ypatumai ar pasikeitusios klimato sąlygos malonias atostogų akimirkas gali apkartinti. Žinoma, planuojant kelionę, mažiausiai norisi galvoti apie galimas nelaimes ir grėsmes, tačiau, joms užklupus, medicininė pagalba gali negailestingai papurtyti piniginę. Taigi, šiek tiek pakalbėkime apie kelionių draudimą.

Kur galioja kelionių draudimas?

Kelionių draudimas, įsigytas Lietuvoje, galioja tik už jos teritorijos ribų. Žmogus, keliaujantis į užsienį, gali pasirinkti kelionių draudimo poliso galiojimo teritoriją, pavyzdžiui, Aziją, Baltarusiją ar net visą pasaulį. Žinoma, nuo pasirinkimo priklausys ir draudimo kaina. Draudimas paprastai yra išduodamas vienos kelionės laikotarpiui, tačiau, jei yra poreikis, galima apsidrausti ir ilgesniam laikotarpiui. Kelionės draudimas negalioja karštuosiuose taškuose, kuriuose vyksta karas, politiniai neramumai ar siaučia nenuspėjamos gamtos stichijos. Tad, prieš vykstant į tokią šalį, būtina pasitarti su draudimo brokeriais ir užsienio reikalų ministerijos įgaliotu asmeniu.

Kaip išsirinkti kelionės draudimą?

Draudimo specialistai rekomenduoja turėti visapusišką sveikatos draudimą. Be to, renkantis draudimą, nereiktų aklai pasitikėti kainos kriterijumi. Brangesnis kelionės draudimas ne visada yra geresnis pasirinkimas. kai kuriais atvejais net ir pigus draudimas gali geriau apsaugoti keliautoją. Labai svarbu atsižvelgti į tuos draudimo aspektus, kurie yra svarbūs keliautojui asmeniškai.  Tarkim, jei žmogus serga širdies liga ar turi kitus sveikatos sutrikimus, apie tai būtina informuoti draudimo brokerį. Tuo tarpu, ekstremalaus sporto mėgėjai, pavyzdžiui, snieglentininkai ar slidininkai, turėtų įsitikinti, kas kelionių draudimas draudžia už specifines traumas. Be to, svarbu atminti, kad traumos, patirtos profesionalaus sporto rungtynių metu, dažniausiai yra nekompensuojamos.

Kas lemia kelionės draudimo kainą?

Bendrą kelionės draudimo kainą sudaro keletas elementų:

  1. Šalis, į kurią planuojama vykti;
  2. Kelionės trukmė ir tikslas;
  3. Pasirinktos draudimo sąlygos;
  4. Keliautojo amžius.

Didesni kelionės draudimo įkainiai yra taikomi asmenims, kurie užsiima rizikinga veikla ir senyvo amžiaus keliautojams, kurie negali pasigirti puikia sveikata.  Prieš renkantis kelionės draudimą, rekomenduotina pasikonsultuoti su draudimo brokeriu, kuris, atsižvelgęs į keliautojo poreikius, padės išsirinkti optimaliausią kelionės draudimo variantą.

 

 

 

KELIONĖS DRAUDIMAS INTERNETU – SVARBU VISIEMS KELIAUJANTIEMS

keliones draudimas internetuKelionės yra vieni iš smagiausių gyvenimo įvykių, jos leidžia pailsėti, o kartais ir pavargti bei pasiilgti savo patogios lovos. Tai yra atlygis, gaunamas už atliktus darbus, pelnyto poilsio laiko praleidimas. Dabar galima nukeliauti bet kur, nors ir į patį pasaulio kraštą. Kelionės nebėra organizuojamos tik iki Čekijos ar Italijos. Dabar galima nukeliauti ir į Jungtines Amerikos Valstijas, Pietų Afrikos Respublika ir netgi Šiaurės Korėją. Tačiau prieš išvykstant į, bet kokią kelionę yra svarbu pagalvoti – ar man reikalingas draudimas?

Kodėl reikalinga išsikelti tokį klausimą? Kaip ir bet kur kitur, taip ir kelionėje gali kažkas nutikti. Ar tai būtų su sveikata susijusi bėda, ar būsite apvogtas. Šios ir kitos bėdos – negali būti netikėtos. Tad prieš, bet kur išvykdami, būtinai pasidomėkite kelionės draudimu.

Galiausiai Jūs nusprendėte, kad Jums kelionės draudimas yra reikalingas, tačiau visiškai neturite laiko susitikimų organizavimui, konsultantams. Tai ne bėda. Dabar daugumą draudimo procesų galima atlikti pačiam. Kelionės draudimas internetu – taip pat egzistuojanti paslauga, kuri yra aktyviai naudojama kiekvieną dieną. Jūs galite labai paprastai rasti visą informaciją, susijusią su draudimo, įmonės puslapyje ir ten iškart užsisakyt norimą paslaugą ir pasirinkti sąlygas.

Ar kelionės draudimas internetu yra paprastas procesas? Iš tiesų, tai yra tikrai supaprastinta ir greita procedūra. Jums tereikės suvesti visas kelionės sąlygas į pateiktą formą. Tai būtų: kelionės trukmė, data, teritorija (Europa, Rytų Europa, Rusija, JAV ir t.t.), keliaujančių žmonių skaičius ir amžius. Taip pat greičiausiai turėsite įvardinti savo kelionės tikslą – ar tai yra darbinė kelionė, ar turistinė, privati ir kita. Tada bus automatiškai apskaičiuota įmokos suma ir Jums beliks tiks sutikti ir susimokėti. Gavę patvirtinimą galėsite ramiai laukti savo būsimos išvykos.

Saugiai svarbu jaustis ne tik kasdieniame gyvenime, to reiktų nepamiršti ir kelionių metu. Tad siekdami saugios, patogios ir ramios kelionės, rinkitės kelionės draudimą internetu. Tai yra greita, paprasta ir patogi procedūra, kuri suteiks ne tik saugumo jausmą, bet prireikus – greitą kompensaciją.