Category: Pasiruošimas kelionėms

Naujas darbas Olandijoje: kaip pasiruošti tokiai kelionei ir naujai patirčiai

olandija

Jūsų laukia naujas darbas Olandijoje? Tai bus pirmasis kartas, kai jūs emigruosite ir išvyksite iš savo šalies darbo tikslais? Tuomet jūs neabejotinai šią akimirką jaučiatės pasimetę ir manote patekę į pakankamai keblią situaciją. Todėl sudarėme jums koncentruotų ir naudingų patarimų sąrašą, kuris turėtų palengvinti pasiruošimą jūsų laukiančiai kelionei ir naujai patirčiai.

Pasirūpinkite būtinais dokumentais

Labai svarbu, kad prieš išvykdami į Olandiją jūs būtumėte visiškai tikri, kad su savimi turite visus reikalingus dokumentus. Jei darbą suradote patys, tiesiogiai kreipdamiesi į vieną ar kitą Olandijoje veikiančią kompaniją, tuomet informaciją apie tai, kokių dokumentų reikės, jūs galite gauti tiesiai iš būsimo darbdavio. Tuo tarpu, jei darbą suradote kreipdamiesi į įdarbinimo agentūrą, tuomet greičiausiai pastaroji sutvarkys visus formalumus ir nukreips jus tinkama linkme. Tačiau labai svarbu, kad visi šie klausimai būtų išspręsti iš anksto.

Pasirūpinkite lengvu kelioniniu bagažu

Nors vykstant į užsienio šalį ilgesniam laikui jums gali atrodyti išmintinga ir prasminga su savimi pasiimti gerokai daugiau daiktų, vis dėlto toks sprendimas jus galėtų tik dar labiau apsunkinti. Jūs niekuomet negalite žinoti, kiek laiko gyvensite savo pasirinktame būste. Galbūt būstą jums teks pakeisti ne vieną kartą, todėl jei jūs keliausite su labai sunkiais ir dideliais lagaminais, kuriuose yra sutalpinta pusė jūsų gyvenimo, visuomet jausite didžiulį stresą ir papildomą sunkumą. Todėl su savimi turėtumėte į kelionę pasiimti tik tai, kas yra būtiniausia – į Olandiją jūs vykstate dirbti, o tai reiškia, kad didžiąją savo laiko dalį jūs praleisite darbe. Todėl tikrai nereikia pasiimti to, ko niekuomet nepanaudosite.

Visuomet būkite pasiekiami

Kuomet vykstate dirbti į Olandiją, turėtumėte visuomet būti pasiekiami savo potencialių darbdavių ir/ar žmonių, kurie jums padės įsikurti (pvz., jūsų pasirinkto būsto nuomotojų). Tai reiškia, kad jūs visuomet su savimi turite turėti savo išmanųjį telefoną ir kompiuterį. Be to, tokiu būdu jūs galėtumėte atlikti ir nemažai papildomų darbų – net ir pačios kelionės metu. Tai leistų jums dirbti produktyviau ir Olandijoje įsikurti lengviau. Svarbiausia, kad savo laiką paskirstytumėte kaip įmanoma produktyviau ir našiau. Tai labai tiesiogiai prisidėtų ir prie lengvesnio apsipratimo svetimoje šalyje.

Teisingi kasdieniai įpročiai

Jei vykstate dirbti į Olandiją, jūs taip pat turėtumėte pasirūpinti teisingais savo kasdieniais įpročiais. Natūralu, kad pradžioje jūs susidursite su labai dideliu stresu ir nemenka įtampa. Naujas darbas, nepažįstami žmonės, svetima kalba, skirtingas žmonių mentalitetas ir gyvenimo būdas, nepažintos vietos ir pasikeitusi gyvenamoji vieta. Visa tai gali labai neigiamai paveikti jūsų psichologinę būseną ir motyvaciją. Todėl norint pasistengti sumažinti neigiamų padarinių tikimybę, reikėtų nepamiršti sveikai ir pilnavertiškai maitintis, daugiau ilsėtis, niekuomet nepamiršti vartoti pakankamai skysčių, kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, dalį laiko skirti fiziniam aktyvumui ir vengti bet kokių žalingų įpročių. Tai turėtų jums padėti sutvirtėti tiek fiziškai, tiek ir psichologiškai. Be to, tokiu būdu jūs pagerintumėte ir savo sveikatą, sustiprindami imuninę sistemą, kuri priešingu atveju galėtų nusilpti dėl patiriamo didelio streso.

