Category: Skrydžiai

Kelioninės pagalvėlės – ne tik keliaujantiems lėktuvu

Dažnai keliaujate? Tada tikriausiai puikiai žinote, kaip maudžia kaklą po kelių valandų skrydžio ar važiavimo autobusu, traukiniu. To galima išvengti naudojant tinkamas kelionines pagalvėles. Ne paprastas, o tinkamas ir pritaikytas ilgoms kelionėms. Tokios kelioninės pagalvėlės atrodo štai taip:

kelionines pagalvėles

Kaip matote, jos skiriasi nuo įprastų kelioninių pagalvėlių. Pliušinės pagalvėlės, kurias už didelius pinigus parduoda „Duty Free“ parduotuvės kiekviename oro uoste gal ir minkštos, tačiau jos labiau tinka patogiai atsiremti į atlošą, o ne nusnūsti. Paprastos pagalvėlės galvą laiko, kai ji yra reguliarioje padėtyje – pakeltu smakru ir laikoma tiesiai. Jei galva pasvyra į kurią nors pusę, tokia pagalvėlė leidžia jai tai padaryti. Rezultatas – po dviejų valandų miego lėktuve ar autobuse skaudantis sprandas ir kaklas.

O kaip pripučiamos pagalvėlės? Jos yra kietesnės, nei pliušinės, tačiau nepasižymi itin geru ergonomiškumu. Be to kartais jos subliūkšta ir tada vėl problema. Šių problemų sprendimas – ergonomiška poroloninė kelioninė pagalvėlė. Porolonas angliškai ne veltui vadinamas „memory foam“ – atminties puta. Jis „atsimena“ savo formą, todėl jį bet kaip galima suspausti. Tai labai praverčia keliaujant, kai pagalvėlė turi būti sulankstyta, kad tilptų į rankinį bagažą. Be to porolonas puikiai sugeria prakaitą ir suteikia aukščiausią komforto lygį.

Kelioninės pagalvėlės iš CABEAU pasižymi ir kitomis įdomiomis savybėmis. Pavyzdžiui, pagalvėlė yra sukurta taip, kad išlaikytų ir pasvirusią galvą, ne tik laikomą tiesiai. Dėl to mažiau kenčia kaklas.

Ši kelioninė pagalvėlė turi oro tarpą, kuris leidžia odai kvėpuoti ir apsaugo nuo prakaitavimo sukeliamų problemų.

Glacier Evolution Cool kelioninės pagalvėlės turi vieną malonų priedą, kuris jums tikrai patiks – tai poroloniniai ausų kištukai, kurie neutralizuoja lėktuvo skleidžiamus garsus ir aplinkinių keliamą triukšmą. Ausų kištukai pritvirtinti prie pagalvėlės, todėl jų atskirai nešiotis nereikia.

Kita maloni smulkmena – kišenėlė telefonui. Tiesiog užkišate telefoną ir galite snūstelėti – jis nepasimes.

Kelioninės pagalvėlės yra naudingos ne tik keliaujantiems lėktuvu. Daug kas pagalvėles vežiojasi tiesiog automobilyje. Ilgesnėje kelionėje geriausia laiką praleisti miegant. Tokios pagalvėlės yra tinkamos suaugusiems ir vaikams.

Keliaujantys autobusu ar traukiniu taip pat turėtų pagalvoti, ar šios pagalvėlės padeda sumažinti nugulėtų kaklų skausmus.

Kelioninės pagalvėlės gali būti naudojamos ir kaip puikios verslo dovanos. Pakanka ant kelioninės pagalvėlės uždėti logotipą, ir padovanoti darbuotojams, kolegoms, partneriams ar net konkurentams. Logotipas atkreips aplinkinių dėmesį, o jums jie liks nematomas.

10 patarimų keliautojams, kurie atostogauti leidžiasi vieni

keliones

Daugybė žmonių teigia dievinantys keliones, tačiau taip pat nemenka dalis iš jų susiduria su viena ir ta pačia problema – jie baiminasi keliauti vieni. Jei su tokia situacija jau senokai susiduriate ir jūs, pasinaudokite šiais keliais https://piguskrydziai.lt/ pateikiamais naudingais patarimais.

