Tagged: Danija

Tos nepaprastos kelionės… ir maršrutas Lietuva – Danija

Lietuva - DanijaKelionės… Šis žodis įkvepia, svaigina, skatina svajoti. Pradedama mąstyti apie įvairiausias šalis, vaizduotėje nusikeliama į egzotiškas vietoves. Nesvarbu, ar jau planuojate atostogas, ar tai darysite vėliau, tai nepaprastas dalykas. Net sunku nusakyti tą malonų jaudulį, kai išvykstama su artimaisiais ir fotoaparatu. Lygiai tas pats pasakytina ir apie maršrutą Lietuva – Danija.

Vieniems kelionės yra pomėgis, o kitų žmonių darbo profilis tiesiogiai susijęs su važiavimais ir skrydžiais. Apskritai šioje srityje matomas kontrastas. Kai kurie asmenys yra išmaišę pusę pasaulio, apkeliavę daug valstybių ir atradę nepaprastų objektų. Tačiau yra ir tokių, kurie net Lietuvos kurorte nebuvo. Tačiau vyrauja įdomi tendencija – kartais neaplankoma to, kas už kokio kilometro, bet susiruošiama į tūkstančio kilometrų kelionę. Tikriausiai taip yra dėl paprastų priežasčių. Tai, kas arti, atrodo visada pasiekiama ranka. Na, o lankymasis už jūrų marių reikalauja ne vienos dienos planavimo. Gimsta tikslas, ir įsijaučiama į jo įgyvendinimą. Svarbumą išlaiko ir piniginiai motyvai. Jei kiek nors sutaupoma, nusprendžiama, kad reikia vykti atostogauti. Mat kitu atveju bus imamasi remonto, tada kitais metais atsiras noras jį tęsti ir taip metų metus nepavyks pakeliauti. Beje, remontas tik pavyzdys. Šioje vietoje pavyzdžio vaidmenį puikiai atliktų naujesnio automobilio pirkimas, brangaus televizoriaus įsigijimas ar pan. Žinoma, kai kada pavyksta ir pakeliauti, ir ką nors įsigyti. Jei planuojama išvyka į kitą miestą, tai nelabai turės įtakos naujo automobilio pirkimui. Tačiau jei maršrutas yra Lietuva – Danija, reikalai rimtesni. Tada ne tik planavimo daugiau, bet ir išlaidų.

Išlaidos, išlaidos… Svarbiausia, kad jos atsiperka. Ne, tai ne koks pinigų medis, kur pasodinus eurą išauga trys. Investuojama į save, į savo dvasinį pasaulį. Praplečiamas akiratis, įvairiapusiškai tobulėjama. Jei keliaujama su šeima, stiprinami jos santykiai, praleidžiama daug laiko kartu. Jei sumanomas kitoks kelionės profilis, patiriama nuotykių, susipažįstama su įdomiais žmonėmis. Bet kuriuo atveju atrandama kas nors naujo, įgyjama patirties, pabėgama nuo kasdienio šurmulio ir tradicinių darbų. Tuomet nerūpi nei intensyvus projektas, nei pluoštą reikalavimų pateikiantys viršininkai, nei tai, kad Naglio Šulijos orų prognozė nedvelkė optimizmu. Nors… Orai vis dėlto įtakos turi. Dauguma kelionių planuojamos kruopščiai atsižvelgiant į meteorologų prognozes. Tad planuojant atostogas minėtasis sinoptikas, tikėtina, taps laukiamas jūsų televizoriaus ekrano svečias.

Jei planuojama vykti į kokią Skandinavijos šalį, itin viliojantis pasirinkimas – Lietuva – Danija. Tokią kryptį jau minėjome, tačiau apie tai kalbėti galima šimtus kartų. Kodėl? Ogi todėl, kad ši šalis itin vilioja. Ne tik pilimis ar įspūdinga sostine. Vilioja savo kultūra, taip pat intriguoja ir skatina patiems įsitikinti, kaip viskas vyksta Skandinavijoje, kokie čia įpročiai ir kuo kasdienis ritmas skiriasi nuo mūsiškės aplinkos tonuso.