Atraskite naujų pomėgių

Gyvendami ir dirbdami Olandijoje jūs turėtumėte pasistengti atrasti ir naujų pomėgių, kuriais galėtumėte užsiimti savo laisvalaikiu. Idealiausia, jei tokie pomėgiai būtų susiję su kitais žmonėmis. Tai padėtų jums lengviau užmegzti naujas pažintis su vietiniais gyventojais ir paprasčiau įsilieti į olandams būdingą gyvenimą.

 

 

Kelioninės pagalvėlės – ne tik keliaujantiems lėktuvu

Dažnai keliaujate? Tada tikriausiai puikiai žinote, kaip maudžia kaklą po kelių valandų skrydžio ar važiavimo autobusu, traukiniu. To galima išvengti naudojant tinkamas kelionines pagalvėles. Ne paprastas, o tinkamas ir pritaikytas ilgoms kelionėms. Tokios kelioninės pagalvėlės atrodo štai taip:

kelionines pagalvėles

Kaip matote, jos skiriasi nuo įprastų kelioninių pagalvėlių. Pliušinės pagalvėlės, kurias už didelius pinigus parduoda „Duty Free“ parduotuvės kiekviename oro uoste gal ir minkštos, tačiau jos labiau tinka patogiai atsiremti į atlošą, o ne nusnūsti. Paprastos pagalvėlės galvą laiko, kai ji yra reguliarioje padėtyje – pakeltu smakru ir laikoma tiesiai. Jei galva pasvyra į kurią nors pusę, tokia pagalvėlė leidžia jai tai padaryti. Rezultatas – po dviejų valandų miego lėktuve ar autobuse skaudantis sprandas ir kaklas.

O kaip pripučiamos pagalvėlės? Jos yra kietesnės, nei pliušinės, tačiau nepasižymi itin geru ergonomiškumu. Be to kartais jos subliūkšta ir tada vėl problema. Šių problemų sprendimas – ergonomiška poroloninė kelioninė pagalvėlė. Porolonas angliškai ne veltui vadinamas „memory foam“ – atminties puta. Jis „atsimena“ savo formą, todėl jį bet kaip galima suspausti. Tai labai praverčia keliaujant, kai pagalvėlė turi būti sulankstyta, kad tilptų į rankinį bagažą. Be to porolonas puikiai sugeria prakaitą ir suteikia aukščiausią komforto lygį.

Kelioninės pagalvėlės iš CABEAU pasižymi ir kitomis įdomiomis savybėmis. Pavyzdžiui, pagalvėlė yra sukurta taip, kad išlaikytų ir pasvirusią galvą, ne tik laikomą tiesiai. Dėl to mažiau kenčia kaklas.

Ši kelioninė pagalvėlė turi oro tarpą, kuris leidžia odai kvėpuoti ir apsaugo nuo prakaitavimo sukeliamų problemų.

Glacier Evolution Cool kelioninės pagalvėlės turi vieną malonų priedą, kuris jums tikrai patiks – tai poroloniniai ausų kištukai, kurie neutralizuoja lėktuvo skleidžiamus garsus ir aplinkinių keliamą triukšmą. Ausų kištukai pritvirtinti prie pagalvėlės, todėl jų atskirai nešiotis nereikia.

Kita maloni smulkmena – kišenėlė telefonui. Tiesiog užkišate telefoną ir galite snūstelėti – jis nepasimes.

Kelioninės pagalvėlės yra naudingos ne tik keliaujantiems lėktuvu. Daug kas pagalvėles vežiojasi tiesiog automobilyje. Ilgesnėje kelionėje geriausia laiką praleisti miegant. Tokios pagalvėlės yra tinkamos suaugusiems ir vaikams.

Keliaujantys autobusu ar traukiniu taip pat turėtų pagalvoti, ar šios pagalvėlės padeda sumažinti nugulėtų kaklų skausmus.

Kelioninės pagalvėlės gali būti naudojamos ir kaip puikios verslo dovanos. Pakanka ant kelioninės pagalvėlės uždėti logotipą, ir padovanoti darbuotojams, kolegoms, partneriams ar net konkurentams. Logotipas atkreips aplinkinių dėmesį, o jums jie liks nematomas.

„Vostok Europe“ iš Chronos.lt: 5 TAIP

laikrodis

Keliautojai puikiai žino – be laikrodžio – nė žingsnio. Telefone esantis laikrodis gali ir pavesti, o štai kokybiški laikrodžiai ant rankos niekada nepaveda, o dažnu atveju ir gelbsti papuolus į stresinę situaciją. Norime pristatyti puikius laikrodžius kelionėms – „Vostok Europe“.