  • 1 PATARIMAS: Jei paskutinį kartą į tolimesnę kelionę leidotės prieš daugybę metų, o šią akimirką jaučiatės pernelyg nepasitikintys savimi, pasirinkite artimesnę Europos šalį.
  • 2 PATARIMAS: Skrydžių bilietus užsisakykite internetu. Jums tikrai nėra būtina keliauti į oro uostą, kad galėtumėte užsisakyti lėktuvų bilietus. Pigių skrydžių paieškos portalai yra puikiausia priemonė, palengvinanti skrydžių bilietų įsigijimą. Tai taip pat padeda kur kas daugiau sutaupyti.
  • 3 PATARIMAS: Pasitikėkite savimi. Tokiu atveju jūsų kelionė bus kur kas malonesnė. Tuo tarpu, jei jaučiatės neužtikrintai, stabtelėkite ir pagalvokite, kokios priežastys tai lemia ir ko jūs iš tikrųjų baiminatės? Galbūt dalykai, kurie jums kelia nerimą, iš tikrųjų yra visiškai elementarūs ir neverti tokio didelio streso?
  • 4 PATARIMAS: Jei keliaujate vieni, nepamirškite, kad tokių keliautojų kaip jūs yra daugybė, o tai reiškia, kad su jais susitikę jūs galite susibičiuliauti ir dalį kelionės praleisti kartu. Tokiu būdu užmegsite naujas pažintis ir praskaidrinsite savo kelionę.
  • 5 PATARIMAS: Būkite atidūs ir budrūs. Tai leis jums užtikrinti, kad jūsų kelionė bus sklandi, maloni ir džiuginanti. Tuo tarpu, jei keliautojas būna pernelyg atsipalaidavęs ir išsiblaškęs, jis to nė nenorėdamas gali patekti į pakankamai keblias ir nemalonias situacijas, kurios gerokai pablogintų visą kelionės patirtį.
  • 6 PATARIMAS: Keliaukite visuomet su savimi turėdami išmanųjį telefoną. Nors galėjote manyti, kad pačios geriausios atostogos yra be jokių elektroninių prietaisų, tai įprastai nėra tiesa. Jei jūs atostogauti leidžiatės vieni ir tai nėra poilsinė kelionė, išmaniojo telefono pagalba galite palengvinti savo atostogas ir paversti jas kur kas sklandesnėmis. Be to, jūs galite naudotis ir „Google žemėlapiais“.
  • 7 PATARIMAS: Nuvykę į užsienio šalį galite užsisakyti įvairias turistines keliones su gidu. Tokiu atveju jūs kelionių metu būsite apsupti daugybės žmonių, kurie yra ištroškę naujų nuotykių ir įspūdžių. Tai taip pat padės jums susipažinti su naujais žmonėmis ir keliauti gerokai smagiau.
  • 8 PATARIMAS: Saugokite savo daiktus. Niekuomet dokumentų, pinigų ir raktų nelaikykite galinėse kelnių ar kuprinės kišenėse. Patys svarbiausi daiktai turėtų būti laikomi jūsų priekinėse kišenėse ir gerai matomoje vietoje.
  • 9 PATARIMAS: Išmokite bent keletą žodžių užsienio kalba. Tai padės lengviau suprasti vietinius gyventojus ir suteiks jums daugiau pasitikėjimo savimi. Be to, tokiu būdu galėsite pelnyti didesnį vietinių gyventojų palankumą.
  • 10 PATARIMAS: Nesibaiminkite nuvykęs į užsienio šalį užkalbinti nepažįstamų žmonių, teiraudamiesi jų patarimų ir užduodami jiems jums svarbius klausimus. Įprastai vietiniai gyventojai turistų atžvilgiu būna nusiteikę labai teigiamai, todėl su malonumu jiems pagelbėja.

Ko nevertėtų daryti keliaujant po Europą

keliones

Pirmoji ilgesnė pažintinė kelionė po Europą gali būti ne tik kupina daugybės nuostabių nuotykių, tačiau taip pat ir pakankamai sudėtinga bei kelianti stresą. Nors jūs tikrai niekuomet nepamiršite pirmą kartą savo akimis pamatyto Eifelio bokšto ar pasiplaukiojimo gondolomis Venecijos kanaluose, keliavimas tinkamai nepasiruošus gali jūsų gražius prisiminimus paversti tiesiog pragariškais.

Norint to išvengti, pigių skrydžių paieškos portalas Skrendam24.lt pateikia keletą patarimų, ko jūs neturėtumėte daryti keliaudami po Europos šalis. Jei nepamiršite šių žemiau pateiktų patarimų, jūsų kelionė turėtų būti lengvesnė, sklandesnė ir nelydima didelio streso – nepamirštant ir sutaupytų pinigų bei laiko.