Apie keliones sunku kalbėti be jausmų. Tai nepaprasta veikla, suteikianti peno kūnui ir sielai. Tai ne tik pasaulio, bet ir kitų žmonių pažinimas. Iš kiekvienos kelionės parsivežama kas nors naujo. Nebūtinai materialių daiktų. Pailsima, prisipildoma optimizmo. O ryšys tarp pakeleivių tampa tvirtesnis.

 

Danija- kelionės rūpesčiai ir džiaugsmai

vezame i DanijaDaugelis iš mūsų mėgsta keliauti po užsienio šalis. Lietuviai pastaruoju metu pamėgo Daniją. Tai ne tik šalis, kurioje yra daug ką pamatyti, bet ir puiki galimybė norintiems užsidirbti. Aišku, kol kas nepasiekė tokių važiavimo mastų kaip į Angliją, Norvegiją.   Tačiau darbas su kelionėmis ir pramogomis gali būti puikiai suderintas. Taip pat, jei Danijoje dirba jūsų draugai ar šeimos nariai, jums puiki galimybė su ta šalimi susipažinti iš arčiau.

Jei planuojate kelionę ir vezame i Danija alkoholio ar tabako gaminius, reikalinga pasidomėti leistinais kiekiais. Jei viršysite valdžios numatytus ir  leidžiamus įsivežti kiekius jūs galite būti nubausti ir mokėti baudą.

Teigiama, kad alkoholinius gėrimus galima įsivežti tik savo asmeniniam naudojimui. Asmeniniam naudojimui galima įsivežti be muito mokesčių. Už kitas prekes reikalinga mokėti muito mokesčius. Turbūt nereikia priminti, kad alkoholio ir tabako gaminius gali įvežti tik vyresni nei 16 metų asmenys.

Toliau trumpai priminsime, o tie kurie nežinojo pranešime, kokie alkoholio kiekiai leistini įvežant alkoholį.

  • Alkoholiniai gėrimai:  10 litrų (daugiau kaip 22 % alkoholio).
  • Spirituotas vynas (22 % ar mažiau alkoholio) – 20 litrų;
  • Stalo vynas (putojančio vyno gali būti ne daugiau kaip 60 litrų) – 90 litrų;
  • Alus – 110 litrų.

Dar trumpai dėl cigarečių. Į Daniją galima įvežti tik 200 vnt. cigarečių. Jei norite įvežti įvežti didesnį kiekį turite informuoti Danijos muitinę.

Pastaraisiais metais Danijoje buvo gana sustiprintos muitinės institucijos. Dažnai vykdomi atsitiktiniai patikrinimai. Visu tuo siekiama sustabdyti neteisėtų prekių įgabenimą į šalį.

Jei kartais patys nuspręsite nevykti, o siūsite siuntą ar siuntinį, taip pat turite žinoti savo ir vežėjo atsakomybes. Siuntos į Daniją dažniausiai vežamos privačių vežėjų, nes taip gerokai pigiau, nei naudotis kurjerių ar tarptautinių siuntų bendrovių paslaugomis.

Vienas iš svarbiausių  daugiašalių susitarimų dėl krovinių pervežimų tarptautiniais maršrutais yra tarptautinio krovinių vežimo keliais sutarties konvencija. Ši CMR konvencija nustato ypatingas taisykles, kurių privalu laikytis.

