Category: Viešbučiai

Ilgesnis laikas viešbučio paieškoms – didesnio pasitenkinimo kelione garantas

Air Hotel viešbutis KarmėlavojeViešbutis – vienas iš geros kelionės komponentų. Atrodytų, juk ne pamiegoti į svečią šalį vykstama, tačiau užkietėję keliautojai gali paliudyti, jog vieta, kur apsistojama, yra iš tiesų svarbi. Pateiksime keletą patarimų, padėsiančių išsirinkti tinkamiausią variantą. Spontaniškumas yra gerai, tačiau išankstinis planavimas suteikia didesnę garantiją, jog, atvykę į viešbutį, nepatirsite nusivylimo.

Kokiu tikslu ketinate apsistoti viešbutyje?

Nuspręskite, ar jums reikalingas viešbutis, įvertintas įspūdingu skaičiumi žvaigždučių, siūlantis platų asortimentą pramogų, ar tiesiog ieškote vietos, kurioje galėtumėte patogiai išsimiegoti ir pavalgyti. Neseniai duris atvėtę Air Hotel viešbutis Karmėlavoje būtent ir yorientuotas į minėtą poreikį turinčių klientų aptarnavimą: rezervuoji vietą, praleidi laiką laukdamas skrydžio, persėdimo ar pailsi po varginančios kelionės ir, pasidžiaugęs aptarnavimu, toliau tęsi savo kelionę. Tokio pobūdžio nakvynė Karmėlavoje populiari ne tik tarp oro uosto klientų, bet ir darbuotojų.

Kokią sumą galite skirti nakvynei viešbutyje ir ką tikitės už tai gauti?

Jei kelionės biudžetas ribotas (taip, deja, būna dažnai), nustatykite konkrečias „lubas“, kurių, ieškant nakvynės varianto, negalėsite peržengti. Tiesa, nežiūrėkite vien į „pliką“ kainą – išanalizuokite, kas į šią įeina. Neretai viliojanti kaina iš tiesų slepia tik lovą, o apie maistą, televizorių, kondicionierių bei kitus patogumus gali tik pasvajoti.

Ar svarbu, kur įsikūręs viešbutis?

Air Hotel viešbutis Karmėlavoje įsikūręs Kauno oro uosto teritorijoje. Jei viešbutis jums reikalingas tik trumpalaikei nakvynei, tai – puikus variantas. Nereikės sukti galvos, kaip pasiekti oro uostą ir nepražiopsoti lėktuvo: pakilimo takas – čia pat. Aišku, jei pageidaujate ištaigingesnio poilsio, rinkitės viešbučius, įsikūrusios arčiau centro ar, priešingai, gamtos apsuptyje, toliau nuo miesto šurmulio. Tokiu atveju nakvynė Karmėlavoje nebūtų pats geriausias pasirinkimas.

Kas svarbu keliaujant su vaikais?

Mažieji šeimos nariai jokiu būdų neturėtų tapti kliūtimi kelionėms, tačiau į pastarųjų poreikius, renkantis viešbutį, atsižvelgti būtina. Kai kurių viešbučių veikla orientuota į konkrečią klientų grupę (linksmybes mėgstantį jaunimą, ramybės ieškančius vyresnio amžiaus žmonės ir panašiai), tad svarbu įsitikinti, ar jūsų mažyliai čia bus tinkamai sutikti. Vaikams skirtos pramogos, teritorijos saugumas, tinkamas maistas, patogi nakvynė – tik dalis kriterijų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį.

 

 

Kokybiškas vasaros poilsis prasideda kambarių nuoma prie jūros

Kambarių nuoma prie jūrosDauguma lietuvių vasarą mielai renkasi poilsį mūsų gimtajame pajūryje. Nors čia niekas negali būti tikras dėl oro, o ir kainos dažnai kandžiojasi, tačiau karštomis vasaros dienomis gimtuosius pajūrio kurortus tiesiog užplūsta poilsiautojai. Ir tai neatsitiktinai, juk, pailsėję prie jūros, sveikatos pasisemiame visiems metams.

Maudynės jūroje gerina kraujotaką ir mažina per aukštą kraujospūdį, reguliuoja širdies ritmą, grūdina organizmą. Išsimaudžius padaugėja energijos, nes suaktyvėja kraujo cirkuliacija, o vandenyje esančios naudingos medžiagos teigiamai veikia mūsų organizmo endokrininę, nervų, imuninę bei kvėpavimo sistemas.

Kaip žinia, jūrinis oras prisodrintas jodo, kuris gerina skydliaukės veiklą, aktyvina galvos smegenis, tuo pačiu gerina mūsų atmintį. Su kiekvienu tokio oro gurkšniu mūsų kūnas įkvepia naudingų medžiagų. Juk pastebėjome, kad prie jūros lengviau kvėpuojame, ramiau miegame ir apskritai būname pakilesnės nuotaikos.