Jūs turite 5 TAIP – „Vostok Europe“ laikrodžiai pajėgūs gauti tiek ir dar daugiau puikių įvertinimų. Šių laikrodžių kolekcijas pirkėjai vertina itin palankiai. O įsigyti galima adresu https://chronos.lt/.

Kodėl 5 TAIP? Skaitykite toliau!

 1. Stilingas laikrodis – gana įprastas žodžių junginys, nes laikrodžiai yra skirti puošti. Jie kuriami atsižvelgiant į daugybę estetinių kriterijų. Tačiau kalbant apie „Vostok Europe“ nepakanka pasakyti „stilingas“. Reikėtų pridėti apie išraiškingumą ir išskirtinumą. Tai gaminiai, kurių nesupainiosi su jokiais kitais. Solidžiai pagaminti, akį traukiantys ir savo forma, ir kiekvienos detalės energija.
 2. Jei norite praktiško laikrodžio, minėtieji „Vostok Europe“ jums patiks. Savaime suprantama, kad tikimasi, jog bus rodomas laikas – apie tai nėra ką kalbėti. Tačiau tokios funkcijos kaip žadintuvas ar kalendorius suteikia dar daugiau patogumo.
 3. Ne tik praktiška, bet ir universalu – taip tinka apibūdinti dėmesį traukiančius aksesuarus. Yra modelių, pasižyminčių išties puikiu atsparumu vandeniui. Kitas universalumą liudijantis aspektas – galimybė keisti apyrankes (į kai kurias komplektacijas įeina po dvi apyrankes!).
 4. Įvairiapusiškas asortimentas. Kas tiktų kasdienai, o kas derėtų prie oficialesnės aprangos? Rasite ir viena, ir kita. Ne tik keisdami apyrankes, bet ir rinkdamiesi skirtingų serijų produktus galite kurti savo stilių.
 5. Galima patogiai įsigyti iš Chronos.lt. Rinktis įdomu, o segėti – dar įdomiau. Nurodyti visi aktualūs duomenys – nuo matmenų iki papildomų funkcijų, pateiktos kokybiškos kiekvieno produkto nuotraukos.

Visas šis penketas pliusų atsiskleidžia renkantis ir segint „Lunokhod“, „Expedition“ ar kitos serijos laikrodį. O jei dar pridėsime apie lietuvišką gamybą, gausime ypač puikią visumą. Pastebėtina, kad rinkai pristatydamas vis naujus modelius gamintojas išlaiko pamėgtus bruožus, todėl, kaip jau rašėme anksčiau, kiekvienas produktas atpažįstamas kaip tikras tos pačios linijos atstovas.

Be viso to dar vertėtų pabrėžti spalvų gamą. Žvelgdamas į asortimentą stebiesi, kaip puikiai viskas dera, ir kartu negali atsidžiaugti plačia spalvų palete. Mėlyni, geltoni ciferblatai – galima sakyti, tik įvadas į energija trykštančią kolekciją.

Taigi, yra kur kas daugiau nei penkios priežastys, dėl kurių galimą drąsiai sakyti TAIP. Ir būtinai nepamirškite šio laikrodžio į bet kokią kelionę.

 

 

 

Pavargusiems nuo garsių vardų – kvepalų analogai

kvepalų analogai

Pastaraisiais metais mada tampa vis nuosaikesnė. Tai pastebima ne tik skirtingų drabužių linijų versle, bet ir bet kokioje kitose sferoje. Neretai žmonės jau pavargsta ir nuo garsių prekės ženklų.

Originalumo paieškos

 

Prekybos centrai seniai tapo sausakimši nuo garsių prekės ženklų. Rėkte rėkiančios etiketės puikuojasi ant pamėgtų drabužių ar kvepalų. Tie, kurie pirmiausia gyvenime nori ne pasipuikuoti, bet susikurti savo vardą, turėtų ieškoti savitų daiktų ir kvapų. Kvepalų analogaitai, kas gali padėti atrasti savo individualumą, kad ir kiek giliai jis slėptųsi viduje.

Aromatai, kurių buteliukų nepuošia žinomų dizainerių pavardės, taip pat geba žavėti aplinkinius. Daugelis tokių kvapų visiškai primins kažką, ką jau kažkada uodė mūsų uoslė. Visgi esminis skirtumas visada liks toks pat – minėti kvepalai visada bus gerokai pigesni už prabangius kvepalus, nors abiejų kokybė, sudėtis ir bus kone analogiška. Sumokėję mažiau už mėgstamą kvapą galbūt ryšimės įsigyti papildomai ir dar vieną buteliuką kitoms, išskirtinėms progoms.