  • Pagal krovinių vežimo sutartį vežėjas įsipareigoja siuntėjo jam perduoti krovinį nugabenti į paskirties punktą ir išduoti jam turinčiam teisę gauti krovinį asmeniui (gavėjui), arba įsipareigoja už krovinio vežimą sumokėti sutartą mokestį.
  • Faktą, kad sudaryta krovinio vežimo sutartis, patvirtina važtaraštis. Važtaraštis rašomas trimis egzamplioriais, kuriuos pasirašo siuntėjas ir vežėjas. Pirmasis važtaraščio egzampliorius perduodamas siuntėjui, antrasis lydi krovinį, o trečiasis liek vežėjui. Svarbu žinoti, kad važtaraščio nebuvimas, pametimas ar neteisingas užpildymas neturi įtakos nei sutarčiai, nei sutarties veikimui.
  • Vežėjas turi prisiimti visą atsakomybę dėl krovinio sugadinimo ar praradimo. Jis atsako nuo to momento kai krovinį ar siuntinį paėmė. Pasitaiko tokių atvejų kai krovinys apgadinamas dėl prasto įpakavimo.Pavyzdžiui dūžtančius gaminius supakuoja be jokių paminkštinimų. Besivartydamas kelionės metu daiktas gali sudūžti. Neretai pasitaiko tokių atvejų kai pats siuntinio turinys iškrenta iš dėžės, nes pakuotė būna per silpna. Jei daiktas sveria daugiau, atkreipkite dėmesį, kad ir pakuotė turi būti stipresnė.

Pigiai ir patogiai vežame į Daniją

vežame į DanijąKeleivius vežame į Daniją jau nemažai metų, tad per visą šį savo darbo laiką esame įgiję daug patirties. Iš tiesų jau turime nemažai nuolatinių klientų, kurie noriai naudojasi mūsų paslaugomis, nes mes užtikriname, kad kelionė bus patogi ir be jokių nesklandumų. Keleiviai dažnai turi kelis pagrindinius klausimus, į kuriuos mes visada galime maloniai atsakyti. Prieš keliaujant mikroautobusiuku į tolimą kelionę, reiktų žinoti kelis pagrindinius dalykus.

Kaina

Kodėl verta keliauti į Danija mikroautobusiuku? Nes šios kelionės kaina labai patraukti. Šis keliavimo būdas Jums kainuos gerokai mažiau nei lėktuvo bilietas ar kelionė keltu. Nepamirškite, kad vietas galite užsisakyti vos prieš kelias dienas. Kaina nuo to nesikeičia. Skirtingai nei perkant lėktuvo bilietą likus kelioms dienoms iki skrydžio. Tuomet jis Jums kainuos nemažą sumą pinigų. Būtent kaina yra priežastis, dėl kurios keleiviai dažniausiai renkasi mūsų paslaugas.

Patogus atvykimas

Kodėl verta rinktis mūsų siūlomas paslaugas? Nes mes žmones vežame į Daniją iki jiems reikiamos vietos. Tai reiškia, kad Jums nereikia jaudintis, kaip grįžti nuo oro uosto, važiuoti viešuoju ar tarpmiestiniu transportu. Mes Jus atvešime iki tikslios Jūsų pageidaujamos vietos.

Draudimas

Jei manote, kad keliavimas mikroautobusu yra pavojingas pasirinkimas, nesijaudinkite. Dirbame legaliai ir mums rūpi mūsų keleiviai  Visada garantuojame saugią kelionę. Kad tai būtų tiesa, visi keleiviai privalo turėti gyvybės draudimą. Tai padeda geriau jaustis kelionėje, draudimas yra tiesiog būtinas keliaujant į svečią šalį, jei norite išvengti neplanuotų nemalonumų.

Siuntų gabenimas

Mes ne tik vežame į Daniją keleivius, bet taip pat galime pristatyti ir siuntinius. Norite išsiųsti savo draugams ar artimiesiems lauktuvių? Mes jas pristatysime į Jūsų pasirinktą vietą Danijoje. O gal norite nustebinti giminaičius, likusius gimtojoje tėvynėje? Siuntinius taip pat vežame ir iš Danijos į Lietuvą. Tai labai patogus ir patikimas būdas, nes galite siųsti tikrai didelius siuntinius, o adresatą jie pasieks jau po paros laiko. Tai pats greičiausias ir patogiausias būdas perduoti siuntinį iš užsienio.

Visų kelionių metu mes naudojame naujausius mikroautobusiukus, kurie yra ypač patogūs. Mūsų įmonei rūpi mūsų klientai, tad vežame juos tik su kokybišku transportu, kur įrengtos patogios modernios sėdynės, oro kondicionierius. Taip pat kelionėje yra keli sustojimai, kad keleiviai turėtų laiko šiek tiek pailsėti.