Nereikėtų nuvertinti ir smėlio terapijos. Ne vienas mūsų mėgstame išsitiesti ant karšto pakrantės smėlio, o mūsų organizmą puikiai veikia net ir smėlio vonelės kojoms. Mokslininkai teigia, kad piešdami figūrėles šlapiame smėlyje ar iš jo statydami pilis ir tvirtoves, patys to nepastebėdami, galime išspręsti savo vidinius konfliktus ir netgi išsivaduoti iš savo fobijų.

Tačiau, norėdami tikrai kokybiškai ir sveikai pailsėti, pirmiausia savo atostogoms turime tinkamai pasiruošti. Dauguma lietuvių mėgsta prie jūros praleisti keletą dienų (psichologai mano, kad ilsėtis po truputį kelis kartus per metus yra daug sveikiau, nei vieną ilgą mėnesį). Tad jeigu jūsų atostogos nėra labai ilgos, svarbu jas suplanuoti iš anksto: pasirinkti maršrutą, transportą, susirasti gyvenamąją vietą ir pan. Paprastai vienas svarbiausių klausimų, keliaujant į mūsų pajūrį, – kur apsistoti. Internete įvairiausių pasiūlymų tikrai gausu – pagal kiekvieno poreikius ir kišenę – nuo prabangiausių viešbučių iki bobučių nuomojamų palėpių. Kambariai, esantys atokiau nuo jūros, kiek pigesni, o štai romantikai, norintys į jūrą žvelgti pro savo kambario langus, turės pakloti kelis kartus didesnes sumas. Tačiau panaršę internete ir pasidomėję kambarių nuoma prie jūros, tikrai surasite jums tinkamą optimalų variantą.

 

Kaip pasirinkti restoraną prabangiai vakarienei?

restoranai VilniujeVisi bent kartą gyvenime norime nukeliauti į tokią vietą, kuri dvelktų prabanga ir aukštuomene. Dažniausiai norų įgyvendinti nepavyksta, kadangi kainos yra tas aspektas, kuris „atbaido“ nuo pasirinkimo. Visgi, jei pagaliau nusprendėte, kad galite sau leisti bent kartą apsilankyti tokioje vietoje – svarbu žinoti, kaip nesuklysti renkantis restoraną. Restoranai Vilniuje gali būti tiek aukščiausios klasės, tiek kiek žemesnės kategorijos, tad kiekvienas gali pasirinkti pagal savo poreikius. Padėsime jums nuspręsti, ar jūsų pasirinkta vieta yra tikrai tokia gera, kad būtų verta restorano vardo. Juk kai pasirinkimas platus – galima lengvai suklysti.

Aplinka. Tai pirmas veiksnys, kurį galima įvertinti vos vienu žvilgsniu pažvelgus į restoraną. Tiek į jo vidų, tiek į jo išorę, kadangi kokybiškai save reprezentuojanti vieta pasirūpins visa sau priklausiančia teritorija. Net ir žolės ant šaligatvio greta restorano būna nuravėtos. Žodžius, pačios mažiausios smulkmenos rodo, kad tai kokybiškas paslaugas teikianti vieta, kuri nori, kad žmogaus jaustųsi patenkintas. Restoranai Vilniuje, net ir prabangiausi, dažniausiai būna gana kuklūs, tad jei pastarojo išorė yra apkarstyta lemputėmis kiaurus metus – tai ne ta vieta į kurią jums reiktų užeiti.

Personalas. Kokybiškas paslaugas teikiantys restoranai Vilniuje yra suinteresuoti, kad jų personalas būtų patenkintas. Tai reiškia, kad jiems suteikiamos patrauklios darbo sąlygos, kurios paskatina net ir padavėjus visą dieną šypsotis. Šiuo atveju irgi nėra būtina atvykti į vietą ir užsisakyti maisto, kad būtų galima suvokti, kokios kokybės valgymo įstaiga tai yra. Užeikite bent minutei į restoraną ir paklauskite, ar galite pasinaudoti tualeto. Atsakymas jums iškart sufleruos, ar žmogus savo darbo vietoje laimingas ar ne.

Kompetencija. Kiekviena kompanija, jeigu tik turi kuo pasigirti, tai ir giriasi. Šiuo atveju dažniausiai įvairiausi raštai puošia valgymo įstaigų sienas. Jeigu pastarųjų nėra, deja, reiškia jų ir nėra gavę. Galime jus užtikrinti, kad jie nedulka kur nors stalčiuje, nes valgymo įstaigos yra suinteresuotos rodyti klientams, kad jų teikiamos paslaugos yra pačios aukščiausios kokybės.