Lengvesnis pasirinkimas

Gebėjimas išsirinkti tinkamą parfumeriją yra išugdomas gebėjimas. Prieš to imantis reikėtų susipažinti su kvapų charakteristikomis, apžvelgti vyraujančius mados vėjus. Kiekvieno sezono metu vis labiau susidomima tai vienais, tai kitais vardais. Neretai visus juos vienija tam tikras skiriamasis ženklas. Tarkim, pastaruoju metu vis labiau vertinami gaivūs kvapai. Dėl to visiškai nereikėtų stebėtis. Nors jie ir išsivadėja per gerokai trumpesnį laiko tarpą, bet efektas gali būti kur kas stipresnis. Jie geba sėkmingai patraukti priešingos lyties dėmesį, atskleisti, išryškinti tam tikrus charakterio bruožus, ypatybes. Gaivus gėlių ar kitų augalų aromato dvelksmas gali tapti tikru magnetu net ir krizinėse situacijose.

Niekada nereikėtų nepamiršti, jog vienu metu geriau pabandyti bei „teisingai“ įvertinti ne daugiau kaip trijų rūšių kvapus. Mėginti daugiau nebus labai tikslinga, kadangi labai greitai „atbuks“ uoslė, taip pat, galimas ir dar vienas šalutinis efektas: galvos svaigulys – net skausmas. Gausiai uostomi gaivūs kvapai taip pat geba sukelti labai panašias reakcijas.

Kelionių agentūra – geriausias pagalbininkas, jei patikimas

skrendam

Planuojant kelionę ar nedidelę išvyką, labai dažnai galvojame, kaip geriau elgtis: planuoti kelionę patiems, ar užsakyti, kad tuo pasirūpintų pati kelionių agentūra. Lietuvoje tokias paslaugas teikiančių agentūrų netrūksta, tad lieka tik išsirinkti patikimą ir tinkamą pagalbą galinčią pasiūlyti agentūrą. Kaip tai padaryti?

Pirmiausia, reikėtų taupyti savo laiką ir nebūtinai pulti lankyti kiekvieną pastebėtą kelionių agentūrą, pakaks pamatyti, kiek tokias paslaugas teikiančių yra. Tai galite sužinoti tiesiog internete, ieškodami raktinio žodžio „kelionių agentūra“. Sistema Jums pateiks sąrašą įmonių, iš kurių galėsite pasirinkti Jus dominančias. Pavyzdžiui, gal Jus domina tik kelionių agentūros Kaune arba tik pigios poilsinės kelionės ir jas organizuojantys gidai.

Apžvelgę bent kelias kelionių agentūras iš pateikto sąrašo, greitai suprasite, kaip šios agentūros specializuojasi. Pavyzdžiui, įvertinkite, ar kelionių akademija ar kita agentūra siūlo poilsines keliones, ar organizuoja ir pažintines. Priklausomai nuo to, kokio tipo kelionės ieškote, turėtų būti formuojami ir kriterijai agentūrai. Poilsinių kelionių organizatoriai dažniausiai siūlo tokius maršrutus, kuriuose gausu saulės spindulių ir balto smėlio paplūdimių. Poilsinės kelionės organizuojamos į didžiuosius ir geriausius pasaulio kurortus. Tokias keliones organizuojanti kelionių agentūra gali pasiūlyti ne tik tinkamą poilsiui maršrutą, bet ir kokybišką poilsį teikiančias viešbučio paslaugas.

Tuo tarpu jeigu ieškote daugiau įspūdžių, pagalvokite apie tai, kokia kelionių agentūra organizuoja pažintines keliones. Dažnai manoma, jog pigios kelionės niekada nebūna pažintinės, tačiau tai netiesa. Jeigu kelionių organizatorius arba kelionių agentūra specializuojasi ties pažintinėmis kelionėmis, jie dažniausiai gali pasiūlyti ir ptaruklias kelionių kainas. Pirmiausia todėl, jog jau yra sukūrę reikalingų paslaugų tinklą ir bendradarbiauja su įvairiomis šalimis. Pažintinių kelionių organizatoriai planuoja kitokias keliones. Jie daugiau dėmesio skiria pervežimui, patogiai nakvynei, tinkamam susisiekimui ir kuo didesniam lankytinų vietų sąrašui. Todėl jeigu norite įsimintinos kelionės, kurioje daug sužinotumėte, rinkitės kelionių agentūrą, kuri organizuoja būtent tokio tipo keliones.