Naudojimasis taksi paslaugomis

Iš pirmo žvilgsnio galėtų pasirodyti, kad naudojimasis taksi paslaugomis keliaujant po užsienio šalis gali būti labai efektyvus ir daugybę laiko sutaupantis pasirinkimas. Tačiau ar tikrai? Taksi paslaugomis neturėtumėte naudotis net ir vykdami iš oro uosto.

Didžioji dalis Europos miestų turi puikiai išvystytą viešojo transporto sistemą, todėl viešasis transportas atvyksta laiku, yra labai patogus ir nebrangus. Lyginant su didžiuosiuose Europos miestuose vyraujančiomis taksi paslaugų kainomis, viešojo transporto pagalba galėsite sutaupyti ne vieną dešimtį (ar netgi ne vieną šimtą) eurų. Be to, jei yra galimybė keliauti pėsčiomis, pasirinkite pastarąjį variantą – tokiu atveju kartu galėsite iš arčiau susipažinti su pirmą kartą jūsų lankoma užsienio šalimi.

Bilietų pirkimas paskutinę akimirką

Galbūt manote, kad yra visiškai normalu, atvykus į muziejų ar kitą lankytiną ir turistų pamėgtą vietą, bilietus įsigyti kasose, tačiau patikiname jus – tai yra labai prasta mintis. Jei lankysitės Paryžiuje, Romoje ar kitame dideliame ir turistų gausiai lankomame Europos mieste, akimirksniu susidursite su neįsivaizduojamo ilgio žmonių eilėmis. Tai reikš, kad jūs turėsite eilėse laukti ne vieną valandą arba apskritai apsilankyti pasirinktoje vietoje jums nepavyks. Todėl padarykite sau paslaugą – bilietus į norimas aplankyti vietas užsisakykite iš anksto internetu.

Pirmo pamatyto restorano aplankymas

Žinoma, galite jaustis alkani ir pavargę po ilgo skrydžio ar ilgai trukusio pasivaikštinėjimo po jūsų lankomos užsienio šalies didmiestį, tačiau jums nevertėtų pasirinkti pirmo po ranka pasitaikiusio restorano. Tai ypač aktualu, jei kalbame apie pagrindines didžiųjų Europos miestų gatves, kurios pritraukia daugiausiai turistų. Dažniausiai tokiose vietose esančiuose restoranuose patiekalų kainos būna labai auštos, o maisto kokybė vidutinė arba prasta. Vietiniai gyventojai įprastai nesilanko tokiuose restoranuose ir renkasi tuos, kurie yra labiau nutolę nuo pagrindinių miesto gatvių. Būtent ten galima paragauti pačius kokybiškiausius ir gardžiausius tradicinius patiekalus, kurie yra siūlomi labiau prieinama kaina.

Keliavimas su daugybe grynųjų pinigų

Nesibaiminkite – daugelyje Europos miestų yra aptarnaujamos banko kortelės, todėl jums tikrai nėra jokios prasmės su savimi nešiotis daugybę grynųjų pinigų. Kišenvagiai niekuomet nesnaudžia – ypač turistų pamėgtose vietose, todėl su savimi kasdien pasiimkite tik tiek grynųjų pinigų, kiek jums iš tikrųjų gali prireikti numatytam pirkiniui ar pasinaudojimui tam tikromis paslaugomis. Tai leis jums išvengti galimo papildomo streso.

 

Laikas pradėti planuoti vasaros atostogas

skrydžiai į PortugalijąTurbūt visi žinome posakį „roges ruošk vasarą“ – šia patarle vertėtų vadovautis ir ruošiantis vasaros kelionėms. Ne paslaptis, jog išankstiniai atostogų pasiūlymai bei lėktuvų bilietai kainuoja gerokai pigiau. Būtent todėl jau Kalėdų atostogų metu yra puikiausias laikas pradėti galvoti apie vasaros išvykas.

Pastaruoju metu itin populiarėja skrydžiai į Portugaliją. Ši šalis yra puikus pasirinkimas egzotiškų kelionių ieškotojams. Portugalijoje keliautojai ne tik gali susipažinti su nuostabaus grožio miestais: Portu, Lisabona, bet ir pasigrožėti gamtos stebuklais. Jų ypač gausu yra Portugalijos salose. Ne paslaptis, jog Madeira – viena iš unikaliausių Europos salų. Taip yra todėl, jog jos gamta nenusileidžia džiunglėms, o kalnai yra išties įspūdingi – ne be reikalo ji yra vadinama ugnikalnių sala.