Restoranai Vilniuje teikia labai plačią pasiūlą. Pasirinkti, kuris variantas jums yra geriausias, gali būti gana sunku. Svarbiausia pagalvoti, ko jūs norite ir tuomet tikslingai ieškoti.

 

Kreditai – patikimas kelionių partneris

kreditaiAtostogos svečiose šalyse – tai naujos pažintys potyriai ir nuotykiai, kurie ilgai įsirėžia atmintyje, tačiau turbūt daugelis sutiks, kad kelionės į tolimuosius kraštus nėra pačios pigiausios ir tikrai ne visi gali sau leisti pora savaičių pasiilsėti lietuvių pamėgtoje Turkijoje, o ką jau kalbėti apie egzotiškus kraštus. Tad, negalėdami sau leisti vienos ar kitos kelionės, tenka rinktis ekonomiškesnį poilsį – pas močiutę kaime, palapinėse prie ežero ar tiesiog namuose ant sofos. O visai be reikalo, juk kreditai gali greitai išspręsti atostogų dilemą. Pasiskolinus trūkstamą pinigų sumą, keliauti galite, kad ir dabar, o pinigus grąžinti vėliau.

Tiesa, prieš skolinantis, reiktų atidžiai išsinagrinėti pasirinktos kredito bendrovės skolinimosi sąlygas. Vienos leidžia kreditą gražinti dalimis, kitos nori iš karto gauti visą sumą, tačiau yra galimybė kredito grąžinimo terminą atidėti už simbolinį mokestį.

Kalbant apie keliones, vargu ar galima tiksliai pasakyti, kiek pinigų jums reikės. Juk norisi ne tik pasivartyti prieš saulutę, bet ir užsukti į vietinį restoraną, barą, muziejų, o ką jau kalbėti apie lauktuves namiškiams. Be to, keliautojai dažnai susiduriama su nemaloniomis situacijomis, kai tenka primokėti už geresnį kambį su vaizdu į jūrą ar „viskas įskaičiuota“ yra tik gražūs žodžiai. Tokiose netikėtose situacijose vėl pravers kreditai. Pritrūkus pinigų jų visada galima greitai pasiskolinti per kreditorių įmonės internetinę svetainę arba trumpąja sms žinute.  Taigi, keliaudami visada galite būti ramūs, kad turite finansinį užnugarį.

Taigi, tikrai neverta savęs gailėtis, kad tenka  atidėti atostogas dar kitiems metams vien dėl to, kad šiek tiek trūksta pinigų ant išsvajoto ir tikrai nusipelnyto poilsio. Juk poilsis žmogui reikalingas kaip oras, tik visapusiškai pailsėjęs jis gali gerai jaustis, būti pakilios nuotakos ar produktyviai dirbti. Tad, savęs varžyti tikrai nereiktų, juk gyvename tik vieną kartą. Kita vertus, grįžus iš kelionės, nederėtų pamiršti, kad kreditai  – tai finansiniai įsipareigojimai, kuriuos privalote vykdyti, todėl visada skolinkitės atsakingai, kad kitais metais vėl galėtumėte pakelti sparnus į tolimuosius kraštus.

 

Kelionių organizatorius ITAKA gali pasiūlyti geriausias kelionių kainas

ITAKAKasdien vis ir girdite, kad kaimynas, kolega ar artimas draugas iškeliauja atostogauti? Išgirdus žodį kelionės ir atostogos, kiekvienam iš mūsų prieš akis išnyra palmės, paplūdimys ir jūra. Tai – tikrų atostogų peizažas. Tačiau tam, kad šią svajonę įgyvendintumėte, reikalingas biudžetas. Tad kai tik nugirstate apie artimųjų planus keliauti, nejučia pasiteiraujate ne tik, kur jie leis atostogas, bet taip pat teiraujatės, kiek už tai susimokėjo. Tikriausiai pastebėjote, kad nemaža jų dalis atsako, kad labai pigius ne tik kelionės, bet ir apgyvendinimo bilietus gavo su ITAKA kelionių organizatoriumi.

Kas ta ITAKA ir kaip jos dėka galima pigiai keliauti? Taigi trumpai tariant – tai kelionių organizatorius, kaip ir daugelis kitų, Lietuvoje, tačiau jie rinkoje išskirtiniai dėl to, kad siūlo labai patrauklius kelionių pasiūlymus už kiekvienam priimtiną kainą. Ar galite patikėti, kad įmanoma nukeliauti į saulėtą Ispaniją arba Turkiją už mažiau nei tūkstantį litų, kai į kainą yra įskaičiuotas skrydis pirmyn ir atgal iš Varšuvos oro uosto bei nakvynės trijų ar net keturių žvaigždučių viešbutyje, kuriame gausite maitinimą ir mėgausite visai šalia esančios jūros malonumais? Taip, tai tiesa, nes keliauti iš Lenkijos galite žymiai pigiau.