Nežinote, kokį maršrutą rinktis? Paieškokite, kokios kelionės 2018 metams buvo siūlomos dažniausiai ir kokios jų buvo geriausiai įvertintos. Dažniausiai prieš tai keliautojų palikti atsiliepimai padeda įvertinti, ko tikėtis iš maršruto bei suteikia papildomos informacijos. Tai bus puikus, kitų keliautojų jau patikrintas kelionių sąrašas, leisiantis ir Jums greičiau apsispręsti dėl savo išvykos.

Auto nuoma ir jos tipai

automobilių nuoma 

Auto nuoma – paslauga, be kurios neišsiverstų daugelis žmonių visame pasaulyje. Nors tiems, kurie turi nuosavas transporto priemones auto nuomos poreikis atsiranda pakankamai retai, sunku nepastebėti, kad didmiesčių gyventojai vis dažniau atsisako pirkti automobilį ir naudojasi viešuoju transportu, o esant poreikiui renkasi trumpalaikę arba ilgalaikę auto nuomą. Paslauga nepamainoma ir tuomet, jei keliaujate, jums reikalingas pakaitinis automobilis arba jūsiškė transporto priemonė ne visuomet atitinka poreikius. Auto nuoma taip būti labai įvairių tipų. Juos apžvelgsime drauge bendrovės su Transrenta.lt atstovais.

Lengvųjų auto nuoma

Lengvųjų automobilių nuoma – viena populiariausių paslaugų. Paprastai šis auto nuomos tipas reikalingas turistams, į kitą šalį verslo reikalais atvykusiems žmonėms ar neturintiems nuosavos transporto priemonės, tačiau norintiems leistis į tolimesnę kelionę, kuriai reikalingas automobilis. Kone kiekviena didesnė bendrovė, teikianti transporto nuomos paslaugas, turi gana didelį lengvųjų automobilių pasirinkimą, todėl išsirinkti norimą modelį ir rasti geriausios kainos pasiūlymą bus nesunku.

Autobusiukų, kemperių nuoma

Šio tipo auto nuoma yra populiari tarp keliautojų. Didesni autobusai ir autobusiukai yra nuomojami grupėms žmonių, kurie nori leistis į tolimesnę kelionę ar ekskursiją. Kemperiai nuomojami turistautojams, propaguojantiems keliones erdviose, patogiose transporto priemonėse, kuriose galima ir gyventi.

Auto nuoma su vairuotoju

Toks auto nuomos tipas populiariausias tarp žmonių, kurie nevairuoja, tačiau nori keliauti arba patogiai pasiekti galutinį kelionės tikslą. Daugelis gali šią paslaugą sumaišyti su taksi, tačiau reikėtų išskirti tai, jog norint įveikti tolimesnį atstumą, taksi paslaugos yra ganėtinai brangus ir neekonomiškas variantas. Pasirinkus ilgalaikę auto nuomą su vairuotoju, keliausite su profesionaliu savo srities specialistu, kuris garantuos visapusišką saugumą ir laikysis jūsų pasirinkto maršruto bei galutinį tašką pasieks numatytu laiku.

Auto nuoma šventėms

Auto nuoma šventėms – gana specifinė paslauga, kuri reikalinga ypatingų progų metu. Tai gali būti vestuvės, krikštynos, gimtadienis, įmonės vakarėlis, paskutinis skambutis ir t. t. Šią paslaugą siūlo ne kiekviena automobilių nuomos bendrovė, nes tam reikalingi išskirtiniai, prabangūs transporto priemonių modeliai ir ypatinga jų priežiūra.

 

Naudingi kreditai, investuojant į turizmą

kreditai

Nors išvažiavimas gyventi į regionus daug kam atrodo nesuprantamas ir pražūtingas, turint tokią gražią gamtą, daugybėje Lietuvos miestelių tiesiog galima plėtoti turizmą. Tai yra investicija, kurios pradžia gali būti net ir internetu gauti kreditai, reikalingi pirmiesiems žingsniams žengti. Tiesa, būtent kreditas internetu, norint investuoti regionuose į turizmą, gali būti pats patogiausias būdas tą padaryti. Kreditų privalumai investuojant į turizmą:

 • Kreditai neįpareigoja skolintojui atskleisti savo planų ar laukti jų pritarimo. Pasiskolinate tiek, kiek jums reikia, o vėliau, verslui atsipirkus, grąžinate. O dabar, kuomet Lietuvoje veikia ir puikios, itin patogios skolinimo platformos, kreditas neišėjus iš namų yra dar paprastenis.
 • Tai patogus būdas skolintis tuomet, kada tiksliai nežinote, kiek jums reikės skolintis, kiek užteks savų pinigų. Tiesiog šiek tiek pritrūkus, įkūrinėjant savo turizmo verslą, kreditai be registracijos mokescio gali būti labai naudingi.
 • Internete yra vartojimo kredito skaičiuoklė, todėl skaičiuodami investicijas be jų grąžą, galite iškart matyti ir, kokias palūkanas reikėtų mokėti, kaip turėtumėte viską pasukti.
 • Visi žino, kad tai tiesiog labai greita ir patogu.
 • Greitųjų kreditų teikimo nuostatos apsaugos jus pačius nuo neapdairumo, nes kreditai teikiami gerai įvertinus žmogaus mokumą ir tai, kiek jis iš tikrųjų galėtų pasiskolinti.

Namai kaip hosteliai: populiarus verslo modelis

Na o dabar prieikime prie linksmosios dalies: kokį verslą galima plėtoti regionuose, kokiu būdu ten skatinti turizmą? Vienas iš turizmo sektorių, kuris yra itin populiarus tokiose valstybėse, kuriose yra graži gamta – tai tiesiog apnakvindinimas. Kiek daug žmonių, keliavusių po Gruziją, Ukrainą, Bosniją, Balkanus, žino, kad ten labai populiarus nakvynės būdas – tiesiog kambarių nuoma būtent pačiame name. Tai patogu, nes tokiu būdu galima uždirbti. Aišku, tam, kad namus ar ūkinius pastatus galėtumėte paversti tokiais nakvynės turistams namais, reikia šiek tiek pasistengti. Reikės ir investicijų. Pavyzdžiui, kreditai isiskolinusiems visuomet bus toks dalykas, kurio taip lengvai negausite, tuomet reikės pasitaupyti, ir tik tada investuoti. Tačiau tie, kurie blogos mokumo istorijos neturi, tikrai gali bent viename savo namų sparne ar aukšte sukurti šią nuomojimo paslaugų įstaigą.

Daug išlošia ir viešojo maitinimo įstaigos

Taip pat kreditai, paskolos gali pasitarnauti turizmo sektoriuje kuriant maitinimo įstaigas. Kadangi būtent maitinimas yra itin svarbus visiems, norintiems vasarą patogiai keliauti ir atostogauti gražiose vietose. Turistai visada ieško itin aukštos kokybės, jaukios vietos, kur galėtų pavalgyti. Ten reikalingas ir tradicinis maistas, kurį norisi visiems valgyti. Juk turistai – tai ne taupantys dirbantieji, ieškantys, kur pigiau per pietų pertrauką išsirinkti dienos pietus. Tai atostogaujantys žmonės, kurie, nors ir taupo, bet iš atostogų tikisi geriausių įspūdžių. Štai kodėl jie pasiryžę už kokybiškus pietus sumokėti daugiau.

Pramogos turistams – dar viena verslo sritis

Galbūt kreditas be palukanu gali padėti sukurti ir kitą apmokamą turizmo paslaugą: pramogas. Priklausomai nuo to, kur viskas vyksta, gali būti vykdomos įvairios pramogos. Kažkas gali nuomoti vandens dviračius ir valtis, kažkas gali užsiimti dviračių ar panašių objektų nuoma. Žmonėms galima pasiūlyti ir nuomotis baidares. Jeigu orientuojamasi į šventes švenčiančius turistus, jiems gali būti aktualu, pvz., karietos nuoma, pasijodinėjimas arkliu ir kitos puikios pramogos. Žmonėms tiesiog reikia nebijoti investuoti į turizmą savo šalyje, na o investicijoms, kaip visuomet – nebijoti pasiskolinti.

Kaip susikrauti lagaminą keliaujant?

kelionėsDažnai keliaujate tiek verslo, tiek pramogų tikslais? Praktiškai gyvenate ant lagaminų, kadangi nežinote, kada vėl teks pakilti? Tokiu atveju siūlome skaityti mūsų straipsnį, kuriame paaiškinta, kaip reikia susidėti lagaminus, kad pavyktų sėkmingai pasiekti tikslą.

Lagamino susidėjimas gali nulemti net ir kelionės kokybę. Kai kurie žmonės dažnai pasiima akivaizdžiai nereikalingus daiktus, kurie užima vietą ir tuo pačiu tenka papildomai primokėti už svorį. Tuo pačiu kiti pamiršta svarbiausias priemones, kurios būtinos keliaujant į tam tikrą šalį užsiimti tam tikra veikla.