Vienas iš neįprastų pasirinkimų vasaros kelionei – tai skrydžiai į Angliją. Ši šalis pasižymi gausybe gamtos stebuklų, kurie yra neprilygstami jokių Europos peizažų. Pietinėje šalies dalyje galima pamatyti stačius skardžius, apsuptus ryškiai žalios augmenijos. Nuolat laistoma lietaus ir plaikstoma vėjo pastaroji sužydi nenusakomo ryškumo spalvomis. Šioje Anglijos dalyje pasijusite tarsi kitame žemyne, o vadinamoji „žemės pabaiga“ primins apie didingą šalies istoriją.

Viena iš dažniausiai lankomų Europos šalių yra Italija. Planuojant kelionę po ją išsirinkti kryptį iš tiesų nelengva. Vienos populiariausių – Italijos salos: Sicilija ir Sardinija. Jose didžiausias traukos centras, be abejonės, yra balto smėlio ir turkio mėlio paplūdimiai. Visgi, verta pakeliauti ir po Žemyninę dalį: pigūs skrydžiai į Italiją dažniausiai leisis Milane ar Romoje, tačiau verta nepamiršti ir pietinių regionų: Pulijos bei Salento, kurių krantai neretai yra vadinami Europos Maldyvais.

Be abejonės, koks vasaros atostogų pasirinkimas be Ispanijos. Ši karšto klimato ir dar karštesnio kraujo valstybė gali pasiūlyti nesuskaičiuojamą daugybę kurortų kiekvieno skoniui. Žinoma, galima rinktis tarp Madrido bei Barselonos, tačiau juk lėktuvo bilietai į Ispaniją yra galimi ir į Maljorką, Kanarų salas, Malagą. Tikslią kelionės bazę vertėtų rinktis tik tiksliai apsisprendus dėl atostogų pobūdžio. Priklausomai nuo to, ar jos suplanuotos pasyviam ar aktyviam poilsiui, kokio amžiaus ir pajėgumo yra jūsų bendrakeleiviai bni kokie yra jūsų pomėgiai, reikėtų rinktis tinkamiausią Ispanijos regioną.

Pastaruoju metu auga susižavėjimas prancūziška kultūra. Žinoma, skrydžiai į Prancūziją yra vieni patogiausių ir pigiausių, o Paryžiuje yra ką nuveikti tiek vasarą, tiek žiemą. Galbūt dėl šių priežasčių ypač naujomis kryptimis (Nica, Grenoblis) tautiečiai į Prancūziją plūsta nuolatos. Atostogaujant Prancūzijos pietuose verta aplankyti Nicą, Marselį, Cassis, Monaką, San Tropezą, o taip pat verta nepamiršti – tikrasis Prancūzijos grožis atsiveria provincijoje, tad jos nevalia užmiršti keliaujant bet kokiu maršrutu!

 

Kalėdinių dovanų paieškos užsienyje

lėktuvo bilietai į AnglijąKalėdinių dovanų ieškojimo įkarštis jau pasiekė daugelio namus ir planus. Atrodo, laiko jau tiek nedaug, o nupirktų dovanų sąrašas – vis dar tuščias? Visada yra išeitis šį rūpestį suderinti su šaunia pramoga – savaitgaliu užsienyje!

Vienas iš paprasčiausių sprendimų neabejotinai būtų lėktuvo bilietai į Angliją. Šioje šalyje galima rasti ne tik unikalių, bet ir lietuviškai kišenei tinkamų dovanų. Turbūt visiems teko girdėti istorijas apie draugus bei giminaičius, kuriems pigūs skrydžiai į Londoną suteikė galimybę parsivežti pilnus lagaminus naujų garderobo detalių, technikos ar kosmetikos. Šis miestas iš tiesų yra apsipirkinėjimo rojus – Oksfordo gatvė bei Harrods prekybos centras yra turbūt geriausiai Europoje žinomi apsipirkinėjimo centrai. Gerai suplanavus šią kelionę ir atsižvelgus į itin dažnai vykdomus skrydžius tarp Vilniaus bei Londono, iš anksto pasirūpinus autobusų bilietais tarp oro uosto ir miesto centro (jų rekomenduojama ieškoti easybus.co.uk ar nationalexpress.co.uk) galima kelionei išleisti vos keliasdešimt eurų, vieną ilgą dieną ir sutaupyti laiko, nervų bei finansinių išteklių!