Palyginus kainas, kurias siūlo Lietuvos kelionių organizatoriai su ITAKA operatoriumi, tai pastarieji gali pasiūlyti net trečdaliu ar net daugiau mažesnes kainas Jūsų atostogoms ar kelionėms. Kadangi kompanija rinkoje gyvuoja nuo 1989 metų, ji jau spėjo ištirti keliautojų skonį ir mėgstamiausias kelionių kryptis. Jūs galite keliauti labai patraukliomis kainomis plačiai po Europą bei Rusiją, Tunisą, Maroką, Gruziją, JAE ar Egiptą. Kelionių datos taip pat labai lanksčios. Tad kelionių organizatorius ITAKA, siūlantis keliones, kurių atspirties taškas yra Lenkija, gali pasiūlyti apie 100 kelionių ir atostogų variantų visame pasaulyje. Nepatingėkite pasinagrinėti ir patys išsamiau jų internetinėje svetainėje. Juolab, kad nusigauti iki Varšuvos oro uosto nėra sudėtinga ir tai galėsite padaryti tiek savu transportu, tiek autobusais, kurie važiuoja iš Lietuvos.

Taigi kelionių organizatorius ITAKA jau nuo 2009-ųjų tapo neginčytinu lyderiu tarp kelionių agentūrų ir šios pozicijos neketina užleisti kitiems. Rinkitės patikimą organizatorių ir mėgaukitės kelionių bei atostogų teikiamais malonumais.

Kelionės į Egiptą – kas nustebino labiausiai

Egiptas – nuostabi šalis Šiaurės Afrikoje. Čia galima pamatyti labai daug, nes Egiptas – vienas iš mūsų civilizacijos lopšių. Lietuviai dar su mediniais lankais ir strėlėmis bėgiojo, o egiptiečiai jau statė sudėtingus statinius, irigacines sistemas, vystė mokslą, mediciną, meną, raštą. Dabar šis kraštas visai kitoks, todėl norėtųsi pasidalinti keliais momentais, kurie nustebino labiausiai.

Egipte vairavimas – katastrofiškas. Kelionės į Egiptą metu teko važiuoti į kelias ekskursijas. Jų metu susipažinome ne tik su įžymiais turistiniais objektais, bet ir su egiptiečių vairavimu. Net ir naktį jie nejungia šviesų. Gal lemputes taupo, tačiau nuolatos pypina vieni kitiems, tad tiksliai žino, kada jiems iš paskos atlekia kitas automobilis ir reikia trauktis. Pypina jie visada ir visiems, net pakeliui einantiems žmonėms. Toks dėmesio rodymas kartais erzina. Egipto keliuose beveik nėra kelio ženklų. Jei pas mus mieste ant vieno stulpo jų stovi po tris, tai ten vieną kelio ženklą pamatysi kas keli kilometrai. Dėl to turistams nerekomenduojama nuomotis automobilio ir patiems važinėti…

Kambarinės – vyrai. Kažkaip esame pripratę, kad viešbučio kambarius tvarko moterys. Jos grašiai pakeičia patalynę, iš rankšluosčių išlanksto įvairių figūrų, jei palieki arbatpinigių. Egipte (bent jau Hurghadoje) kambarius tvarko vyrai. Labai keistas jausmas, kai vyras surenka išmėtytus maudymukus ir liemenukus ir sudeda juos gražiai ant lovos. Tiesa, kartais vyrai-kambarinės pamiršdavo išnešti šiukšles, bet kam nepasitaiko… Gal per mažaiarbatpinigių palikdavome?..

Valanda be vandens. Viešbučiuose tvarka visur yra skirtinga, bet mums kažkodėl pasitaikė gana keista tvarka, ypač ryte. Pusryčiai tęsiasi iki 9 valandos. Baseino barai atsidaro 10. Nuo 9 iki 10 gerti vandens galima tik loungebare prie recepcijos, kuris paprastai veikia 24 valandas per parą. Tiesa, šlapiam išlipus iš baseino ten eiti nereikėtų… Tai iš kur gauti gerti visą valandą, kai lauke 38 laipsniai karščio?

Dar nustebino vietinių gėrimų pavadinimai 🙂 Degtinė „Fineland“, romas „Bacardo Spicial“, tekila „Tequlla“. Tik su viskiu taip ir liko neaišku, kur ten šuo pakastas… Visi garsiausi gėrimų prekių ženklai gaminami vietoje, pilstomi į tos pačios formos litrinius butelius. Tiesa, skonis jų nėra jau toks tikroviškas – užsimerki ir po 6 taurės pasidaro beveik nebesvarbu, kad tai vietiniai gėrimai, o ne importiniai. Svarbu, kad nemokamai.

Kelionės į Egiptą metu pamatėme daug ir įdomių dalykų, bet apie juos – kituose straipsniuose.