Lagamino krovimas tikrai yra menas, kuris perprantamas tik per nuolatinę praktiką.

 1. Pirmiausia rekomenduojame susidaryti sąrašą kuo anksčiau, kuriame bus surašyti visi daiktai, kurie reikalingi Jūsų kelionei. Priklausomai nuo kelionės pobūdžio turėtų skirtis ir sąrašas. Tegul tas sąrašas visada būna “ant akių” ir esant poreikiui paprasčiausiai galėsite jį kiek pakoreguoti.
 2. Tuo pačiu rekomenduojame apgalvoti kelis skirtingus aprangos derinius, kurie leis Jums sutaupyti vietą lagamine. Tai itin aktualu moterims, kurios dažniausiai nori su savimi pasiimti visą spintą, kuri tik yra reikalinga. Visgi, svarbiausia yra tai, kad būtų tiksliai apgalvota, kokie drabužiai reikalingi.
 3. Štai apatinių drabužių ir kojinių niekada nebus per daug. Kiekvienai savaitės dienai po naują derinį. Tuo pačiu įvertinkite, ar bus galimybės išsiskalbti ir gal reikia įsidėti daugiau vienetų.
 4. Maistas turėtų būti imamas tik konservais arba tik sausas. Atrodo, kad sūriui tikrai nieko neatsitiks, tačiau kai jis suteršta nuo karščio – atrodo nepatraukliai ir galiausiai vistiek yra išmetamas.
 5. Nepamirškite pasiimti vaistų, kurie dažniausiai padeda nuo standartinių ligų. Taip apsaugosite save nuo skausmo, kuris gali sugadinti ilgai planuotas atostogas.
 6. Būtinai pasiimkite mažą tašytę, kurią nuolatos nešiosite prie savęs ir kurioje bus reikalingi dokumentai bei pinigai. Dar geriau, kai tokia tašytė yra po drabužiais. Tokiu atveju jūs paprasčiausiai neerzinsite vagišių, kurie turistinėse šalyse labai aktyvūs.

Daiktų susidėjimas gali pareikalauti nemažai laiko, tačiau svarbiausia, kad jis būtų apgalvotas. Juk pamačius, kas nepasiėmėte svarbių daiktų gali labai subjurti nuotaika.

 

Pirmą kartą keliaujantiems į užsienį nėra būtina kreiptis į agentūras

kreditai nuo 18 metųBandote atsikratyti skrydžių baimės, todėl nusprendėte pirmą kartą išvykti atostogų už Lietuvos ribų? Kelionių planavimas nėra toks sudėtingas darbas, jog tučtuojau turėtumėte kreiptis į kelionių agentūras. Kiekvienas norintis išleisti kuo mažesnę pinigų sumą kelionei gali viską suplanuoti be didesnio vargo. Tam reikia tik skirti pakankamai laiko domėjimuisi. Internete yra daug keliautojų, kurie ne tik aprašo įspūdžius iš atostogų tolimuose kraštuose – dauguma jų pateikia ir gana naudingus patarimus tiek pirmą kartą keliaujantiems, tiek ir kelionių entuziastams, kuriems atostogos kitose šalyse jau yra neįsivaizduojamos. Tad, nuo ko pradėti planuoti kelionę?

Pirmiausia jums reikėtų pasirinkti šalį, kurioje pragyvenimo lygis nebūtų aukštas. Matote, kas iš to, jeigu nukeliausite su vidutine suma, tačiau už viską teks mokėti didelius pinigus? Geriausia būtų pasidomėti populiariausiomis turistų pamėgtomis šalimis. Jose ir turėtumėte apsilankyti pirmiausiai. Jeigu tai jūsų pirma kelionė, tai turėkite galvoje, kad kreipimasis į kelionių agentūras jums tikrai nepadės sumažinti visų išlaidų – jos tik dar labiau padidės. Nusprendus į kokią šalį reikėtų nuvykti, teks ieškoti ir lėktuvų bilietų norimai dienai. Ypač svarbu pabrėžti, kad skrydžiai jau nebėra tokie brangūs kaip prieš kelerius metus. Jeigu juos užsakysite patys, o ne agentūros, tai tikėtina, kad sutaupysite nemažą sumą.