Panašią galimybę suteiktų ir pigūs skrydžiai į Airiją. Šioje šalyje gyvena tūkstančiai lietuvių ir akivaizdu – ne be reikalo. Nors ją pasiekti nėra taip paprasta, kaip Angliją, lėktuvų bilietai į Dubliną atneš ne tik džiaugsmo atrandant šį miestą, bet ir puikaus apsipirkimo potyrį. Pagrindiniai Dublino bulvarai Kalėdų laikotarpio metu papuoštomis vitrinomis vilioja pirkėjus iš viso pasaulio. Parduotuvių darbo laikas šiuo metu – prailginamas, akcijų ženkleliais nutvieskiami prekystaliai – Airija iš tiesų yra vienas iš geriausių miestų Kalėdų pirkiniams.

Jei nesinori toli keliauti, ne ką prastesnė alternatyva yra Lietuvos kaimynė – Lenkija. Į šią šalį mūsų tautiečiai plūsta visais metų laikais, tačiau Advento laikotarpiu, ruošiantis Kalėdoms, lėktuvų bilietai į Varšuvą sulaukia neįtikėtino populiarumo. Žinoma, ne paslaptis, jog šioje šalyje sutaupyti – nesunku, o ir Varšuvos grožis prieš Kalėdas prilygsta įspūdingiausioms Europos sostinėms. Net jeigu Varšuva atrodo per toli, tokie Lenkijos miestai, kaip Suvalkai ar Augustavas žiemos pradžioje – atgyla ir sulaukia ypač daug lietuvių, pasiruošusių čia surasti visas Kalėdų dovanas. Tai pat šie miestai – verti apsilankymo net jei dovanos jau nupirktos – vos kelių valandų kelionė automobiliu į juos leis pajusti nuostabią kalėdinę dvasią ir pasisemti džiugios šventinės nuotaikos.

 

 

Skristi su tokiomis bendrovėmis kaip RainAir – be gali naudinga!

RainairSuplanuoti kelionę už labai ribotą sumą yra ypatingai sunku tiems, kurie skristi lėktuvu ruošiasi pirmą kartą. Dar nei karto neatostogavusiems už Lietuvos ribų kyla daug iššūkių, kurie susiję su lėktuvų bilietų užsakymu. Naudinga žinoti tai, kad skrydžiai su tokiomis bendrovėmis kaip Rainair padeda iš esmės sumažinti atostogų išlaidas. Tai yra pigių skrydžių bendrovių pasiūlymai, kurie pasižymi itin mažomis bilietų kainomis. Geriausia tai, kad su tokiomis bendrovėmis galima skristi praktiškai iš visų šalių. Netgi iš Varšuvos galite pasiekti praktiškai visas turistų labiausiai lankomas Europos vietas. Žinoma, visus bilietus derėtų užsakyti atidžiai ir vadovaujantis tam tikrais patarimais.

Pigių skrydžių bendrovės pasižymi tuo, kad jų siūlomų skrydžių kaina yra be galo maža. Ji maža yra dėl to, kad keliaujama ekonomine klase. Tokius skrydžius rinktis yra naudinga tiems, kurių atostogų biudžetas yra smarkiai ribojamas. Skrydžiai gali būti planuojami tiek iš Vilniaus, tiek iš Kauno, tiek iš Rygos, tiek iš Varšuvos oro uostų. Pabrėžtina, kad norintiems pakeliauti po kelias šalis, nevalia dairytis vien tik į lietuviškas bilietų užsakymo sistemas. Kai kurie skrydžiai iš kitų šalių yra dar pigesni nei galvojate.

Norintiems kažkokią šalį pasiekti už mažą sumą, pirmiausia siūloma ieškoti geriausius įvertinimus turinčių kelionių svetainių arba tiesiog reikėtų rinktis skrydžių bendrovių užsakymo sistemas. Trumpai tariant, kai kurie kelionių tinklapiai gali pasiūlyti bilietus patys, o kiti – nukreips į skrydžių bendrovę. Esmė tame, kad kai kurie tinklapiai priklauso kelionių agentūroms, kurios turi galimybę prekiauti lėktuvų bilietais. Jos gali pasiūlyti pigesnius bilietus ne tik skrendantiems iš Lietuvos, bet ir keliaujantiems iš kitų šalių.

Didžiausią dėmesį reikia atkreipti į užsakymo sistemas. Ieškantiems lėktuvų bilietų, būtina pasižiūrėti ar jais prekiaujanti įmonė turi kelionių organizatoriaus licenciją. Jeigu tai yra eilinis kelionių tinklalapis, tuomet žinokite, kad jis bilietais prekiauti negali. Tokie tinklapiai dažniausiai nukreipia žmones į tiesiogines skrydžių bendroves. Jeigu kažkas prekiauja lėktuvų bilietais, tuomet būtinai pasidomėkite kas tas pardavėjas – ieškokite atsiliepimų, jog nebūtų taip, kad kreipiatės į kokius nors sukčius.

Norintiems skristi į Airiją dabar teks apsišarvuoti kantrybe

skrydžiai į AirijąLikus vos kelioms savaitėms iki Kalėdų, daugelis emigrantų jau ieško pigiausių bilietų. Kaip bebūtų gaila, tiesioginiai skrydžiai į Airiją dabar yra pabrangę. Nors daugelis emigrantų sugrįžta į Lietuvą per žiemos šventes, pastebima, kad nemaža dalis mūsų šalyje gyvenančių lietuvių elgiasi priešingai – keliauja į Dubliną ar kitą Airijos miestą ten sutikti švenčių. Skrydžiai prieš šventiniu laikotarpiu ne tik yra pabrangę, bet taip pat ir itin greitai užsakomi. Tai reiškia, kad norintiems išvykti į Airiją, bilietų ieškoti reikia jau dabar, jog paskui nebūtų per vėlu. Internete galima rasti ne vieną kelionių tinklapį, siūlantį patrauklias lėktuvų bilietų kainas, bet aišku – nevalia visais pasiūlymais pasikliauti aklai.

Skrydžiai į Jungtinę Karalystę yra itin dažnai užsakomi, todėl nenuostabu, kad lėktuvų bilietai į Airiją yra greitai rezervuojami prieš šventiniu periodu. Nors bilietų paklausa išauga, nereikėtų nusiminti – vis tiek pasitaiko ypač gerų pasiūlymų. Negaunantiems lėktuvų bilietų, būtina suprasti, kad laikui bėgant, kai kurie žmonės tiesiog atšaukia savo skrydžius ir atgauna pinigus. Kaip manote – kas nutinka su tomis vietomis, kurios būna užsakytos ir vėliau atšauktos? Jos tampa laisvomis ir tuomet galite jas užsakyti dar pigiau. Atšaukti lėktuvų bilietai yra vienas iš problemos sprendimo būdų tiems, kurie nerado gerų pasiūlymų.

Kai skrydžiai yra atšaukiami, lėktuvuose atsiranda laisvos vietos. Kadangi iki skrydžio dažniausiai lieka labai mažai laiko, skrydžių bendrovės siekia bet kokia kaina prastumti bilietus ir užpildyti visas vietas. Dėl šios priežasties egzistuoja paskutinės minutės kelionės. Jų kaina yra mažiausia. Vienintelis niuansas – tokius lėktuvų bilietus pagauti yra labai sudėtinga. Mat, Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, yra daugybė žmonių, kurių lagaminai jau yra iš anksto sukrauti. Jie gaudo tokius specialius pasiūlymus ir keliauja impulsyviai.

Tad, jeigu norite nuskristi į Dubliną kuo pigiau, tuomet jums bilietų ieškoti ko gero teks net ne vieną dieną. Jeigu kažkurią dieną neradote laisvų vietų, tuomet teks laukti kitos dienos – galbūt kažkas atsisakys rezervuotų bilietų ir tuomet galėsite pasinaudoti specialiais pasiūlymais. Tiesiog jokiu būdu nieko nelaukite, jeigu matote gerus pasiūlymus – jie ilgai neišsilaiko.

Norintiems aplankyti populiariausius Europos miestus gali būti daug vargo

Pigūs skrydžiai į ParyžiųNorėtumėte aplankyti populiariausius Europos miestus – Paryžių, Romą bei Londoną? Nežinote kiek kainuos skrydžiai ir visos kitos su kelionėmis susijusios paslaugos? Pigūs skrydžiai į Paryžių bei kitus populiariausius Europos miestus dabar randami praktiškai visuose kelionių tinklapiuose bei kelionių organizatorių interneto svetainėse! Už simbolinę kainą galite pasiekti beveik visus turistų pamėgtus Europos miestus! Žinoma, norintiems skristi kuo pigiau, teks skirti nemažai laiko bilietų paieškai, o tiksliau kalbant – jų gaudymui internete. Supraskite, didžioji dalis lietuvių renkasi ekonominės klasės skrydžius už kuo mažesnę kainą. Tad, Jūs nebūsite vieninteliai besidomintys tokiais skrydžiais.