Bilietų užsakymas nėra toks sudėtingas procesas kaip kad kai kuriems atrodo. Jums reikia susirasti kelionių portalus, nes juose dažniausiai galima rasti ir nuorodas į skrydžių bendrovių pasiūlymus. Internete paieškokite populiariausių kelionių portalų ir tikėtina, kad juos rasite geriausius pasiūlymus. Ypač svarbu pabrėžti, kad užsakant kelionių bilietus, reikėtų perskaityti pateikiamą informaciją. Galima nesunkiai suklysti – vieni bilietai yra skirti tik skrydžiams pirmyn ir atgal, o štai kituose portaluose siūlomos kelionės, į kurias įskaičiuojami ne tik bilietai, bet ir nakvynė tam tikram laikotarpiui. Skrydžių bilietai visuomet bus pigūs, tačiau turėkite galvoje, kad nakvynę organizuoti teks patiems.

Jeigu jūsų turimas biudžetas yra per mažas, tai tuomet pasidomėkite skolinimosi galimybėmis. Dabar internetu galima skolintis ir nedideles sumas visiškai nemokamai. Tiesa, reikia žinoti, kad kreditai nuo 18 metų suteikiami tik tiems, kurie gauna pajamas, tad jeigu norėsite skolintis išvykai į kitą šalį, tai turėkite galvoje, kad tuos pasiskolintus pinigus teks grąžinti anksčiau ar vėliau.

Kaip apsispręsti ar baidarių nuoma tinkamas pasirinkimas

baidariu nuoma

Domitės baidarių nuoma, tačiau net nenumanote ar tai gali būti ta pramoga, kuri bus tinkama būtent jums? Jei taip, turime jums keletą naudingų patarimų, kurie padės lengviau apsispręsti.

Taigi, visų pirma turite sau atsakyti į vieną paprastą klausimą – ar norite labai ramaus poilsio, ar vis dėlto siekiate patirti smagių ir nepamirštamų nuotykių? Atsakymas į šį klausimą padės pajudėti pirmyn, lengviau nusprendžiant, kuris variantas jums yra tinkamiausias. Jei iki šiol buvote pratę savo laisvą laiką leisti pliaže, kaitindamiesi priešais saulutę, ir toks laisvalaikis jums tebėra priimtinas, vargu ar norėsite ekstremalesnių pramogų, tačiau jei viskas yra priešingai ir jums jau seniai pabodo nieko neveikti, baidarių nuoma gali būti tobulas pasirinkimas, kuris leis mėgautis kiekviena akimirka.

Kitas svarbus aspektas, kurio nereikėtų praleisti pro savo akis – tai jūsų skonis ir gyvenimo būdas. Taip pat reikėtų atsižvelgti į jūsų kasdienybę. Pavyzdžiui, ar jūs daug laiko praleidžiate gamtoje? Ar mėgaujatės grynu oru ir negalite pakęsti sėdėjimo uždarose patalpose? Tai vienas iš galimų pavyzdžių, todėl turite suprasti, ką iš tikrųjų mėgstate. Jei gamta jus žavi ir jums patinka aktyvūs laisvalaikio praleidimo būdai, išsinuomoję baidares ir pasirinkę tinkamą maršrutą, tikrai nenusivilsite, nes patirsite daug nepamirštamų nuotykių.

Kaip žinia, plaukti baidarėmis galima tiek vieniems, tiek ir su grupe. Pastarasis pasirinkimas pradedantiesiems „baidarininkams“ yra kur kas palankesnis, kadangi prireikus – visuomet bus žmonių, kurie galės pagelbėti. Be to, plaukti su grupe žmonių yra kur kas smagiau, nes visos kelionės metu galima smagiai šnekučiuotis, dalintis įspūdžiais ir taip pat sugalvoti papildomų pramogų, kurios dar labiau paįvairintų laisvalaikį.

Žinoma, norint, kad baidarių nuoma pasiteisintų visu šimtu procentų, turite būti tinkamai pasiruošę, todėl pasirinkite šios srities profesionalus, t.y. baidarių nuomotojus, kurie veikia ne vienerius metus ir savo klientams gali pasiūlyti pačius geriausius maršrutus bei labai kokybiškas ir patvarias baidares. Be abejo, tokiu atveju taip pat sulauksite daugybės naudingų patarimų, kurie padės dar geriau pasiruošti būsimam plaukimui pasirinkta upe.

Taigi, jei visa ši informacija padėjo jums apsispręsti, nieko nelaukę kibkite į baidarių nuomotojų paiešką. Kuo anksčiau pradėsite tai daryti, tuo greičiau galėsite rezervuoti jums tinkamiausią laiką plaukimui baidarėmis. Belieka palinkėti smagių įspūdžių ir labai gero bei šilto oro.