Kalbant apie Paryžių bei kitus minėtus miestus, verta akcentuoti, kad tai yra populiariausi turistų lankomi taškai. Kalba eina ne vien apie lietuvius – į šiuos miestus plūsta keliautojai iš viso pasaulio. Jeigu manote, kad bet kuriuo paros metu bus lengva rasti laisvą kambarį viešbutyje, vadinasi labai klystate. Keliaujantiems į populiariausius Europos miestus patariama iš anksto rezervuoti kambarius, o kai jau bus tinkamas laikas – liks tik susirasti pigiausius skrydžių bilietus. Juos siūloma įsigyti paskutinę minutę – tuomet jie yra patys pigiausi.

Kas liečia keliavimą po populiariausius Europos miestus, ne ką mažiau svarbi yra Roma. Tai istorinis miestas, su žymiausiu istoriniu palikimu. Į šį Italijos miestą nuskristi galite irgi už gana mažą sumą. Aišku, viskas priklausys nuo to, kokiu būdu perkate skrydžių bilietus. Lėktuvo bilietai į Romą gali būti perkami tiesiogiai iš skrydžių bendrovių. Tačiau planuojantiems atostogas, reikėtų pasidomėti ir kelionių organizatorių pasiūlymais. Tai ypač liečia tuos keliautojus, kurie neturi laiko planavimui, ir kurie nėra suvaržyti atostogų biudžeto. Kelionių organizatoriai gali pasiūlyti atostogų programą, į kurią bus įtraukti skrydžiai, bagažo gabenimo paslaugos, maitinimas bei nakvynė. Jums liktų tik pasirinkti lankytinus objektus ir tiek.

Londonas yra vienas populiariausių lietuvių emigrantų taškų. Tad, jeigu ketinate apsilankyti ir šiame mieste, tuomet žinokite – pigiausius bilietus pagauti bus dar sunkiau. Skrydžiai į Londoną iš Lietuvos vyksta kone kasdien, tad norint išskristi konkrečiu laiku, ko gero teks daugiau pavargti gaudant bilietus.

Skrydžiai į populiariausius Europos miestus šiuo metu yra ganėtinai pigūs, tačiau ne visuomet juos užsakyti bus paprasta.

Dabar pigūs skrydžiai į Dubajų šventiniam laikotarpiui yra ypač pigūs!

pigūs skrydžiai į DubajųNorite aplankyti visų taip giriamus Jungtinių Arabų Emyratus? Labiausiai domina pigūs skrydžiai į Dubajų? Ko gero kiekvienas kelionių organizatorius ras Jums ką pasiūlyti. Nuo prabangiausių viešbučių iki ekonomiškų kambarių pasiūla šiame ypač turtingame mieste yra labai didelė. Daugelis Dubajų sieja su prabanga, neva šis miestas skirtas tik turtingiausiems, tačiau realybė yra kitokia. Šis JAE miestas skirtas visiems – net ir vidurinės klasės šeimoms. Didžiuliais naftos ištekliais galintis pasigirti miestas su lyg kiekviena diena gali pateikti po naują staigmeną. Čia pritaikomos naujausios technologijos ne tik versle, bet ir buityje ar socialiniame gyvenime.

Dubajus yra laikomas ypač turtingu ir sparčiausiai į priekį judančiu miestu pasaulyje. Tai, ką išbandyti vengia kai kurios pažengusios šalys, šis miestas be abejonių pritaiko praktikoje. To pavyzdys – jau po kelerių metų policijos pareigūnai Dubajaus gatvėse patruliuos su skraidančiais motociklais! Visa tai yra tik menka dalis to, ką siūlo šis išskirtinis miestas! Pigūs skrydžiai į Dubajų iš Lietuvos vykdomi tiesiogiai t.y. iš Vilniaus oro uosto galite į šį miestą nuskristi be persėdimų. Lygiai taip pat grįšite atgal.

Kelionę į Dubajų galima planuoti keliais būdais. Jeigu viską darysite savarankiškai, tuomet viskas kiek užtruks. Jums patiems reikės užsakyti viešbučių numerius. Taipogi reikės patiems pasirūpinti bagažo gabenimu iš oro uosto, o ką jau kalbėti apie transporto užsakymą atvykimui iš oro uosto ir važiavimo į viešbutį. Visai kas kita būtų rinktis kelionių organizatorių paslaugas.

Kelionių organizatoriai šiuo metu pateikia netgi specialius pasiūlymus artėjančioms šventėms. Galite užsisakyti atostogas šiame prabanga tviskančiame mieste už gana mažą kainą! Į tai įskaičiuojama praktiškai viskas. Aišku, labiausiai keliautojams patariama atkreipti dėmesį draudimą – neretai tuo pasirūpinti tenka patiems. Poilsio kainos priklauso nuo kelių faktorių.

Kadangi pigūs skrydžiai į Dubajų siūlomi be papildomų paslaugų, Jums tektų mokėti ganėtinai mažą kainą. Tačiau jeigu kalba eina apie atostogų užsakymą iš kelionių organizatorių, tuomet viskas kainuos brangiau. Kaina priklauso nuo viešbučio, maitinimo tipo, skrydžio klasės ir svarbiausia – atostogų trukmės. Kuo ji bus ilgesnė, tuo brangiau kainuos poilsis.

Galvojantiems apie trumpą poilsį Dubajuje šventiniu laikotarpiu, patartina paskubėti planuojant viską, nes jau dabar daugelis viešbučių ir bilietų yra rezervuojami iš anksto.

 

Pigūs skrydžiai

lėktuvų bilietai ryanairKuomet pajaučiame artėjančias atostogas, pradedame planuoti keliones ar išvykas į artimus miestus, o geriau į kitas šalis. Tuomet dairomės po kelių agentūrų siūlomus kelionių paketus, renkamės kurią šalį norime aplankyti per ateinančias atostogas, slapčia svajojame apie egzotines šalis. Taip pat domimės ir skrydžių bendrovių siūlomomis kainomis bei stebime kur pigiausiai galima nukeliauti. Tačiau norime jums pateikti naudingus patarimus, kaip, ką daryti norint nusipirkti lėktuvų bilietus, kokios yra vienos ar kitos avaiakompanijos taisyklės, bagažas, oro uostai bei akcijos. Norime, kad kelionės ar lėktuvų bilietai ryanair, wizzair, airbaltic užsakymai būtų vieni juokai.

Pirmiausia išsirinkite skrydžių bendrovę, kurios paslaugomis labiausiai pasitikite arba kuri pagal kainą jums atrodo patraukliausia. Lėktuvų bilietai ryanair ar wizzair yra pigesni, tačiau retai šios skrydžių bendrovės skraidina į atostogų kraštus. Tačiau su jų bilietais galima kartu nuskristi su persėdimais ir į kelionės tikslą. Bet norime perspėti, kad kitos skrydžių bendrovės pasirūpina jūsų bagažu ir jį perkelia į kitą skrydį, o ryanair bendrovė to nedaro, todėl savo lagaminais reikia pasirūpinti patiems ir vėl juos priregistruoti skrydžiui. Taip pat pigius bilietus galite rasti ir iš užsakomųjų skrydžių, kuriuose net bagažas yra įskaičiuotas į kainą, tačiau tokių bilietų dažnai nepasitaiko, o jei jie ir iškrenta pasiūlyme, tuomet jų vos keli, tad nereikia laukti, o iškart čiupti.

Pasirinkite optimaliausią kelionės maršrutą. Jeigu keliaujate iš Vilniaus į Tenerifę, tuomet tikriausiai tiesioginio skrydžio negausite, o jei pavyks rasti pasiūlymą, tai veikiausiai jis bus išties brangus. Todėl geriau rinktis kartais skrydį su persėdimais, nors jis atrodo gali ir varginti, laukimas ir t. t. tačiau neretai persėdimas trunka vos kelias valandas, o jeigu ir ilgiau yra galimybė pasivaikščioti po kitą miestą. Taip pat skrydžiai su persėdimais gali būti net pigesni, todėl pasirinkite optimaliausią ir protingiausią variantą skrendant į kelionę.

Lėktuvų bilietai ryanair, wizzair, airbaltic ar kitų aviakompanijų yra užsakomi internetu, tačiau jeigu nežinote, kaip užsisakyti skrydį ar bijote, jog tai padarysite blogai, tuomet kreipkitės į internetiniame puslapyje nurodytą kontaktinį asmenį ar nuvažiuokite tiesiogiai į kokią kelionių agentūrą. Tačiau dažniausiai niekam nekyla problemų perkant aviabilietus juos įsigyti internetu.